Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#5395
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
tak prima gisel, vitej a pis a ventiluj,pujde to
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5398
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj Gisel.
Jsem moc ráda,že se cítíš o maloučko líp.
Vím,že to musíš mít těžké,ale i přes 1 plzničku to zvládáš skvěle.
Tu pomoc klidně vyhledej,mě když potkalo to co tebe,tak jsem též zašla k psychologovi a znám víc takových lidí a pomohlo jim to alespoň trošku.
S tím mejlem nevím co se děje,ale ta adresa mi funguje,netuším kde je zakopaný pes.
A určitě se nám ozvi a drž se holka.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5399
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Bludičko, díky, držím se seč mi síly stačí. Celé je to prostě součástí života a já to už nějak poberu. Hlavně ale bez pití!!!S mamkou jsme měly spoustu nevyřešených věcí a já doufám, že tu pavučinu s odborníkem rozpletu...a nakonec, třeba mi najde vodítko, proč jsem se uchýlila k pití (tak trochu to tuším a maminka to není) a pomže mi najít cestu ven...Měj se kráně, hezký víkend a těším se na shledanou ve voliéře:-)
Gisela Wohlová
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5402
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ve voliéře nééé!Někde venku, na svobodě!Tam si ten život probereme, pobrečíme si i zasmějeme!Jako tady.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5403
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
orla tez nelze do voliery, to neeee, to by rval jak tyger...to ne, jinak pekne dobre ranko a orlaaa letime, asi zkusim libi ty houby, neda mi to..jake u vas rostou?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5404
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Taky dobré ráno,tak tady tak sedím,je mi hrozně po včerejší hádce s mužem,ale to už jsem zažila tolikrát,teď je to jiný v tom,že vím,že se nepůjdu napít.Tem les by byl fajn,ale teď to nejde.Nemějte strach,jenom říkám jak mi je,dřív jsem se uvnitř hroutila,sotva dýchala,ale navenek všechno OK.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5405
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
co ta palka basebolova? anno? hlavne nic nepotlacovat,
to je nejhorsi...ony se ty zavislosti tykaji cele rodiny,
ja kdyz jsem koukala na ty rodinne modely, tak mi doslo, ze velmi casto ten co nepije podstrkuje alkacovi jeho alko,neb ten pak otupely provinily a je klid. to me sokovalo u nas, muj deda pil a babicka furt nakupovala alkohol a jasne ze pak si mohla delat svoje. A kdyz jsem se bavila s nejakymi rodinymi prislusniky alkoholiku, tak taky priznali ze kdyz partner pil bylo jasne, jake to bude a tedy zname a v necem lehci. A to vubec neobhajuju alkace a jejich uteky k chlastu. Jen ze i tento model tam je a ty emoce je treba zpracovat, jedina cesta.
Me pomaha nenechat se zatahnout do konfliktu, a mamvnout nad tim rukou,jak rika liba, no a co..ta alkoholicka precitlivelost...to si dobre pamatuju a to uz nechci...tak anicko vydychat a pujde to...manzela nezmenis, ale svuj pristupke konfliktu muzes zmenit..to se mi to keca...hm...kdyz u nas zrovna kid
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5406
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
To mi taky jedna dobrá kamarádka,která o mých problémech ví,jedna z mála ví,že jsem prošla léčebnou,"ono se mu to hodilo".Máme děsný finanční problémy a když jsem odpadla,tak se jeho problémy neřešily,špatná jsem byla ta já.Já už tyhle situace umím rozdýchtat,za chvíli se vzbudí,jenom mě štve,že nemůže pochopit,že by se měly mezi námi některé věci změnit,aby to fungovalo.Možná už jsem to psala,já se nemusím nutit do nepití,já nepiju proto,že na život pohlížím jinak,že jsem se změnila,ale ve vztahu jsem na to sama.Můj muž není žádný hlupák,to ne,ale jeho slavná věta,krátce po mém návratu z léčebny je," já jsem chtěl aby jsi jen přestala pít,ne aby jsi se změnila.Dřív jsi byla lepší.Jenže k tomu dřív ke mě patřil i na tři roky chlast.Nejdřív se mi ani o tom moc psát nechtělo,protože vím co mi poradíte -odchod.Ale teď to prostě není možné.Bez dětí bych nešla a sama je neuživím a hlavně by jsme se o ně nedokázali dohodnout.Nebojte to rozdýchám ,mám už v tom praxi.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5407
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Abych popsala jak se v manželství cítím si přečtěte článek "mentální anorexie" na www.novinky.cz ,je to rubrika žena,vyšlo to 8 června,takže to je v archivu.Je to pořád o tom,že jsem takhle vyšla do života a takhle jsem si to nastavila.Je mi líto,že on vůbec nemá chuť to chápat.Jsme spolu dlouho,máme 4 děti,ale tohle nás stále rozděluje.To je právě to já zdůrazňuju,k tomu nepití je důležité přijít na to proč.Ale to samozřejmě neznamená,že to všechno bude v pohodě.Tohle je prostě jedna část života,ale já si už dokážu užívat i to ostatní.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5415
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahojky,zdravím divou zvěř.
Tak jak jste na tom při sobotním večeru?
Hlásím....U mě dobrý.
Tak ptactvo,nenecháme si život kazit ichtily viz.pan Cidrych.
Mějte se fajn.
A Libuško jsi skvělá
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter