Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Problém s alkoholem
*
#34715
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Zdravím všechny. Jsem tu nová a nevím moc, jak to tu funguje.
Každopádně "přišla" jsem, protože se potřebuju svěřit.
Mám problém nejen s alkoholem a situace se stále zhoršuje.
Začínám občas dělat takové "kraviny", které bych si dřív vůbec u sebe nedovedla představit.
A nemůžu si teď dovolit nastoupit nějakou intenzivní léčbu, protože manžel nevydělává a musím se snažit já. Kdybych neměla příjem, přijdeme o všechno.
Poradí mi někdo?
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34719
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34801
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahojte. Tak už je to osmy den mojí abstinence a mužu říct že se cítím skvěle víkend sem zvládl bez větších problémů na zahrádce u grilu a jízdou na kole. I když vidět popíjet svoje kamarády nebylo nic moc chuť byla velika. A přesně jak sem čekal lakali mě dej si jedno to tě nezabije ale Já odolal dal jsem si pomerančový džus klobasku a bylo mi fajn. Po psychycke stránce už je to taky lepší v klidu usínám a i výčitky se mi zas tak často nevrací. Jsem rád že jsem takhle odstartoval a pevně doufám že už bude jen líp jinak vas všechny moc zdravím Honza..
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34808
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Honza, je super ze si to vydrzal, mozes byt na seba pysny. Samu ma caka o par tyzdnov podobna udalost, na ktorej budem musiet odolavat kamaratom... nemyslim si vsak, ze je cesta tam neist, myslim, ze po par takychto akciach ked nebudem pit si proste zvyknu a nebudu ma dalej nutit. pokusenie to i tak bude velke a dufam, ze budem rovnako silna ako ty. drzim ti palce pri dalsom progresse.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34809
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Vidis, to jsem si myslela taky. Nakonec me nikdo nic nenutil, ani nenabizel, sama sama jsem si dala...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34811
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Inu, Santalko, my jsme ti veseli alkoholici, kteri jeste nepadli na uplne dno..vzdy se otrepeme a dame si dalsi pecku. Dnes mne rozesmal Homer v Simpsnech..vedl toho Barnyho na sezeni alkoholiku a jeden z nich mu povida: A Homer se vratil, vidis, ja ti to rikal, ze te alkohol privede az na uplbe dno. A Homer rekl: Pffff, umim klesnout jeste niz.
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34818
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
ja videla vcera, jak Barney prestal pit Taky dobry, clovek se tam najde...Lil do sebe kafe po litrech. Ja nechapu, jak muzu zapomenout, jak mi to vzdycky celkove ublizi, vic a vic. A stejne zas na to skocim, ze to vlastne tak hrozny nebylo a tradá
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34822
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Andreo Děkuji věřim že to taky určitě zvládneš Šantalko drž se věřim že tvůj čas určitě přijde a karta se otočí
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34823
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Jo, kaficka a rikal: No, alespon na nicem uz nejsem zavislej Santalko, zda se, ze mame mezi tim pitim takovy prodlevy, ze nam to staci na to, abychom doopravdy zapomneli na to, jak nam bylo blbe. Jako kdyby se nic z toho nestalo, nas mozek to nejak vytesni? Nebo se nudime, nudime, nudime, az se bublina strizlivosti nafoukne tak, ze praskne?
Škorpion
Junior Boarder
Příspěvky: 37
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34825
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
To není nudou. To je závislostí. Mozek Tě přesvědčí, že na tom nejsi tak blbě jako je to prase a tragéd Včelař a spol... Máš to pod kontrolou. Zvládáš práci, máš kolem sebe spoustu lidí, kteří Tě berou ikdyž piješ. Když přestaneš pít, tak to nebudeš Ty. Oni Tě maj rádi takovýho jakej jsi. Piješ sice drobet víc, ale proč bys přestával, když zatím to nějak jde?

Neboj s každým napitím do toho budeš zabřehávat víc a víc a bude hůř a hůř. Třeba to jednou pochopíš. Třeba ne.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter