Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55322
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Pokud nechce sám, nic s tím bohužel nenaděláš, znám to...
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55325
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak to je mě jasne a je to fakt škoda že člověk takhle skončí ale nedá se nic dělat je to jeho život já ho mám celý před sebou a jak on skončit nehodlám
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55331
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Niektori ludia z toho casom vyrastu, az maju rodiny, viac zodpovednosti, niektori nie. Problem samozrejme je, ze clovek nevie, do ktorej skupiny patri. Poznam hromadu ludi, s ktorymi sme sa rozbijali vikend co vikend od 18tky povedzme do konca vysky, ktori ale chodili cim dalej tym pomenej, az casom prestali uplne a dnes si daju povedzme jedno pivo za tyzden. Pripadne ked idu "chlastat", tak si daju 2 pohare vina a potom dva dni horekuju, ako im je zle.

Na druhej strane poznam ale i ludi, co tomu uplne prepadli a poniektori z nich su dnes na flasi palenky denne (tridsiatnici).

Vela ludi chlasta okolo 20tky narazovo, ale nie vsetci sa stanu alkoholikmi. Tu Ti samozrejme kazdy povie, ze "Ja som tiez tak zacal, a pozri ako som dopadol", ale treba si uvedomit, ze tu je velmi specificka vzorka populacie. Tu nie je nikto taky, co by Ti mohol povedat, ze "Ja som sa ozieral do 25ky a potom som sa ozenil a prestal som s tym". Nie som si isty, ci je uplne opodstatnene odporucat 23rocnemu chalanovi dozivotnu abstinenciu ako jedinu moznu cestu, pretoze sa kazdu sobotu opije a niekedy spravi bordel. Ale urcite je to 100% riesenie ako predist vsetkym problemom sposobenych alkoholom

V kazdom pripade ak svoje pitie pocitujes ako problem (co podla prispevku pocitujes), urobis len dobre, ak si das dlhsiu prestavku, navrhol by som tak rok (to je aj pre okolie uveritelne predsavzatie, alebo s niekym uzavri stavku) a potom uvidis. Mozno po roku zistis, ze sa vies zabavit (a zit celkovo) aj bez alkoholu a myslienka napit sa Ti pride absurdna (tak som to mal (mam) ja), mozno budes potom vediet fungovat ako normalny konzument, a mozno sa Ti to opat vymkne spod kontroly.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#55345
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Dekuju za odpověď ale tohle je přesně ono já před 2 3 rokama byl v partii lidi kde chlastáni byla zábava na víkend každý víkend do plných já rád vidím věci hodně černé nemyslím si že mám potřebu nějak víc pít znám spoustu lidí co nemají zaklopku a přitom jiim nedělá problém nepit i pár měsíců ne li dyl u mě je problém ten že já to vidím jako určite omezení v mojem životě mám kolem sebe lidi kteří pijí neznám nikoho kdo nepije připadám si spíš pořád jak kluk jenže teď mě čeká do pár měsíců stavení domu dítě apod takže si myslím že se to dá dohromady samo je to o člověku kdo to neřeší a chlastá si dal ten tomu podle mě propadne ale kdo má strach tomu propadnout a hlídá si to a fakt se dokáže probrat a nepit ten si myslím že to zvládá ale to se uvidí za 10 15 let alkohol je svine v tom že závislost vzniká postupně a já si myslím že zavisly nejsem trošku sem to napsal na tělo ono to tak horké nebylo ale i tak to vidím jako něco čeho se chci zbavit
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/05/2019 20:27 Provedl: Wirri.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55347
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Takhle se to zrvhlo až po půl roce většinou to bylo pár piv a konečna tohle bylo fakt výjimečné období a fakt děkuji za názor budu si to číst dokola ještě chvilku protože to má hlavu a patu a já bordel nedělám spíš mám bordel v hlavě někdy su spíš po chlastu mírumilovny na každého to působí jinak
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55359
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Rostislave, začal jsi to hlídat v 23, to je dobrý, to ti i závidím-máš velkou šanci, že to bude dobrý. A že ostatní chlastaj, vidíš, jak mnozí dopadaj-my, co víme o ďábelskosti chlastu nemůžeme jít tupě se stádem.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55360
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak hlavně vidím doma jak to vypadá když to někdo nehlida a je mu to tak nějak uprdele a všímám si toho jak to mělo postupný náběh a co se sním teď deje.u mě osobně to má spíš sestupnou tendenci kdyz porovnám sebe před 2 3 rokama a teď tak piju tak o 80 procent min a jde to furt dolů takže tak
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55406
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
ja som obmedzil pitie na 10tku pivo a vysledok je taky ze pijem viac piv :/
1 x za tyzden
tie moje cravingy su tak silne ze neviem byt abstinent.
takze sa rutim do pekla a neviem s tym nic spravit.
az prilis moc mam rad tu zabavu, takze prestanem asi az ked sa nieco stane, lebo vlastnou volou to neviem dat nijak.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55408
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Já taky piju 10 a snažím se vyvarovat tvrdemu alkoholu když to jde jestli pijes pro zábavu tak si myslím že to je v klidu horší to začíná být jak pijes protoze musíš mě na to pomohlo najít si holku a plnit si svoje sny motorka apod neříkám že si nevypiju rád ale rozhodně nehodlám každý víkend každou sobotu být ozraly a myslím si že kdybys našel jiný koníček než pití tak by ses z toho dostal
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55409
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Řeknu ti co mě změnilo totálně názor na chlastáni možná ti si z toho něco vezmeš dřív když sem byl ještě mladší 18 20 let sem to viděl jako něco co je prostě super myslel sem si jaké je to být boží být každy pátek sobotu nahadry omyl pak se dozvídas co děláš a zaslo to tak daleko že mám nálepku prostě ozralce i když sem to fest omezil ta nálepka ti zůstane a neuděláš nic jo lidi co tě znají tak ví že si se polepšil ale zbytek na tebe kouka přes prsty jasně je mě uprdele co si o mě lidi mysli ale až se ti stane že kvůli chlastu zjistíš že si zabil nejlepší léta života a že sis dělal jen ostudu a že ti lidi kteří se hráli na kamarády si z tebe dělali srandu a snažily se že stáhnout dolů abys víc pil a vypadal jak ještě větší alpa. Pak začneš přemýšlet jestli to za to stojí já si myslím že úplně pít taky neprestanu ale rozhodně piju min jak dřív a jde to stačí hlavu zaměstnat něčím jiným a holt jsem ještě muzikant takže mám k tomu blízko ale říkám fakt se skus zamyslet co z toho piti máš neudělal blbost a nezabijej roky života já zabil 2 a víc už nehodlám drž se
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter