Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5285
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
ahoj ivo, no prave ze clovek ma psat i kdyz je mu zle,
a klidne mi tykej, no ono tech alkoholickych modelu bude holt vice, uteky a prevleky a tak, ale jedno je jiste,navzajem si pomahat a vedet ze jsme na tom stejne a ze si muzemi takhle na dalku pomoc, takhle bych to videla ja, nebudem se tu obvinovat ani si nic slibovat, uz nejsme mali, i kdyz ty jsi jeste mladatko, ale to je fuk, jedine co nas spojuje je ta chut nepit a naucit se zit bez chlastu..vsak uvidime co ostatni na to,
ctyri z tanku a dodo...no uz mlcim,nevim co me furt napadaji blbosti..je to sice vazne tema..ale zase se z toho nepo..no ne
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5286
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Mě právě vadí pstá, když mi je zle.. je to přece můj "boj"..
Momentálně ok, takže všechno v pohodě
...já jsem si právě posledně chtěla ZAS dokázat, že dokážu pít s mírou... blbost.. Nějak tak doufám, že mě nic tak připitomělýho nenapadlo.. Že mě to zas nepřejde a nebudu to chtít zkoušet znova, protože vím, že to nezvládám. Naprosto se odepisuju..
Jasný, jsem takovej no jak to říct nějak.. mláďátko se mi zrovna nelíbí.. ale ano, jsem mladej hlupák, není mi ještě ani 20 ale.. jsem hlupák, když nezvládám už teď alkohol..
Nějaká dětská nerozvážnost..? Tou to možná všechno začalo.....
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5287
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
ale prd ivo,nejsi hlupak, mas alkoholicky gen a s tim se neda bojovat, ale chapu ze je to tezke ve 20, i kdyz mozna cim driv si na to prijdes tim lip, ja nevim, moc se necitim ti radit,
snad liba, nebo anna o vlakno niz pise tez rozumne veci,
a maji delsi a krutejsi zkusenost a nepiji mnohem dyl,
ja tak sama za sebe dokazu rict,ted nechci pit a mam radost
za kazdy strizlivy den,nemam velke cile, ani ambice, ani nebojuju, ani neslibuju, jak rika liba, nepiju ziju..a jde to lehce..a tobe to verim pujde tez..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5288
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
No děvčata,
vy už tu zase beze mě krákáte jo ?
I ty jedna sovo moudrá,už jsi zase ve svém živlu co?
Ivuš té se drž,má stále dobrou náladu a občas napíše super příspěvek a též se zahihňáš
A Ivčo,nehledej z jaké nerozvážnosti si začala pít,myslím že u všech z nás je to jasné....,je to blbost a podcenění alkoholu..
Ale my se nedáme,přece se nebudeme klepat před tak malou lahvičkou,pěkně jí můžem čapnout a mrsknout s ní kam je nám libo,viď Líbo ?
No nic,jde se chrnět ať ráno nejsme jak divoženky.
Mějte se a zase se těším.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5289
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
zdravim bludi, no vida jak se nam nove nealko vlakno rozviji,
ted budou muset prestat chlastat i ostatni budou li si chtit pokecat..pockej zitra gisel, pak sisi a tak..to jsme je ofintili,
ale vazne...jdu uz tez haj, at nejsem rano vyorana mys,neb hlodaveckou jeste nemam, tak vsichni mejte smyslne a krasne sny, a rovne letko rovne..
cao...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5290
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Halo, nespěte, jde se na houby!Napadlo mně, Vy moje zvířátka, že:AA vydáváme bezva časopis "Cesta",jsou tam příběhy alkoholiček, různé zkušenosti, nechcete si ho kupovat, 30 Kč jednou za čtvrt roku?!Určitě neublíží.Starší čísla jsou za 10 Kč.Možná i naše Modrá kniha,50 Kč, by Vám stála za přečtení.Hodně o naši nemoci pochopíte.A jistě , když nepijete, si všímáte, kolik kolem sebe máte lidí , co problém s pitím mají.A furt je ten alkoholismus u nás tabu, jako by se tu ani nepilo.A ještě moc lidí netuší, jak jsou nemocní, a že vůbec nevyléčitelně nemocní jsou!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5291
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
dobre ranko libi, ja casopisy rada, kde lze objednat,
knihu mam, pekny den vam vsem, dnes jsem pomala ani nevim kdo...
neco morskeho, velryba snad
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5292
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Díky Libo za info ohledně AA.
A přeji plný košík praváků.
Hmm.Taková smaženice......
Petr 1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5293
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahojky zdravím všechna ranní ptáčata a samozřejmě Velrybu...
Dnes nějak nestíhám,lítám(co jiného taky),vařím,peču smažím...,ale k večeru přibrzdím a zalétnu na pokec.
Mějte všichni pěkný a pohodový den
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5294
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Objednat si můžete Cestu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,jistě nebudete litovat.Vřele doporučuji i starší čísla.Rostou!!!Řízky byly, ostatní si vzala dcera, má chutě, těhotná, prý si dá houbové škvarky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter