Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#24628
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Stopka napsal:
...Takže zdravím na Slovensko)))

Triezvosť je doma všade!
Vivat sobrie(tate)!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24629
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24630
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Chodím pár let mezi lidi, co pijí.Neřeším je, je to jejich věc, nemusí mít můj problém, ať si dají.Za pár hodin vidím výsledky, jsem ráda, že jsem střízlivá.Pro někoho je to nebezpečné, stáhne ho to.Víš nejlépe, jak se cítíš.Chybí ti doléčování, diskuze ti nestačí.Nechceš aspoň AA diskuzi, Triezvy priestor?Nebudeš spousta věcem rozumět, asi!, ale dodá ti to také sílu, najdeš jiné názory, vyzkoušené.Ale TP má své pravidla, nereaguje se, nekomentují příspěvky.......
LibaUž dlouho chodím mezi lidi, co

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24631
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Renca, ja suhlasim tiez s tym, aby si isla medzi ludi, ale ked budes na to pripravena. Najprv musis odstranit toto chcenie napitia sa a ked budes dostatocne pripravena, tak mozes ist.

Tiez si myslim, ze izolacia nie je dlhodobym riesenim, nie je dobra ani pre Vas vztah s manzelom.

Ono ja ked som prestala pit, tak som si povedala, ze sa tomu hned postavim celom a ze budem chodit na akcie ako predtym, samozrejme s tym, ze keby ma to prilis nicilo, tak s tym zacnem nieco robit. Ale ludi s ktorym som sa necitila dobre, alebo ma to s nimi nudilo, tak stretavania s nimi som vylucila. Lebo mna dost nici nuda a ked sa na nejakej akcii nudim, tak ma to k pitiu pokusa a preto si fakt teraz vyberam kde idem a s kym sa stretavam.

Tazke to bolo len spociatku, teraz uz nie. Ako pise Liba, ked pozorujem vsetkych ostatnych, ako sa menia pod vplyvom alkoholu, som rada, ze mna sa to uz netyka.

Ale ty aj ked mas za sebou 8 rokov abstinencie, ako keby si este len zacinala zit - teda aspon co sa tyka spolocenskeho zivota. Je to pre teba nove, bola si doteraz chranena v izolacii.
Som si ista, ze to zvladnes, ale mozno este nie si pripravena a pokial ta to pokusa k pitiu, skus sa nacas vyhybat miestam, kde sa pije a venovat sa tomu, aby si si vyriesila tento problem.

Vyskusaj vsetko, a nieco urcite musi zabrat, ale hlavne neexperimentuj. Ty sa ani napit nechces, inak by si sa uz napila a my by sme mohli pisat hocico co by nas napadlo.
Tvoj manzel nevie o tvojich problemoch s alkoholom? Nemohli by ste si zatial najst nejake spolocenske aktivity, dke sa pije menej? Neboli by ste tak izolovani, ale nebola by si ani v takom nebezecenstve.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24941
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj to znam , je to porad dokola. V Cechach je to tezky , kdyz nekomu reknes ,ze vubec nepijes budou kroutit hlavou. Mam stejne problemy dva tydny nic a potom jsem jak zvire. Dalsi dny vicitky smutek ,depky. Zkus nekdy zajit na AA , myslime si ,ze je mam lip kdyz ,,pijeme,, ale lipnam bude az prestaneme. Vydrzel jsem to jednou 4 mesice bylo mi krasne, odpocinutej ,veselej, sebejistej .. Tak jsem s kamarady vyrazil ,, tyden jsem brzdil, bylo mi spatne , nemohl jsem spat, busilo mi srdce. Vycitky jako ,,prase,, je to zacarovamy kruh znam to . Drz se....
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24944
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Luky dík za podporu. Já už právě nepijí osm let ale měla jsem teď období kdy jsem myslela na alkohol a strašnou chuť se napít. Naštěstí to už přešlo. Ten mozek protě to pořád zkouší co kdyby?
Renata pro Lukáše

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24949
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Ten alkohol trčí v našem mozku, a bude tam pořád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24950
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
jenže trčí úplně jinde než když má někdo chut např. na jahody...Hlavní jsou emoce (limbický systém)...

proto se pijící alkoholik napije když je mu blbě (zažene stres), ale taky když je mu dobře (posílí dobrou náladu)..takže vlastně vždy má důvod se opít
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24952
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Liba napsal:
Ten alkohol trčí v našem mozku, a bude tam pořád.

...je súčasťou prežitej skúsenosti - empírie; t.j. v kolektívnom, aj v individuálnom vedomí.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24956
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Alkoholik ani důvod nepotřebuje, to jen ze začátku se omlouvá, pak chlastá jen tak, bezdůvodně.Protože je alkoholik.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter