Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55410
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
som muzikant taky, tam to vsetko zacalo, alkoholcim uz od 18, mam 33, no prave to ze musim pit, pretoze psychicka zavislost, ak pride bazenie je mi divne a ovlada ma to pit, cca 1 x 2 x za tyzden, vtedy na nic ine nemam naladu len bar muzika a relax, som proste jak posadnuty, premyslam co ine by som mohol robit som psychicky z toho v pecku, uzkosti, zacal som zasa brat adecka lebo par dni po eksn som maval tazku depresiu a prelezal cele dni a premyslal ako by som to niekedy v buducnosti so zivotom skoncil, plus mi to nici vyzor, niekedy po opici mam pocity, ze ma klepne, vydrzim par dni a bum zas musim ist sosat ako komar, som v sracke, vzdy tak premyslam kde by som mozno bol keby som nepil, zobralo mi to myslim velmi vela z fajn zivota,a bojim sa naozaj ze este vezme ale ja neviem ako prestat , vraj len 5% zavislych dokaze abstinovat nafurt, je to prekliatie ale nadej umiera posledna
1url.cz/@link123
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 16/05/2019 21:20 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55411
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
1x 2x za tyden bych řekl že to není tak hrozné horší by bylo každý den já piju nárazove 3 měsíce nic pak 3 víkendy a jeden do plná pak zas týden dva nic pak jeden dva do plna a pak zas 2 měsíce klid takže to mám hodně na houpacce
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55412
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
ako mladsi som to daval den co den a pil tvrdarny, ale to by som uz nedal, ak by neexistovalo bazenie dokazal by som nepit verim

kto vie od coho to zalezi ze ti to tak chodi, ze vydrzis vpohode a pak sa to spusti

mna to chyta vzdy vecer okolo 5tej a drzi to kym nezaspim, na dalsi den vecer zasa a este silnejsie, takze to neovladnem i ked nejaky den silnou vydrzim, ah
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 16/05/2019 21:26 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55413
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
U mě to dělá obdobi minulý vikend sme se srazily se svagrem jak prasata protože sme makali a byl poprvé u nás tak sme se setli aj pátek celá sobota a teď dávám až do motosrazu 28.6 klidový režim
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55415
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
stef napsal:
ako mladsi som to daval den co den a pil tvrdarny, ale to by som uz nedal, ak by neexistovalo bazenie dokazal by som nepit verim

kto vie od coho to zalezi ze ti to tak chodi, ze vydrzis vpohode a pak sa to spusti

"mňa to chytá vždy večer okolo 5.-tej a drží to kým nezaspím, na ďalší deň večer zasa a ešte silnejšie, takže to neovládnem" i ked nejaky den silou vydrzim, ah

Stef,

pravdepodobne si aj sám uvedomuješ, že si už fyzicky závislý od svojej obľúbenej drogy.

Pomôže Ti izolácia a dohľad s režimom, pretože sám si už nevieš rozkázať ani rozkazovať.

Čítaš odporúčania ale vedome ich obchádzaš, lebo...
...[Ty si určite výnimka a všetkým TO natrieš/ukážeš!!!] (Zatiaľ však iba kolabuješ...)

"Tak hurá -> do TOHO!"... "najprv TO však natri chľastu, (obzvlášť 10° pivu!)!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55416
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
No ruku na srdce spíš mě přijde že je smireny s tím že to takto bude a ne li to bude horší ale zas pokud pije jen pivo no bože tak se 1 2x za tyden vyleje já su zasadovy a přes týden ani kapku a když si řeknu že do té nebo do té doby vydržím tak vydrzim jde o to si to hlídat znám takových co to neresija každý víkend kasa malta přes tyden do hospody jo neříkám teď bylo období máje apod takže taky sem byl celkem rozjety ale umím si říct a dost a přestat což tady pan kolega muzikant zřejmě neumí ale u nás muzikantů je to těžko dělí mě se na dvě skupiny na ty co pijou a ty co ne a ono k tej hudbě to tak nějak patří
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55417
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Ja (by) som sa na také "hlídanie sa" vykašlal a radšej mal pokoj, ale koho to baví nech si robí čo chce no.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55418
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
S chlastem je to boj na celý život bohužel ale můj názor lepší se hlídat než to neřešit
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55423
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
A odkdy se nedá dělat muzika bez chlastu? Rosťo Stef je trochu v jiné situaci než ty ... a obhajovat se, že jiný pije víc je blbost.... já vstal po týdnu noční a už mi přišla zpráva na pivo večer a dokonce i teď hned...nejdu, je to asi o tim zda člověk s tím chce něco dělat nebo ne, Stef např. psal, že celý den ok a až okolo 17hod večer příjde bažení a chuť, tak logicky tomu musím předcházet a na ten den si na 17hod něco naplánovat ať ty myšlenky a to bažení není....kdo chce hledá způsoby kdo me hledá důvody. A že je ta závislost tak silná? Ano, ale prochlastali jsme se k tomu sami....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55424
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
no ani niesom s tym zmiereny taktiez, nechcel by som pit
dnes mam myslienky, ale nejdem nikam, no blbe obsesie nahlodavaju

musim nejako natrenovat to 'nie'

Michale, ja aj ak si nieco naplanujem, tak pak to zvyknem rusit

aspon ze to uvedomovanie aka to je blbost mi zatial dnes pomaha
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/05/2019 15:36 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter