Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to?
#880
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Pro Květu - pochopitelně, že neposlouchám jen Rammstein, to jen převážně, když ze sebe potřebuju dostat zlost nebo tak nějak se drsněji odreagovat, ale i tato skupina má pár docela melodických skladbiček. Jinak mám rád jakoukoliv melodickou a rytmickou muziku (tedy pochopitelně kromě dechovky, tu fakt nemusím).

Zkuste si dát do vyhledávače www.youtube.com skupinu Holki, skladby Když mě líbáš, Jsi senzační, Padám výš, Letní ráno, Láska je ďábel, Ať to neskončí, Už mi nevolej, Se mnou se neztratíš atd. atd. Některé jsou trochu moc tuc, tuc, ale myslím, že by Vám to mohlo "vehnat slzy do očí", když jste ta romantička.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 12/04/2010 13:03 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#882
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Pro Radima,
ty Holki tedy super díky za odkaz, nejvíc se mi líbí písnička : Vzpomínky zůstanou (melodicky i textem), potom Letní ráno, Už mi nevolej a Jsi senzační.
Je fajn, že se daly opět dokupy i když jedna chybí.

Syn se divil, co si to pouštím, říkal že tuhle skupinu poslouchá holka s kterou se seznámil na horách. My se u počítače někdy střídáme, zkoukává kola a cyklistické zboží a já mezi tím jukám na alkoholikcz a jiné svoje věci.

Až přijdou kluci, tak jim zkusím pustit písničky : Jsi senzační a Letní ráno:
Mějte se Radime fajn, ať se Vám v životě daří a jste šťastný i bez alkoholu
PS. ve středu nebo další dny ( jak Vám to půjde) nashle......
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 31/07/2010 20:28 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#890
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ivliku, jako vlaštovka se na lety nechystám, spíš na čarodejnice by mě mohlo přijít do cesty nějaké to pěkné košťátko Daří se mě dobře podle mých stanovených cílů v Laxusu.
Od soboty mě pobolíval 2 měsíce spravený zub, 6 vpravo dole, hned včera ráno jsem spěchala k zubařce, měla jsem strach, aby se to nerozjelo, abych neopuchla. Já se zuby problémy nemám, jsem vzorný pacient. Milý zub se rozhodl, že už se mu u mě nelíbí, i přes veškerou luxusní péči, kterou jim věnuju, no a prostě si začal umírat. Tak mě paní doktorka opíchala pusu, vyvrtala co se dalo a začala mě drátkama čistit kanálky, no to bylo něco delikátního. Jeden nervík nebyl ještě úplně umřetý a to se mě kroutily i prsty u nohou. Do čtvrtka to mám otevřené a pak mě to teprve vyplní, předpokládám, že až po opětovném důkladném vyčištění kanálků. Mám hrůzu z toho, aby se mě tam nic nedostalo, takže jsem do čtvrtka na bílých aktiviích a ty jím s nakloněnou hlavou doleva. Tak to jen tak pro zpestření
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#893
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
kanálky a jejich čištění jau to znám,taky bych se mohla podělit.Bolest zubů prej znamená,že skryté orgány/žlučník,slezina,slinivka nebo játra/varují"šetři mě!"To jen tak pro zajímavost.Jinak jsem taky taková čarodejnice,tak snad to pálení přežiju:laugh:Radši jsem si pořídila mop na tom se hůř lítá.Co ted probíráte v laxu?Pááááááá.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#895
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ivliku, je to dosti podrobná psychoterapie. Já začínám přicházet na věci, že se někdy až sama divím. Určitě jsem se už zbavila představy, že moje dospělé dcery nemohou fungovat bez mého každodenního dohledu, že nemusím mít denně vyluxováno a že si můžu v klidu sednout k televizi i když není umyté nádobí.
Pořád bojuju s lhostejností lidí a s přehnanou lítostí vůči zvířatům.
Mám za sebou 3 měsíce a další 3 mě ještě čekají. Rovnám si to v makovičce hodně dobře a je to obrovské uvolnění.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#896
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahoj Hani,
ten čas ale letí, už 3 měsíce. Pamatuji si, jak jsem sem zabrouzdala a ty jsi sem začala psát a vlezla jsi do káždého tématu pro každého jsi měla slovo povzbuzení i humor. Přeji další 3 měsíce bez nehody, patříš k těm co to mají srovnaný, takže 5 nebo 10 min slávy se už blíží.
Hezký žití K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#897
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Opravdu to neskutečně utíká.I já si Květuško pamatuju Hanku v"plenkách" a dneska může být příkladem pro ostatní co váhají.Za chvilku bude i Radim psát že už to má v hlavě srovnaný
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#898
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahoj Ivli,
fakt jsi dobrý parťák, nebojíš se ničeho, jsi otevřená a přímá ke všem problémům. Doufám, že Ti je už lépe? Minule jsi sice psala, že se ulejváš, ale že poleháváš.

Dnes jsem tu strávila opravdu hodně času, takže mažu za povinnostma.
Ahoj opět někdy K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#900
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
čauky Květuš,nápodobně jo je to v pohodě,jen jsem byla fakt nějaká líná a nechtělo se mi nic dělat,ale protože se věnuju i Reiky terapii,udělala jsem si pár osvědčených triků a už zase můžu skákat přes kaluže.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#901
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Mé milé dámy, díky vám za poklony, ale já se tak daleko jako vy nedopracuju. Vy jste si sáhnuly na dno a dneska jste někde hodně vysoko, máte za sebou velký kus práce a v sobě pokoru.
Já jsem takový malý neznaboh a ráda si udržuju zlatou střední cestu. Takže mě nepřechvalte
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter