Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...82838485868788...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#7784
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
[b
Mareketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7786
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Bludičko, průser není ani to, že jsi se napila, ale ten Tvůj strach!!!!Jsi zklamaná sama sebou...smutná.To je to nehorší, znovu Tě to může stáhnout.Sebelítost alkoholika zabíjí.Mozek pořád nabádá, že to nemá cenu, trápit se, pořád něco zkoušet, zbytečně....není to tak.Potřebuješ najít sílu, oporu, něco, co Ti dodá odvahu znovu začít , věřit si!Zavolej mě, jdi na AA, napiš mě mail soukromě, něco třeba vymyslíme.Život stojí za to.Nesmíš ho vzdát.Máš tu sílu v sobě, určitě, a lidi, kteří jsou připraveni Ti pomoc, tak Ty můj ptáčku, zamávej křídly a vyleť, bude dobře, musí být, tutově.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7801
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Zdravím...
a děkuji za názory a podporu.
Libuško opět jsi trefila hřebíček na hlavičku.Je vidět,že jsi si tímto též prošla,ale hlavně to máš stále v paměti a snažíš se opravdu pomoci a poradit.Tvá slova,i když jen psaná mě strašně nakopla a opět donutila myslet jak člověk a né jak tupec zírající na dno láhve a přemýšlet jak je vše černé a všichni jsou zlí.Včerejšek byl pro mne sice těžký,moc přemýšlivý,ale střízlivý .Dnes mám hlavu ještě rozhozenou,ale opět vím kam mířím,ale hlavně...opět si věřím.A též vím,že dost pomohou ta pravá slova v pravou chvíli,aby se člověk probral ze své nicoty.Opravdu ti za to moc děkuji,ani nevíš jak moc jsi mi pomohla.
Měj se co nejlépe a já slibuji,že se opět budu chovat jako rozumné stvoření .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7802
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Marky.
Tobě též děkuji za příspěvek.
Mě je 42,ale ani já nevím kolik je tobě.Asi mi možná tvůj příběh nějak unikl,ale jestli si ho sem psala tak se pokusím ho najít,abych byla v obraze.Takhle ti toho nemohu moc napsat,abych tady jen tak neplácala nějaké nesmysly.
Jen jednu věc musím vysvětlit.Jak jsem psala v mém opilém příspěvku,že chci KONEC,tak jsem tím nemyslela úplný můj konec,ale konec s pitím.Myšlenky na sebevraždu zatím nedorazily a doufám,že ani nedorazí.Mé přání a touha je stále jen můj bývalý,obyčejný a střízlivý život.
Měj se pěkně a díky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7809
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Zdravím a poslušně hlásím....
stále jsem trochu mimoň,ale mimoň střízlivý.Nový neznámý druh,ale velice ohrožený .Já vím Libuško.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8130
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahojte,...

,,Nějaký čas nepiju a jde to dobře"

.....skoro to je pravda. Vztahy v rodině jsou dobrý. Škola je dobrá.
Ale přitom to je VŠECHNO totálně o ničem. Uchází mi jakejkoliv smysl toho, co dělám.
Jasněže mi je líp teď, když nepiju,.... ale já myslela, že..
vlastně ani nevím co konkrétně, ale že to bude jiný...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8131
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj milá Ivo,
není to zadarmo tohle abstinování, čas od času přicházejí velmi těžké chvíle, když se musí přehodnocovat, protože se zdá všechno k ničemu. Každopádně jsi borec a víš co chceš i s těma depkama, které asi neminou nikoho, kdo v minulosti pil víc než-li jeho organismus stačil odbourávat. Ještě jeden volný den a zítra bude Tvoje hlavinka pobírat jiné věci - ve škole
Ještě jednou Tě zdravím Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8132
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem,tento týden byl ve znamení zlých snů cca 3x ,již jsem si myslel ze to nebude tak hrozné.Nepiji již 5 měsíců a pevně věřím že dotáhnu půl roku.Držím palce ostatním .
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8133
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Květo,

...je to zvláštní, že tady vždycky jsi , když jsem v pasti.
Děkuju Ti

Nejsem borec, nevím co chci... zkouším štěstí s jinýma látkama.
Což je blbost, ale já nevím co mám dělat. Jak docílit nějakýho štěstí..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8134
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ivo, Stále mě zajímá, jak se v tomto boji daří i nedaří.
Otázka je co je to štěstí? Někdo má štěstí, že se v začarovaném kruhu zastavil a pokouší se vystoupit, aj se to i podaří. Látku, která Ti nejvíc ubližovala neužíváš a to je pro Tebe veliká věc. O ostatních, které Tě tolik nedrancují se taky dozvíš pravdu až Ti nepůjdou dohromady k výsledkům, které chceš mít. Přála bych Ti aby od tebe ty poslední nánosy odpadávaly, jako kusy bláta a byla jsi čistá, čisťounká jako křišťálová studánka i když NĚKDY ne tak spokojená, jak by si člověk přál

Romane gratuluji, je k čemu
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...82838485868788...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter