Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5345
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Taky dobrou a hlavně střízlivou noc.Jo a ten měsíc mě pěkně n....hezky se potvora schoval za mraky.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5357
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
..tak u nás se měsíc schoval za mraky, takže nebylo nic.. škoda, že až teď se u nás trochu mraky rozehnaly, tak je vidět..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5360
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahojky,
zdravím vás.
Tak jak se daří v dnešním pařáčku?U nás je slunko a 28 stupňů,uf,uf...
Tak snad jste všichni v poho.
Mějte pěkný den.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5364
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
ahoj, ja dnes zahradnice, delam stavy z tresni a jahod a rybizu a vecer budu popijet..tenhle mnam nektar, tak rovne,jasne strizlive, zdravim
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5369
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj Bludičko, zkoušela jsem Ti poslat mail, ale nějak to neklaplo ani z mé strany. Nevím, kde je zakopaný pes... Tak jen na vysvětlenou - nezvládla jsem to, umřela mi máma a já do toho zase spadla...ale snažím se, vím, že tudy cesta nevede a protože znám i tu střízlivou variantu, pracuju na sobě...ale je to děsně těžké, ani ne tak s pitím, ale se smiřováním se se skutečností:-(( Měj se hezky, zase se ozvu...
Gisela Wohlová
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5370
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
gisel, nekdy je to tezke, ten zivot brat jak je...tezke,
ale sama vis ze ten alkohol pomuze jen na chvili a nezbyva nez to zkouset znova a znova...pomuze li napis...muzem se vzajemne podporit,jsme vsichni na jedne lodi, drzim palce a budu rada kdyz se pridas k nasi letce,muzem upadnout, to neva, hlavne nezustat lezet, objimam..maminka...to je vzdy tezke.
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5371
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Gisel,
mě to ukázalo,že máš email přeplněný.A tak si zkus udělat nový a dej kontakt.
Gisi,ani nevíš jak moc s tebou cítím a upřímnou soustrast.
Je vážně málo slov co by vyjádřilo pocity v tomto okamžiku.Ale doufám,že na to nejsi sama,ale kdyby ano.....tak piš,nadávej,buď sprostá....cokoliv tě napadne,ale nepropadni tomu hajzlovi!!!!!!!!Víš sama,že je to na chvilku a pak si jeho otrok.Moc,moc na tebe myslím a jsem s tebou,vydrž jsi tak silná,že o tom ani nevíš.
A piš ať se děje co se děje,jen buď silná
Pa Bludička.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5375
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Gisel, bolí to, jenže nic nemůžeme proti smrti dělat.S mamkou v duchu mluv, klidně jí i piš dopisy, pak je třeba roztrhej, nebo zakopej, vím, že to vypadá ujetý, ale pomáhá to.S pitím se Ti zhorší deprese, bude ti hůř.Časem se Ti uleví.Nic se nedá dělat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5387
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahojky prdelky
Tak jsem se z toho dumání nad nesmrtelností chrousta vyspala a jedeme dál.
Děkuji vám moc za reakce a odpovědi,zas se koukám na svět jinak,lépe.
Libuško copak to je za pána ten Jenda?Nějak vůbec nevím o čem to píše.
Petrato,honem napiš něco pěkného ať jsme zase veselé a švitořivé hejno
Mějte se všichni moc pěkně.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5394
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Zdravím letku do hangáru:-) Všem vám moc děkuji za podporu...vím, že litat se musí prostě dál...to je život...a vím,že jinudy cesta nevede...Bludičko, je to divné, založila jsem si i nový mail, přesto to nefunguje, asi má Gagarin dlouhou chvíli a točí satelitem. Nevadí, stejně mi přijde, že jsem tady mezi svými, takže se budu ventilovat na fóru...třeba to pro někoho bude vodítko, kudy z jetele:-)...Líbo, píšu dopisy, mluvím s maminkou (o některých věcech sice se zpožděním, ale i tak si myslím, že to má smysl) a je mi den ode dne lépe...Ale přiznávám se, že to nejde vždy bez pití (dám si alespoň 1 plzňičku:-). Vím, je to dost riskantní, ale díky předešlé abstinenční epizodě vím, že se to zvládnout dá i bez pití...Vzhledem k rodinné konstelaci jsem se rozhodla vyhledat pomoc psychologa...prostě potřebuju některé věci vidět objektivním prizmatem odborníka...uvidíme...rozhodně vás budu informovat...každá/každý jste si prošli svým peklem a váš příklad zvládnutí situace táhne a přináší mi jistotu...Díky.
Gisela Wohlová
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter