Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#54828
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Čo nechápeš, JA? Napísal som, že sa to dá zvládnuť aj sám. Sú aj taký. Ale odporúčal som kluby. Pretože samému sa abstinuje ťažko. Manžela som spomínal preto, že z pohľadu jeho, ako laika, ktorý o závislosti nič nevie, je to jednoduché. Stačí si povedať, že nebudem piť a vybavené.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54829
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Krtek,

"občas Ti aj rozumiem, čo (na)píšeš. Najmä, ak sa pomýliš a píšeš aj spisovne alebo s interpunkciou/(znamienkami) a dáva to aj nejaký celistvý význam alebo zmysel."

(...až na tie hrúbky/hrubice)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54830
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Emo vydrž! Škoda že asi nemáš možnost sehnat si nějaké benzodiazepiny, třeba Lexaurin nebo Diazepam, ten mírní absťák, přestaneš se klepat, uklidníš se. Jít v absťáku do práce je hrozné, to mám v živé paměti, horor. Zkus třeba zajít za obvoďákem, ten ti Lexaurin může předepsat. Ale může se to brát jen max. měsíc, je návykový. Co čekáš od návštěvy psychiatra? Mně teda absolutně v ničem nepomohl, jen mě vždycky nutil jít do léčebny. Napíše ti nějaká antidepresiva, to je všechno. Ale mohla bys k němu chodit na Antabus, píšeš že už jsi to zkusila, mě Antabus držel rok a čtvrt, ale dávali mi ho naši, uvolňovat se dvakrát týdně z práce prostě nešlo. Měla jsem hrozně hodnou obvoďačku, že mi dala Ant.domů. Doktoři to dělají neradi.
Jinak, dej si hlavně VELIKÝ pozor v době, kdy absťák pomine, bude ti dobře a jaksi ti "otrne". Mě v tomhle období neskutečně alkohol znovu lákal, a většinou jsem neodolala, plácala jsem se v tom takhle asi dva roky - napití se, blbě, absťák, pak tři, čtyři dny dobře a už jsem běžela pro flašku. A znovu napití, absťák... atd. Počítej s tím, že ze začátku budeš mít hrozné chutě. Nejhorší a rozhodující jsou první tři měsíce. Dej si ultimátum, že pokud to ty tři měsíce nevydržíš, půjdeš se léčit. Nemá cenu se dokola týrat a padat do toho znovu a znovu.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54833
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Vzala jsem si na sapní prášek, ale moc nepomohl. Nemohla jsem usnout, dobře jsem nespala. Teď se cítím trochu praštěná. Po prášku?
Já si dala šanci vydržet 6 týdnů. Pak někam půjdu. Mezi tím bych do ráda sdílela s Váma a zkusím AA. Snad to dodržím
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54837
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Dobry den vsem,
mela bych prosbu na uzivatelku Macek-
nemohla bych se s vami prosim spojit,kratce,zda se mi,ze jsme stejne naladeny v boji s demonem,potrebovala bych jen kratkou radu a nechce se mi to zde vypisovat, nemam cas...
existuje zde na foru neco jako Osobni schranka, kde lze separee komunikovat?
taky jedna
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54838
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Ahoj pane zkuseny,
vubec se tu jeste neorientuji,kazdpopadne jsem zadala pri registraci zadala uzuvatelske jmeno a pri zverejneni meho prispevku se zobrazuje cele me jmeno,coz samozrejme nechci ...mam rusit registraci a jet to cele znova?
taky jedna
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54839
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Ahoj všem tak dnes už se cítím docela dobře, ale pořád se mi vrací chutě..je to hrůza. Jen co se člověk oklepe tak chce mozek chlast..jsem rozhodnutá přestat. Hodně mi pomáhá sem psát. Už sem chodím pár let a až teď se rozhodla se svěřit.. škoda že jsem to neudělala dřív..
Ema8
Senior Boarder
Příspěvky: 69
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54840
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Mam to take tak....
uz jsem prestala hodnekrat v zivote...dvakrat i na rok...a stejne jsem vzdy nejak zas,plizive, ale vzdy zacala
taky jedna
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54841
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
jsem total mimon zde,jak se dostanu do verejny diskuze?
nekdo tam prede mnou zrazoval macka, to jsem teda asi fakt prepiskla, o co jsem ji zadala, no tak bych to asi radsi vzala zpet...
je to tu nejaky neprehledny,mozna jen prvni dojmy, na jinych forech jsem takhle zmatena nebyvala
taky jedna
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54842
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Ja myslela, že po roce abstinence, má člověk vyhráno
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter