Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...93949596979899...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#64059
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Já tvoje nadšení tolik nemám, ale je to fakt nakažlivý. A jak jsi psala ten pocit, když třeba někde po kalbě člověk vstane a nemusí řešit co řekl jestli něco neudělal, žádná úzkost tak na to se těším. Ale určitě teď v nejbližší době nepůjdu nikam,kde se pije. Pak až si budu jistější, tak to dám, ale teď bych to možná nedal a nechci to hned pokoušet. Když jsem přestával s kouřením taky jsem se tomu vyhýbal a teď je mi to jedno jestli si někdo zapálí, nebo ne .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64060
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Jasne to je dobrý prístup, ked sa na to necítiš zo začiatku tak je to určite lepšie nikam nechodiť, a keď si budeš istejší tak to raz skús a uvidíš, veru tá istota že si nič nevyviedol zase je fakt na nezaplatenie
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64061
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Tak další den před námi. Což o to, dnešku se nebojím, ani následujících pár dní... Ale pak zase bude pátek, sobota. A moje pátky v uplynulých týdnech byly jak přes kopírak.
Gravid nasoska
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64062
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, je třeba zbavit se všech starých špatných návyků aby byl prostor pro nové a prospěšné návyky, přeji hodně dobré vůle
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64063
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Roman:děkuju.
A Maggie : procitala jsem si ty tvoje příspěvky a klobouk dolů, jsi fakt skvělá. Šla jsi do toho s neuvěřitelnou vervou a odhodláním.
Gravid nasoska
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64064
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Dobré ráno všem, tak jsem se probral se skvělou náladou, že jsem včera nepil navzdory velké chuti. Je mi jasný, že ta chuť přijde i dneska a zítra, ale zkusím udělat co psala Maggie pousmát se a říct tak jsi zase tu pal do ...
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64065
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Dobrá práce, na začátku je důležité každý nový den vydžet bez A, proto doporučuji najít si činnost která pomáhá v hlavě přepisovat to alkoholické nastavení na abstinenci, to znamená ráno se probudit a nemislet jak to vydržím bez A ale ráno se probudit a myslet jak si ten den užiju jinou příjemnější užitečnější činností, pokud možno i takovou kerá mě příjemně unaví. Přeji hodně pozitivní síly! Anonymní abstinent!
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64066
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Romane, děkuji. Gratuluji k těm 10 rokům abstinence, abych ti řekl pravdu ta představa 10 let bez A se mi teď jeví jako výstup na Mount Everest, prostě něco nemyslitelného, ale jak vidno není to nic nemožného, takže teď jen vymyslet co vlastně budu dělat . Mám dnes volno a je mi jasný co bych tak před 5 dny dělal, teď nevím, ale něco vymyslím.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64067
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Je to super pocit a hlavně je to jiný svět a možná i vesmír! Moc nevymýšlej, vše musí být jednoduché a lehce uskutečnitelné!!! Drž se
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64068
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondra, ja si po nejakou dobu na zacatku rozhodnuti nepit (ano, pod vlivem okolnosti, takze to nebylo dobrovolne) rikal kazde rano - dnes nepiju a zitra uvidim. Vecer: dnes si nepil, pochvala a odmena. A tak porad dokolecka. Prvnich par tydnu to byl nadmerny prisun cukru z odmen, ty ale posleze presly v jinou formu, az to zevsednelo a jiz to nepouzivam. Ale rizikove situace se neustale vyskytuji a nekde na pozadi bezi nonstop "davaj si bacha, vole" .. obcas mam vnitrni pocit, co nedokazu pospat slovy, ktery me dovede k zadosti o pomoc, konzultaci, protoze ten pocit vyvolava dalsi pocit, ze se neco neblaheho na pozadi deje a ze by to mohlo po x tydnech, mesicich, letech neresi bouchnout a .. popravde, misto v "blazinci" rezervovane nemam, takze tudy ne-e .

U dnes nepiju a zitra uvidim me napadali myslenky: ale co kdyz dnes nepijes a zitra uvidis to, ze se napijes? Drz hubu a nemotej se mi do toho. A kdo vubec ses? Chytrej jak radio a radis s chlastem jen hovadi. Tahni k certu! Dnes nepiju a zitra proste uvidim. Kdyz bude problem, mam kam zavolat a budu to resit, az to nastane, protoze dnes nepiju. Tuuudlleeee
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/08/2022 10:40 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...93949596979899...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter