Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#24612
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Renčo může to být tím. Nebo se zkus napit se. Podle mě ti bude špatně a zas zjistíš proč pit nemůžeš a budeš mít vnitřní klid na nějakou dobu a hlavně v tom budeš mít jasno. Risk to je....ale to i když na to budeš myslet. Takhle si zkrátíš čekání.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24616
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24617
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
To tě chápu ale já na tvém místě chych to zkusila. Přece se nemůžeš všemu stranit. Přátel veřejného života a jen být doma a v práci? Podle mě ti právě chybí přátelé a ten život. Proto se ti to ozývá. Zkus to překonat a mezi ty lidi choť. To patří k životu bav se,ale nenech se zahnat do kouta a tomu alkoholu ve všem neustupuj a neboj se ho. Po každé ti dává vybrat buť a nebo? Ty před ním zalýzáš do nory a když vylezeš tak tě osloví. Postav se mu! A dej si ho! TOS měla udělat dávno.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24618
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24619
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Renca ja by som na tvojom mieste neriskovala. Nehnevaj sa Anna, ale podla mna jej neradis prave najlepsie. Vies kolko ludi uz takto tuzilo zaexperimentovat a uz to viac nerozdychali, rozpili sa a uz sa nedokazali vratit spat.

Renca teba ten alkohol vemi nicil, ved prave preto si tolko obetovala, len aby si sa ho zbavila. Rozisla si sa s priatelom, ktoreho si milovala, len aby si nemusela pit a pokial zacnes zas, moze byt, ze to bolo vsetko zbytocne. Pokial si nalejes, tak nevies co to u teba nastartuje a kam ta to moze az zaviezt.

Takze ja by som rozhodne osud nepokusala. Pokial su pre teba problemom krcmy a ludia co piju, skus sa im zas vyhybat, pokial si to bazenie nevyriesis. Skus psychoterapiu alebo aj AA. Ale skus sa toho bazenia zbavit a az potom sa zas tomu postavit a do tej krcmy si zajdi.
Anna mysim si, ze nas akosi nevies pochopit, ked radis takto. Nezazila si tie psychicke tyrania, co nam alkohol sposoboval, ale zaroven sme mu nevedeli odolat. Bol to dost sialeny kolotoc. Ja mam pred alkoholom obrovsky respekt a osobne by som si nan netrufla, ja viem, co so mnou dokazal a ze navrch mam ja len v tom pripade, pokial sa mu vyhybam na 100%.

Moze to byt tak ako pises ty, ze Rence bude zle a vykasle sa potom na to, ale moze to byt aj tak, ze sa jej akohol pripomenie v celej svojej sile, ked vie, vie byt velmi podmanivy..Zopar razy si da a bude to ok a potom sa to rozbehne a nebude vediet ani ako a bdue zas nestastna a trapit sa, tak ako sa trapila, ked pila.

Renca, nenudis sa nahodou a nepokusa ta to prave preto? A preco do tych krciem chodis, ked si doteraz nechodia?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24620
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
To preci Anno nemuzes myslet vazne.Co tim sledujes? Vis,jak by tim Renata riskovala?Renato,spoleham na tvuj zdravy rozum.Pokud odolas takovymto naseptavacum,budes mit temer vyhrano.Takovyhle lidi bych s odpustenim z fora vykazala.Hlava mi to nebere
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24622
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Anna neví nic o alkoholismu, Renato, nezkoušej to, nyní ti jde fakt o život, jestli chceš, zavolej, napiš na můj mail, něco se musí kruci vymyslet.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24624
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Renata napsal:
Já jak ty dlouho abstinuješ?

Rena,
...desiaty(10.) rôčik.


[Pil som poctivých tridsať tri ~ (33 r.) = Kristov vek. B) ]

Dnes už viem, že TO ide aj bez pijatiky, aj bez ukrižovania!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24626
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
www.zavislostnaalkoholu.cz/jedenact-let.html
Renatko mrkni na ten článek, nevím, možná ho znáš, ale tam byl pokus se napít po dost letech. Je pravda, že každý je individuální, ale stojí to za přečtení.
Přeji krásné dny všem.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24627
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
možná ho znáš-oprava možná jsi ho četla, špatně jsem to formulovala.
Všimla jsem si, že Vás pár píše slovensky, tak já jsem původně rodačka z Blavy.
Takže zdravím na Slovensko)))
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter