Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta
#60509
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Včera se začala ukazovat se psychická závislost :PROSTĚ ŠKUBÁNÍ DODĚLÁVAJÍCÍHO KONĚ!!!: nebezpečné jak jsem alkohol používal k pomáháními si se stresem!!!
NENÍ TO VŮBEC JEDNODUCHÉ, JSEM VLASTNĚ DVANÁCTÝ DEN POŘÁDNĚ OD ALKOHOLU A ZAČÍNÁ SE LÁMAT FYZICKÁ ZÁVISLOST A TEĎ JDE NA ŘADU PSYCHICKÝ ODPOR K ABSTINENCI, A TO JE DALEKO NEBEZPEČNĚJŠÍ, TĚŽKÝCH 14 DNÍ MĚ ČEKÁ!!!

PSYCHICKÝ boj je samozřejmě NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁSTÍ JAKÉHOKOLIV BOJE a ALKOHOLOVÁ ZÁVISLOST SE teď BUDE PROJEVOVAT JAKO ZMUTOVANÁ FYZICKÁ ZÁVISLOST DO TÉ PSYCHICKÉ !!!! PROTOŽE TĚLO A PSYCHIKA TEĎ ALKOHOL NEMÁ JAK BYLA ZVYKLÁ SI POPÍT JEDEN DVA DNY A TŘETÍ SE ZAS OPÍT!!!!!

PROSTĚ ŠKUBÁNÍ DODĚLÁVAJÍCÍHO KONĚ!
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60513
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak dnes je to opravdu těžké, nadopoval jsem se včera asi 2 vyvařenými sáčky třezalky a dnes ráno jsem je vyvařil a zkonzumoval znovu a tak tak jsem vstal a odešel abych byl někde v 8h30 tak to je fakt slabé, tam jsem si dal kafe a pak byl zas unavený, takže nevim nevim, musím to nějak vydržet s abstinencí, je v domě zima a noci jsou chladné a nepude to snadno!

3 týdny budou nejtěžší, začíná tvrdá psychologická válka s chlastem co bude ZKOUŠET TVRDĚ ODHODLÁNÍ A CHYTROST!!!

OMYL BYL TOMU PODLEHNOUT PO ASI 3 MĚSÍČNÍ ABSTINENCI NĚKDY PRVNÍ KRÁSNÝ SLUNEČNÝ ZASNĚŽENÝ DEN JAKO LONI V LÉTĚ DOP....DELE, PAK V TOM JEDU AŽ DO KONCE A PRVNÍCH DNŮ ZÁŘÍ SAKRA!!!!STŘÍDAVĚ SICE ALE S OBNOVENOU ZÁVISLOSTÍ CO HROZÍ TVRDĚ SKLOUZNOUT DO TÉ CO UŽ BYLA NĚKDY V ZIMĚ, TO BYLO I S DEPRESÍ DOHROMADY...
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60514
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Pozn.- v létě sluneční den jak v zimě sníh
Zdá se to nelogické jen zdánlivě, to ta třezalka, už mi to bohužel nejde upravit po druhé tak na vysvětlenou...
Ale stejně to nikdo nečte, tak dobrý.
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60542
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak dnes ani jedna třezalka, jdu sehnat Kozlík lékařský...
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/02/2021 19:06 Provedl: Alan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60548
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Musím si dnes nasypat popel na hlavu. Sekl jsem sice s třezalkou a zaběhl koupit do lékárny Kozlík lékařský, ale chytili mne málem kontroloři a byl bych totálně v pytli psychicky. Vůbec nevím, jestli by to neznamenalo konec abstinence. Ne třeba dnes,ale vlivem té situace by to k tomu nejspíš v řádu dnů nebo týdnů spělo.
Za co se, ale musím pochválit je má nechuť k alkoholu, kterou dokonce vztahuji i na štosy plechovkových piv u pokladen v supermarketu. To je dobré, ale samozřejmě jsem podcenil i tuto variantu, že se mi stane událost, která jak čuníci boubelatí zhatí mou snahu abstinovat...
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60551
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Buď sobecká mrcha!Jen tak porazíš hnusáka alkohol!
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/02/2021 21:40 Provedl: Alan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60552
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Musím to tedy nějak zvládnout sám. Prostě podporu si člověk musí dát vždy sobě. Nejhůře jsou na tom dle mého chudáci na jehle. To je jak známo strašně sobecká droga. A pak to těžko sami odbourávají, zas je tam to sobectví. Alkohol není tak sobecký, pokud ho člověk nepije sám a to bohužel já dělal. Tudíž budu se s tím muset sám porvat.
Nosit si alkohol a pít ho doma byla blbost. Kéž bych chodil pouze do hospod, pak by mi stačilo do nich přestat chodit.
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60554
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Já vim, nervy pracují. Lidi jsou na sebe zlí a každý musí být individualista a slabí dnes jsou biti, a je jim ještě víc nakládáno.
Jsou jen silní a slabí. Lidi ztratili trpělivost a v koronvaviru už jsou dlouho a vznikají sociální fobie, lidi si vybíjejí na sebe zlost ve frontách na košíky. Revizor na lidech co omylem jedou na černo a jinak jsou bezúhoní a nedělají to. Prostě lidi zmatkují, ztrácejí zdravou úvahu a odhad.

Ale podle mne nám alkoholikům, tedy kromě těm co mají vlastní zavřené provozy, penziony nebo restaurace (o nálevnách radši nemluvě a hernách) tak ti jsou ve výhodě. Třeba toho využít a chytit ji prostě za pačesi a mít na to jak říkají francouzi "koule."

Čert to vem, to se srovná. Hodně zdaru a držím vám palečky, pěkné čůčo a dobrou.
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/02/2021 22:29 Provedl: Alan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60555
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Citát na raní vstávání od Jiřinky Růžičkové. : "Na tvrdej život sem pes."
nebo od Lišky ze stand Up Na stojáka - Jaro : "My čekali jaro, a von přišel mráz"
a taky z Poleďňákové Sněženky a machři trocha sebeironie : "Vydrž Prťka vydrž!"
Za pár let bude líp! (teda bez ohledu který subjekt využívá to či ono v reklamě).
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60564
Re: Je to pro mně jako alkoholika neuvěřitelná ztráta Před 3 rok, 2 měsíce  
Takže jsem čistý ale jen zdánlivě, PSYCHICKÝ dráček nebo spíš SAŇ A DRAK mne bude střídavě OBLÉTÁVAT A NALÉTAVAT a TVRDĚ ZKOUŠET moji PŘIPRAVENOST (každopádně psychických fíglů i fyzických "!!!ne náhražek!!!" ale fyzických ZABIJÁKŮ alkoholu je mnoho-dobré jídlo,pohyb, práce,čerstvý vzduch,sport, pobyt na čerstvém vzduchu,pěkná kniha ,film, úklid, nebo i návštěva ambulantního psychologa!!!či AA!!!)

JSI VE VÝHODĚ PŘED ALKOHOLEM,nebude na tebe útočit ve všech podobých, NEPIL SI NEZŘÍZENĚ jen PIVO -bohužel JAK ŘEKLA VÝČEPNÍ "LIL SI TO DO SEBE JAK DO POPELNICE!"

!!!!OBEZŘETNOST STÁLE NA STUPNI 1!!!! JEŠTĚ BYCH TO NAZVAL STÁDIUM TVRDÉHO BOJE

POZOR!!! VČERA SI MĚL TĚŽKOU KRIZI!!!! JIŽ TAM TEĎ NEJDI NIKDY K VEČERU KDY SE TI OBNOVUJE PERIODICKY,CIRKADIÁLNĚ,DENNĚ, CHUŤ NA PIVO (tedy stejná paterna, stejný stereotyp,stejný dějový životní návykový vzorec tzn. TO TŘEBA NARUŠIT,změnit, rozhodit, znejistět )

TO co se ZAKOMPLEXUJE se dá pak zas ROZLOŽIT a DISOCIOVAT na PRVOČÁSTICE===> A TAK TO BUDE A PŮJDE A STANE SE I S TVÝM ALKOHOLKOMPLEXEM (něco jako googolplex! ne PIVO v mém životě OPRAVDU k NIČEMU "NEPATŘÍ"!!!!)

Definuj prvky a složky tvého ALKOHOLPLEXU (obdoba GOOGLPLEXU tzn. vše co patří GOOGLU a ke GOOGLU)

: návštěva a ztráta sociálního sebevědomí v něm zvláště k večeru
:přehnat to na návštěvě distresem či na kole se sportem (až pudová snaha dát si megažíznivý jen "jedno,dvě pivo" to je jako hladový si dát jen "jedno" sousto).
:odpolední a večerní zase ztráta sociálního sebevědomí návštěvou a distres
:spontání seřvání návštěvou zejména večer, kdy jindy...
:dostání se do sentimentality k místům mého mládí a zážitků (chata a okolí...),máš si vytvořit duševní svět a ne ten fyzický a ne jezdit "po kraji" jak čumil na biku a skoukávat obydlí cizích lidí jak bytař či půdař či chatař.
Alan
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter