Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...17
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#12978
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Jatra maji velkou schopnost regenerace. Takze je dost vysoka pravdepodobnost, ze se po nejake dobe daji doporadku.
Antabus jako takovy, je pojistka. Pokud ho prepijes, je ti spatne zvracis, potize s dechem, tepem, moznost umrti.
Sam osobe antabus nepomaha. Pokud jsi rozhodnuta prestat, doporucuji.
Jinak to nema smysl a navic to je zbytecne riziko zdravotnich komplikaci.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24376
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Je to tezky !!!! Taky v tom litam, zena se se mnou rozvedla kluka se mi boji davat ,je to demon . Byl jsem tri mesice v Bohnicich , je to fakt tezky, jsou tam delnici ,pravnici, soudci , i bejvaly ,policajti, uspesny podnikatele a take bezdomovci.. Byl jsem motivovan veril jsem si...ale...... Jednoho dne jsem se zkusil napit jakoze maloo. Mel jse radost ,ze dokazu po trech pivech ,,prestat , , meli by jste to videt za dva tydny , tydenni mejdan ztratil jsem mobil, doklady klice vse, bylo to hrozny , nikdo nechapal vzdyt si se byl lecit ,,jsi zdravej,, Jedina moznost abstinovat. Sam to nedokazu vzdy kdyz si myslim ,ze to zvladam ,pruser jako prase... vzdy si reknu nikdy za dva tydny to testuju a zase kalamita.. Preju vsem at nad ,,demonem,, zvitezi znam to je mi 40 a tak 15let v tom litam.. zavidim lidem ktery si daj sklenku , lahev a nic a zvladaji to. Rikam si proc zrovna JA...
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24377
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Jeste k tomu leceni,, lecebna vas zastavi pri recidive, odpocinete si tam potka te tam , spousto ,, zajimavych pacientu,, ale je to jen na vas!! Pro ty co tam jeste nebyli, potkate tam lidi kteri jsou tam po sedmy , i vice . Nebo taky trikrat do roka .. vsem drzim palce jinak s panem primarem KARLEM NESPOREM je legra.... ahoj LUKAS
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24379
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj Lukáši, to ,co jsi napsal, je určitě hrozné. Proč jsi se chtěl otestovat? Já to radši ani nebudu zkoušet, protože jsem to v minulosti zkoušela mnohokrát. Vždy jsem si říkala, že si vezmu málo, třeba jednu dvojku vína, maximálně dvě piva. Ale to mi vydrželo tak týden. Pak přišel třeba nějaký problém, nebo zkrátka chuť, a už jsem v tom zase lítala.
Vydržela jsem třeba přes prázdniny, protože měly děti volno. Jako by mi to v tu chvíli nevadilo. Ale už jsem se příšerně těšila na to, až bude školní rok, a já budu mít zase tu svou volnost. Asi je tvá chuť stále ještě moc silná. Jenže u mě , pokud jsem ji měla, převažovaly vzpomínky na ukrutné noci plné úzkostí, pálení, bušení srdce, nespavosti a samozřejmě ztráty rodiny, lhaní sobě i ostatním. To nežití. Asi je to fráze, ale právě teď mi nestojí za to, abych se napila. V tomhle si zatím nevěřím.Protože pití mi chutnalo, byla jsem tzv. hladinkář, takže jsem musela být neustále pod vlivem, a to i v práci. Léčebnu jsem opustila 5.9.2014. Zatím jsem šťastná. Ty to určitě zvládneš taky.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24386
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Dekuji za reakci, musim , prestat nechci zkoncit v popelnici. Je to tezky proc zrovna ja? Byli jsme pred casem se znamyna na Morave ve sklipku vsichni jsme se ,spraskali, ale druhy den vsichni pili kolu vodu a bylo jim spatne , ja pokracoval jeste tyden , tam jsem zjistil , ze jsem zavyslej dekuji za podporu , mam 5 Letyho syna nechci ,aby se za mne nekdy stydel. Lukas
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24389
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Zkus léčebnu znovu, než půjdeš domů, zjisti si nějaké doléčování, docházej tam.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24391
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Zacnu z dolecovanim, kazdou nedeli se da jit do Bohnic , pripomenu si tak to hrozne , prostredi , uvidim pacienty v jakem jsou stavu,, negativni motivace,, Nemuzu absoluhovat , tri mesicni lecbu mam ,placeni,, dluhy ktere vznikly kvuli alkoholu.. dekuji za komunikaci nikdo se z moji rodiny se mnou nebavi jen 80 babicka ta mi veri. Lide kteri nejsou zavysli nechapou..je to proste zavazna nemoc... dekuji za pokec pomaha to ..Lukas
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24400
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
No vidíš, tam se vymluvíš, uslyšíš reakce, zvládneš to.I dluhy splatíš, ale musíš vydržet být střízlivý, makat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24407
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 9 rok, 3 měsíce  
Dekuju moc za podporu ...at se dari Lukas...
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24535
Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Chci přestat pít, ale zjistila jsem, že musím přestat úplně, neumím pít s mírou. Přes týden například nepiju vůbec, ale o víkendu jakoby mi v hlavě něco překlaplo a jdu na pivo, ale ne na jedno... Většinou už dopadám tak, že se za sebe OPRAVDU potom stydím, už i sama před sebou. Přitom když nepiju, mám fajn život, hezkou práci, dobré koníčky, udržuju sebe i domácnost, trávím čas s 15-letou dcerou, ale po "kalbě" je vše pryč. Nesnáším sebe, lidi, nic nestíhám, jsem zklamaná, že jsem to opět nezvládla. Pondělí bývá po takovém víkendu ztracené, úterý taky není zrovna v pohodě, od středy dobrý, ale pak už jen do pátku... Knihy mám o tom načtené, vím, co je bažení atd, ale neovládnu se. Ráda bych si o tom aspoň s někým psala, o případných úspěších, pokrocích, podobných příbězích...
Markýt
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter