Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to?
#836
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Radime, držím pěsti, tvoje nadšení z AT ambulance sdílím, měla jsem podobné pocity, jen tak dál.

Marcelo, nesyp si popel na hlavu, chybička se vloudí, to bychom byli moc dokonalý a to by bylo fádní, to by nebylo ono.

Dneska jsem četla na netu, že nejchytřejší ženy bývají často těžkými alkoholičkami. Že by ten alkohol až tak mozek neblbnul????
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#837
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Radime,Radime!!!!!!!!!!10vykřičníků je fakt málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super,bomba,hustý atd jak jinak vyjádřit radost a nadšení,které s vámi sdílím.Nejhorší je to odstartování,pak už to jede samo.Jojojo jste borec fakt
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#838
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Hezký pozdrav pro Radima,

Váš příspěvek tady svítí na dálku.
Taky jste se perfektně Radime přesměroval z tématu ,, Jsem alkoholik nevím co dál,, na téma ,,Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to!( bez otazníku).
Taky se raduju

Pro Marcelku:

...půjde to!!!
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#844
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahoj a zdravím vás....
Venku je úplně ukázkové počasí: teplíčko, sluníčko svítí a já se svou malou holčičkou musím trčet doma místo toho, abychom vychutnávaly tento krásný den. Moje malá má neštovice a tak na čtrnáct dní budem doma jak ve vězení....
Proč vám to asi píšu, že...no sama nevím. Ale co vím je, že na mě přišlo to strašlivé "bažení". Najednou si připadám tak nervózní a snažím se to všelijak potlačovat... ale stále mi to hučí v hlavě... co kdybych si dala jen trochu vína, nebo pivo. Nejhorší je, že jsem doma sama, nemám nikoho jiného vedle sebe, než moje roční zlatíčko, co nyní jen brečí a je nešťastné ze své nemoci. Ten její pláč mi nepřidává. Mám teď bolavá záda a musím ji stále chlácholit a chovat.... Moc bych potřebovala se trochu odreagovat a přiznám se, že bych nejraději po té nějaké láhvi s alkoholem sáhla.... no, však já to snad překousnu. Budu doufat, že manžel až přijde z práce nebude tak vyprahlý, že si bude chtít lahvinku dát. Teď si nejsem jistá, zda mu to neodsouhlasím. My máme totiž u nás doma dohodu, že když se pije, tak jenom spolu - nikdy ne sám. Zítra vám dám vědět, jak to s mojí "pevnou vůlí" dopadlo.
Mějte se moc krásně a užívejte krásných dnů.
Pa Marcela
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#845
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahojky Marcelko,

to je pech s těmi neštovicemi, počasí se má kazit, ale stejně 14 dní je dost dlouhá doba. Teď jdu hlídat klučíka kamarádce, která bude nacvičovat zpívání, škoda, že nejsi poblíž tu tvou holčičku, bych taky chvilku ohlídala. Nemáš někoho poblíž, kdo by ti vypomohl?
Asi to bude trochu krutý, ale věř, že jen chvilky, kdyby se to zhoršovalo, zajdi pro odbornou pomoc. Manželovi jsi se nesvěřovala, že s tím nechceš pokračovat?
Někdy pomůže ,, náhoda,, a dopadne to dobře. Myslím teď na ty společný chvíle u lahve. Bude třeba důvod, proč ne.
Jinak na tebe myslíme a fandíme ti dál.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#853
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Marcelko,vím že je to krutý,snad ti pomůže myšlenka,že pokud nezkusíš přestat bude to horší a horší a čím dál tím hořší bude chut přestávat.Alkohol je pijavice.Zkus si sehnat veškerý dostupný informace/literatura,DVD atd/o alkoholismu a jeho následcích.Zabrouzdej na stránky-drnespor.eu,potom tě chut na alkohol určitě přejde.Máš ted čas,tak toho využij.Pan doktor Mlčoch zde má videa,po shlédnutí tě chutě možná opustí.DRZ SE!!!!Mysli na následky ne na momentální požitek.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#868
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Zdravím Vás, japak se všichni máte ?

Jak tak koukám do fóra, máme tu další nové diskutující, nově příchozí alkoholiky resp. alkoholičky, takže zdejší "terapeutky" Hanka, Květa a Ivlika mají další práci, tentokrát se pokusím o nějakou tu drobnou radu už i já - zajímavý je příběh Jany v jiném diskuzním vlákně (22 let, studuje VŠ, prakticky stejné problémy s alkáčem jako já, jen je jistým paradoxem, že právě ve svých 22 letech jsem teprve okusil svoji první skleničku červeného vína v životě, zatímco Jana píše, že začala s pitím ve svých 14-ti. Asi mám holt deset let zpoždění ve vývoji (v dobrém i ve zlém)).

A jak se mám já ? Musím konstatovat, že dobře. Abstinence od alkoholu pokračuje, jen je třeba vzít v úvahu, že ještě je tam ten problém s Neurolem, snad se jej taky podaří někdy vysadit, z toho mám trochu obavy. Jinak už se těším ve středu do AT poradny.
Venku moc hezky není, takže práce na zahrádce a hlavně na sluníčku skončila, ale rozhodně se nenudím. Stále ještě doháním nějaké resty z minulosti.
Našel jsem si novou zábavu - po večerech se dívám na starší hudební videoklipy na Youtube.com. V hlavě se mi tak probouzí nové myšlenkové pochody, vzpomínky atd. atd. Mohu doporučit.
Ještěže jsem si pořídil vysokorychlostní připojení k netu.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 11/04/2010 15:22 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#874
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Moc Vás zdravím Radime,

koukám, že pořekadlo,, práce šlechtí,, funguje. Nezapomínáte i na relax to je bezva.
Doufán, že zůstanete fórum věrný, asi tady budete hodně platný,Marcelka a Jana jsou první vlaštovičky.

Já se mám dobře, tak nějak docela nestíhám, což je asi v důchodu divný. Dnes jsem byla pouklidit chatičku na zahrádce, už se mě kluci ptali jestli tam budeme chodit a někdy i spát.
Taky mě pustili z mobilu, skupinu Rammstein, takže žádná romantika . Dozvěděla jsem se, že je to Německá skupina a že hodně používala při vystoupení pirotechnické kulisy ze svých zdrojů. Jednou se jim to prý vymklo z ruky a zasáhlo to diváky a od té doby si na tyto aktivity najímali odborníky, v současné době prý už nevystupují.

Ve středu příjemné posezení
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 11/04/2010 21:56 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#876
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Dovolím si trochu zafilozofovat. Tak, jak tady čtu jednotlivé příběhy, cesty k nápravě, úspěchy i nezdary, myslím si, že alkoholiky nelze házet do jednoho pytle. Je to podle mě, možná i v jednom pytli, docela individuální. Někdo se snaží víc, někdo míň, u někoho je znát uvědomění a někdo hledá výmluvy. Někteří došli k pokoře a jiní se rouhají dál. Myslím si, že každý zaslouží svůj vlastní přístup.
Radime, díky za dosazení do postu terapeutky, ale já jí určitě nejsem. Ivlik došla k pokoře, já k ní nikdo nedojdu, protože jí ani nehledám. Mám svojí cestu. Je to tak asi dobře?
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#877
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahojte všichni,pijící i abstinující.Radime a Hani,vy jste takový vlaštovičky,který nám tu dělají jaro/doufám,že s příchodem podzimu neodletíte nebo neulítnete/ Radime,všechno má svůj čas i na ten neurol dojde i tak jsi udělal velký pokroky,když si přečtu tvoje počáteční příspěvky a ted... Hani,je moc dobře že si každý najde svou cestu jak ven z marastu,důležitý je výsledek.Jak píšeš,je to individuální. Květuš,ty máš takový přehled a tolik zájmů,že není divu,že nestíháš,ještě že máš ten důchod a najdeš si chvilku na psaní sem. Jinak já se ted trochu flákám,polehávám a tak nějak odpočívám,asi jarní únava. Hani nepíšeš,jak ti jde nepít,je duben. Tak zatím.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter