Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9899100101102103104105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#64116
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Řekl bYch tak dvakrát do roka. Chuť po brobuzení určitě nemám, naopak mě to pomáhá, ten slastnej pocit že to byl jen sen a že jsem stÁle abstinent a nemám kocovinu ani depku a že začal další skvělý den v pohodě .
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Poslední úprava: 16/08/2022 09:54 Provedl: ROMAN838.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64117
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Čaute všetci, Roman, fuha alko sen, no ale som tak rozmýšlala že možno nie je na škodu že ich občas máme, pripomínajú nám aké bolo zlé že sme pili a tá úľava po prebudení je parádna, ja inak po alko sne tiež nemám chuť sa napiť, skôr naopak....
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64118
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Meggie, mám i erotické sny a jsem rád že ráno nemusím běžet přebalovat
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64119
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, to já bych zase poslední dobou uvítal, kdybych se mi zdálo, alespoň něco to usnutí je peklo prostě se nedaří, tohle jsem právě vždycky řešil pitím odpadnul jsem a navzdory tomu všemu špatnýmu jsem se alespoň vyspal. Já vím, že se to srovná, ale je to na nic. Každopádně jak člověk nespí tak přemýšlí, tak jsem si v noci psal v bodech co jsem chtěl vždycky dělat a zjistil jsem, že toho je celkem dost, až jsem si říkal proč jsem to vlastně neudělal už dřív.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64120
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Roman:

Ondro: neboj ono sa to fakt zlepší a budeš spinkať ako bábätko, a je super že si si to takto vypísal, a ešte keď si to začneš plniť pomaličky to bude paráda, no povedz sám, napadlo by ťa niečo také keby si pil?Určite nie, som rada objavuješ nové a nové pozitíva abstinencie a nech ich je čo najviac
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64121
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie Joo je to fajn a to jsou kolikrát fakt jen hlouposti dám jeden příklad chtěl jsem si už dlouho přečíst jednu knížku, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Dneska mi bude volat někdo z toho pro odvykání alkoholu bo jak, už si říkám, že asi ani nemuseli, páč jedinej důvod proč jsem tam volal na tu linku byl ten, že jsem někomu chtěl říct vysvětlit jak to mám a chtěl jsem slyšet, jooo to je v pohodě ty jsi jen trošku nadměrný piják Ale v noci jsem si dělal ty testy jestli člověk má problém nemá problém, tak jsem zprvu vyplňoval podle pravdy, noo výsledek se mi nelíbil, tak jsem si říkal možná jsem byl na sebe moc prisnej, tak to zkusím znovu a trošku polevim třeba to vlastně tak ani nebylo, ale zase špatnej výsledek pak jsem zase hodně pročítal a četl všechno možný a nemožný a došel jsem k závěru, že prostě jsem a že to tak prostě je . A když se nad tím tak zamýšlím, tak jsem vlastně ani nic číst nemusel ani testy si dělat nemusel, páč když vím jak jsem pil co jsem pil a hlavně jak dlouho a vím jaký mám chutě teď aj., tak bych musel být úplnej blbec to popírat. Noo a pak, když už jsem to přijal prostě jako fakt jsem začal přemýšlet nad téma bodama apod. a je to lepší
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64125
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ja som si tiež robila ten test, vieš čo mi vyšlo?Že som alkoholik 3.štádia a štádia sú štyri, mňa skoro porazilo, ja som myslela že som tak maximálne 2....ale tak budiš
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64126
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie noo tak mi volala ta paní strašně milá mluvili jsme spolu asi 45 min. Tak mi řekla co jsem věděl, že jsem v riti bez možnosti návratu, já tak nějak tajné doufal, ale pěkně mi to vysvětlila holka ušatá a vlastně jediný pozitivní bylo, že jsem se stopnul dřív než bych byl total v riti to už bychom prý uvažovali o návštěvě doktora bo koho Noo každopádně jsem rád, že jsem jenom v riti a do totálu se asi dostat nechci, ale je to stejně fuk, páč i tak se k pití nemůžu vrátit. Ale to je dobře já pít přece nechci proto to přece řeším a proto se tady i vypisuju, že ?
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64128
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Sa mi páči že to napíšeš bez okolkov tak ako to je veď načo by sme sa tu aj hrali nie?Sme posraní alkáči a tak nám treba, môžme si za to sami, nikto nám to krku nelial ani nám nedržal pištol pri hlave....
To je dobre že si si pokecal s tou pani a aj to že bola milá, správny prístup je tiež dôležitý tak si sa dozvedel čo si zač, aj čo s tým, tak poďme na to
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64131
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Jj poslala mi takový papír mailem a 30dni si budu vyplňovat, vlastně takovej deníček , ale Joo proč ne. a co ty Meggie jaký máš dneska den ty ?
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9899100101102103104105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter