Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...80818283848586...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#7696
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj všem,

nepiju 3 týdny a ta moje hlava vygumovaná má za to, že musí všechny nenávidět. Nedokážu si to nějak přehodnotit, abych se zaměřila na sebe. Pořád mám nutkání nenávidět ostatní, třeba s nima v něčem neskouhlasim nebo tak a hned je zle. Někdy je to fakt nesnesitelný. Právě teď čekám na vyšetření před alkoholovou zkouškou, rozhodla jsem se pro antabus. Myslíte že by pomohli antidepresiva?? Teď jsem bez nich protože jsem naně vždycky začla znovu pít a teď chci vydržet na ten antabus.

Díky
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7701
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Katko, tělo žádá alkohol, jsou to pozůstatky absťáku, zklidníš se, uvidíš.A dívky, ten můj životní příběh je tu ve zkratce otištěn na alkoholismus, příběhy lidí, Líby příběh.Tak čtěte, abych to nemusela přepisovat, na to jsem líná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7708
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Ajko,sny jsou záhul taky se z nich oklepávám .Po čase se ten interval prodlužuje ale to je již jen maličkost proti těm stavům s alkoholem .Držím palce.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7718
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahojky,
jsem nová a můžu se pochlubit i když v mém případě nee tak velkými výkony...
S alkoholem jsem měla problémy 2 roky a nevím co se stalo...Prostě jednoho dne,se asi nestihla napít,nevim a stála na kopcích a koukala,někam a rozbrečela se,mluvilo na mě druhé já...A já koukala,tohle není možné,tohle jsem já a cítila se tak provinile...Nečekala jsem na nic a razantně,takhle to nejde,2 roky se v tom plácala a bezúspěšně!!!Razantní řez!!!Přestala se stydět a zavolala mé známé,je primařka psychiatrie,bylo to jednodušší,nemusela jí vše vysvětlovat,známe se...Stud šel stranou,já už psychicky nemohla,že to sama,nezvládám!!!A klasika alkoholismu o to nejhorší,že si to uvědomovala a přesto jsem s tím nic nedělala,flaška vyhrála....
Já můžu mluvit o štěstí,nejdříve skusíme tohle a onoa já razantně,chci antabus!!Byla rozhodnutá a nechtěla ustoupit!!Měla jsem ho doma a pravidelně brala,úplně bez problémů,nikdo o tom nevěděl,panická hrůza,aby se to někdo dověděl,že jsem na antabuse a mě to nedělalo problémy to dodržovat,dobrala tu pixlu a 2 měsíce ho neberu a nemám problémy..Vše prasklo o svátcích...Rodinná sláva a já od vánoc do novýho roku se nenapila,jediné kapky alkoholu a tak jsem jim to řekla...Nejkrásnější svátkyv mém životě,smích,střídaly slzy..Neodepsaly mě,ale jsou na mějen hrdí a dávají mi to sakra znát a alkoholismu ani pípa,žádná narážka...Občas měškádlí,že je ze mne nechutný abstinent a já nech te mě,užívám si života a krásy a vše vidím střízlivě a smích a v duchu /to už jsem dlouho nezažila/,ale abych to nezamluvila,chce o tom mluvit a já už si dnes z toho dělám jen srandu a hlavně,přátelé se zas ke mě vracejí,neodepsali mě a rádi se vracejí a to je další vzpruha,to vydržet..
Nevím jak u vás,ale po antabusu,mě nevadí,že okolí pije,mluví o tom,sedím s nimi,mě to problémy nedělá...ale já se nenapiju,mě ten alkohol strašně smrdí a vadí..Pekla cukroví a musel manžel tam lít rum,já nebyla schopná,jak se mi zvedal žaludek..Abnormální čuch mám na alkohol...
A všem držím palečky,ale hlavně je to ve všech ve vůli,ta musí být..
santa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7719
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Já nečekala,šla jsem do toho hned!!!Nebotˇ 2 roky v tom plácání a k ničemu...Bylo jen plácání a tohle bylo jediné řešení,asponˇ pro mě a nelituju toho...Poznáš..Vše se obrátilo,ale v dobré a začli mě ve všem podporovat,pomáhat a hlavně mi věřit...a stačí málo lidiček a strašně to pomůže..
santa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7722
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Vidíš,jak jsi šikovná!Bez alkoholu doopravdy vychutnáváš život,tak jaký je!Je barevný a ne šedivý a ponurý.Stále!Tak mu nedovol,aby ti zešedl.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7724
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Měla bych založit spíš nové téma Nějaký čas nepiju a nejde to dobře. Sice je fajn že člověk nějakou dobu nechlastá, ale kdzž jde o ty chvíle kdyby se člověk napil??? Nejde jen o abstinenci, jde o to překopat celej svůj život. Je to záhul a to jsem ještě pořádně nezačla. Kdo se chce v tom šťourat. Teď jsem na tom celkem dobře, ale jsou dny kdy sotva vylezu z postele. Ach jo ty deprese!!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7727
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Katko,na ty deprese si můžeš nechat napsat antidepresiva.Není to ostuda požádat svého psychiatra o pomoc.Jsou to právě tyto stavy,které tě chcou vrátit zpět k pití.Bohužel tělo a psychika si zvykly na alkohol.Těmito stavy se ho domáhají zpět.Toto období trvá někdy hodně dlouho
i roky,než se tělo i psychika dokážou vyrovnat do normálu samy.
Zvaž to sama.Léky ti neublíží a dají se postupně ubírat až do nuly.Nikdo z nás se nepropil do stádia závislosti za jen den.Propíjeli jsme se roky.To znamená,že HNED se neuleví ani náhodou!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7748
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
No já právě nejsem zastánce antidepresiv. Začla jsem na ně vždycky pít a to z toho důvodu že mi bylo po nich fajn a měla jsem za to že mě pití nemůže nijak ovlivnit.
Mám obavy že se do tohoto stavu zase dopracuji a to nechci.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7752
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Katko, Ty víš sama nejlépe, co a jak.Zkus to teda bez těch léků.Ale stejně to nahlaš lékařce.Souhlasím s Tebou, asi to tak funguje, jsi pod práškama oblblá, je ti dost věcí jedno, vše se zlehčuje........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...80818283848586...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter