Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Bod zlomu
#57384
Re: Bod zlomu Před 4 rok, 4 měsíce  
Katy,

..."prajem Ti výdrž a úspech v začatom diele!!!"

("Spěchej pomalu!/Náhli sa pomalšie!")

[...ďalej zájdeš!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57389
Re: Bod zlomu Před 4 rok, 4 měsíce  
Katy napsal:
Moc chci ten "obyčejný" život bez alkoholu.

Par rad do zacatku...

Pises ze mas pritele - vi o Tvem problemu? Pokud ne tak by bylo dobre si s nim promluvit - vysvetlit mu ze litas ve velkem maleru a pozadat o podporu. Do zacatku urcite udrzuj cistou domacnost - proste doma nebude nic co by jsi mohla vypit kdyz to na Tebe prijde. Pokud chodis na nakupy s platebni kartou tak ji nech doma a nos hotovost - odpocitanou tak aby az Te bude lakat chlast v regalu jsi na nej proste nemela penize. A udrzuj se v cinnosti! Nejlepsi zacatek pro kazdeho abstinujiciho alkoholika by bylo zavrit do pracovniho tabora - lichy den kopat jamy a sudy den je zasypavat. V realu to nejde tak se snaz naplanovat si cinnost na cely den - protoze jakmile se zastavis tak ta svine zavislost v hlave zacne hlodat. Neboj se - to nebude natrvalo ale na obdobi prvnich nekolika mesicu nez ziskas vic kontroly a jistoty je to dulezite.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57393
Re: Bod zlomu Před 4 rok, 4 měsíce  
Krásný středeční večer přeji

Znovu bych Vám všem chtěla poděkovat za podporu a skvělé rady z kterých si vezmu co nejvíce a také se omlouvám že už jsem včera nenapsala ale lehla jsem asi v půl osmé a spala jak dudek
Budu upřímná,přítel o mém problému ví,sám si vypije tvrdé o víkendu-přes týden pivo takže když bylo přes víkend hlídání(babička) tak jsme jeli soukromou party pro dva
No a teď když jsem řekla že už pít dál nechci že už mám svoje vypito a chci abstinovat tak ho to nějak nezajímá,nebo spíše vůbec.Neptal se ani co u doktorky takže tady podporu asi nečekám ač je to smutné..
Pivo si stejně večer dojde koupit,přeci já nechci pít a ne on.Pivo stejně nepiju ale....
Mám ale podporu od druhého bratra a mám k nim večer chodit na kafčo a kdykoli volat
S tím chozením na nákup jen s odpočítanou hotovostí je take super nápad
Co se léků týče tak mám léky na žaludek na jaře mi našli menší vřed na žaludku a také na překyselení žaludku a na ananéii(málo červených krvinek)ale prášky jsem nebrala a po včerejší debatě s obvodní mi je znovu nasadila a v březnu jsem objednaná do nemocnice na koloskopii
Malá marodí takže mám o "zábavu" po celý den postaráno do toho pubertální sourozenec a večer se fakt těším do postele
Přemýšlím o těch AA sic bych musela dojíždět do Prahy(asi pul hodka) ale asi bych to zkusila.
Katy
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57394
Re: Bod zlomu Před 4 rok, 4 měsíce  
KAty, v Praze se objednej do Sananimu. Ten cas a dojizddeni za to stoji a jako bonus, ten rocni program klient nehradi a navic ma moznost i sportovniho vyziti za par penez a nebo zdarma. Proste tzv. v anglictine win win situacce
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter