Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5298
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
ahoj, ja dnes jen v rychlosti, neb nejaky srumec rychly u nas,uf..
i jsem si vzpomela ze vino by pomohlo, to uvolneni po narocnem dnu, ale ne, nebudu to pokouset, pekne dodelam co treba a pujdu spat,jen hlasim ze to je po mesici poprve co me to napadlo..hm..
cestu objednam, poctu pribehy, ty houby libi zni paradne, takova houbova omacka,mnam,ja jsem z valasska a tak mam vzpominky houbove detske...mnama, no jdu pracovat,a nebudu se stresovat, ahojte...dnes jsem asi turbo ani nevimktery ptak je hystericky...nejaky kakadu..?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5299
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahóóój,
zdravím veškerou faunu....
Libuško,ty jsi vážně ranní ptáče....,a houby teda už jsou jo?No též bych si dala,ale bohužel sama na ně nemohu,neb je neznám .
A kakadu,dnes jsme na tom asi stejně....,od rána jsem nějaká rozjetá a né,a né přibrzdit.Jestlipak to nebude zítřejším úplňkem?To já vždy jedu jak fretka,anebo naopak jsem za lenochoda .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5300
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
jo bludi je to i tim uplnkem,uplne silenstvi i nervozita,
to je vedecky prokazane ze za uplnku desy besy vylezaji, zvysuje se pocet krimi cinu, alkaci pari a tak, a zitra je i zatmeni, tak verim ze se mi nezatmi a zvladnu to, fuj ale je to docela neprijemne, ty emoce rozhoupane..ne kakadu, jak vlk na mesic...auuuu...pozorni budte strizlive..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5301
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Nic se neboj,já ve střehu teda jsem vlku zběsilý...
Ty jsi to tak pekelně popsala,že zalezu pod duchnu až po uši a nebojím se vlka nic
A málem jsem zapoměla tě pochválit,celý měsíc jsi si nevzpomněla na víno,no JUPÍ!!!!!!!!!
Ale dnes na něj zase zapomeň .
Čauky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5302
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Tak bych se k vám taky přidala,jestli mě přijmete.Už jsem tady psala,ale do jiných příspěvků.Jinak,pila jsem 3 roky,ypodstoupila léčbu a teď 2 a půl roku abstinuji.Bylo tam se mnou hodně lidí,kteří odchod z léčebny,považovali za uzavřenou kapitolu.Tak a máme to za sebou,jsme vyléčený ajedem dál.Je mi to líto,ale většina z nich zrecidivovala a stále se motá v tom bludném kruhu abstinence a recidivy.I když u některých už to není recidiva krátkodobá,ale prostě pijí dál.Já cítím,že je potřeba nepodlehnout iluzi,že jsem "vyléčená",ale stále se v "tom"udržovat.Vím,že člověk,který "neonemocněl" nemocí zvanou alkoholismus,nám úplně neporozumí.Moje opravdu dobrá kamarádka,která mi držela palce,abych tu léčebnu zvládla,obdidivuje mě,že se držím,mi řekla,že jí by se to stát nemohlo.Ale asi bych tak mluvila dřív taky. Vaše vlákno se mi libí,že je stále živé,vzájemně si sdělujete jak se vám daří a podporujete se.Takže pokud mě přijmete ráda se k vám přidám.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5304
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Zdravím Anni a vítám tě.
Ostatní ptáci tady určitě udělají to samé
Máš pravdu,jsme tu taková bláznivá partička abstinujících,a občas to zlehčujem,ale je to tak fajn...
A gratuluji k 2,5 roku abstinence,to je super...a i nadále držím palce.
A to jak si psala o té kamarádce,tak to je pravda.Blízcí,či kamarádi tě vyslechnou,ale nikdy nepochopí jaké a proč to tak je....Byla jsem též taková.
Tak vítej v hnízdě a nepijem.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5305
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahojte,
taky vítám... 2,5 roku? respekt..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5306
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Děkuju za důvěru a ráda se k vám "ptákům"přidám.Máš pravdu,nejlepší reakce byla,tak prostě přestaň a je to.To jsem taky dělala,přestala,týden,měsíc,rekord byl 5 měsíců,ale prostě jsem jen nepila,ale hlava zůstala pořád stejná.Stejně špatné řešení prpblémů,nemožnost se na něco prostě vykašlat a hlavně ta příšerná snaha se zavděčit své matce,aby mě alespoň někdy uznala a to už jsem hodně velká holka.Pořád jsem nebyla schopná tu minulost nechat být,netrápit se s tím co bude a žít život tady a teď.A když jsem se jednoho dne probudila,no spíš probrala,tak jsem věděla,že tam s nimi už být nemůžu.Do poslední chvíle se mi do léčebny nechtělo,to stigma léčebny je hrozné a hlavně jsem absolutně nevěděla do čeho.Pořád mě strašil ten fil"Dobří holubi..",takže jsem si říkal,že atm budu zavřená,v teplákách a všichni mi budou říkat,že jsem s prominutím "kráva".To jsem jaksi věděla.Ale jedině tam,jsem si mohla udělat pořádek v hlavě,takže teď nepiju,protože to už nepotřebuju.Ale to vždycky říkám s POKOROU,protože to je prostě boj do konce života a vím,že si nikdy nemůžu říct,že jsem vyléčená.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5307
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Víte, s tím, jak jste psala, že jste se chtěla zavděčit matce..
V tomhle ohledu moje pití možná nějak tak naprosto přihlouple a nějakou oklikou souvisí s mojí... "rodinou"... vlastně teď mám silnej pocit zklamání, opovržení (vůči sobě) a ... mám chuť se opít...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5308
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
vitejte anno, prima ze se pridavate, 2,5 roku a poradek v hlave, tod silny clen posadky,ja dnes uplnkove mimo, tak vice az zitra, ale radost mam, kraaa..nebo auuu..kazdopadne je nas zase vic..tak jupii
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter