Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5321
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Všechny ranní příspěvky měly něco do sebe
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5322
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Netačínám,ale začínám
OMLUVA
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5323
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Zdravím Ivuš,
jsem moc,moc ráda že jsi tu
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5324
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
jo, ale jenom na skok.. Právě zase svištím ven... Mělo by být zatmění měsíce.. takže nakonec chci udělat pár fotek, uvidíme jestli to vyjde
...jenom jsem si tady chtěla zase ujasnit, proč nepiju a že nechci pít, nebudu... no a teď půjdu hodit placku teda někam ven a počkám, jestli bude něco vidět, nějak se u nás zatahuje...
Pěkný večer
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5325
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Držím palečky ať nezmokneš
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5326
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Bludičko,to mi povídej,když jsem přišla z léčebny,tak jsem měla pocit,že je potřeba všechno dohnat a asi se mě to drži pořád.Co mě poslední dobu naprosto pohltilo je astronomie.Ale zjistila jsem,že abych z toho něco pochopila,tak se hezky musím vrátit k chemii a fyzice,kterou jsem tak nějak vždy z duše nenáviděla,protože jsem jí absolutně nechápala,no a tak teď se po večerech pokouším rovnou o kavantovou fyziku.No obnovuju mozkové buňky,které jsem po tři roky nechala soustředit se tak jenom na to,kde "to" koupit,kde "to" schovat,následně kde jsem "to" sakra zašila.A endorfiny jsem cítila jen když se mi tento scénář hezky povedl.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5327
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ani,
moc tě obdivuji,že jsi do té léčebny šla.
Já když si uvědomila,že ten problém mám,tak jsem si též tu léčebku představovala jako ty.Ale řekla jsem si,než se vrátit k tomu životu s pitím,tak udělám cokoliv.Zatím mi to jde samotné.....?
Jestli tě to neurazí,můžu se zeptat jak jsi na tom s rodinou?Vdaná,nevdaná a podobně.A též na věk?Ale samozřejmě nemusíš odpovídat.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5328
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Tady Sokol,tady sokol,
kdepak mám orla ?
Snad z něj při úplňku není vlkodlak????
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5329
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
před týdnem mi bylo 48,vdaná s jedním manželem 4 děti.Holt když něco dělám tak pořádně.Nejdřív jsme chtěli třetí a pak přišel ještě jeden.No a to byl ten důvod,proč jsem šla.Taky jsem to zkoušela sama,vydržela jsem to 5 měsíců a pak znova.Pak jsem se jednoho dne probudila a došlo mi,že tam s nimi takhle být nemůžu.Ale stejně jsem chtěla první týden odejít,pak se to zlomilo a už jsem to prostě přijala.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5330
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahoj Bludičko, tak jsem Tě nakonec na fóru našla...Omlouvám se za dlouhé mlčení, ale měla jsem spoustu rodinných smutků...Není to tak dávno, co jsi mi tady na fóru moc pomohla, teď cítím povinnost Ti vysvětlit, proč jsem se tak dlouho neozývala, ale nechci to rozebírat tady, je to příliš osobní...Jestli jsi na mě ještě nezanevřela, ozvi se na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Díky.G.
Gisela Wohlová
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter