Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: relaps
#10626
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
To byl vzkaz pro Jessie
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10627
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Leesa napsal:
To byl vzkaz pro Jessie

Leeso, kdybys chtela, treba muzem pokracovat v komunikaci i mimo tenhle board. Pokud ne, nic se nedeje a preji hezky vecer

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 30/08/2012 20:54 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10628
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Mám o Tebe Peťo strach, ona každá recidiva je horší a ničící.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10629
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
libo strach nemej, kdyby to na me slo mam ruzne pojistky a tvuj telefon taky, cinknu, kdyz tak. S psycholozkou jsme to pomerne dost rozebraly, uplny zaklad je starat se o sebe a dat cas i sobe, tak to delam a je to dobre. Neb jsem vzdy davala prednost potrebam ostatnich a makala a jela jako blazen.A kdyz uz to bylo na doraz tak jsem relaxovala respektive se vypnula tim chlastem. Uzasny model, no ne? Tak a tohle menim. Mimo jine.

Myslenky ani chut na alkohol nemam, tak je to prima, trosku mne to i dojalo, jak mas o me strach, to jsi hodna, zlato...moc nejsem zvykla, ze by o me nekdo mel starost, to ja vzdy ta starostliva ze jo:) ale casy se meni, ...
Vím, mas alkace prectene, ale duveruju sama sobe, tak mi taky ver, a mej dobry den..jedem..vsak vis:)prave dnes se nenapiju a udelam si den co nejlepsi, to staci, zajimave je i to, že se mi moc začalo dařit v práci, tak na blbosti fakt neni cas, ahoj!
petrato

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10632
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj Petro, přesto všechno, jak na sobě pracuješ, doporučuju antabus... není to o nedůvěře, ale o zkušenostech jestli nikam nechceš chodit, vezmi si ho domů a ať ti ho kontroluje manžel třeba. Je to moc dobrá pojistka, pro tyhle případy
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10633
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
dík hani, ale antabus nebude má cesta:), léky jaksi neberu už dlouho, a tělo mám ok, nechci si játra ničím zatěžovat, jsou i jiné cesty, ale dík za starostlivost:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10655
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
No rozhodně je lepší zatěžovat játra antabusem -nikde jsem sice nenašla,že by byl anabus je nějak škodlivý a doktor říká to samé- než pitím alkoholu. To jsou jen výmluvy a vytáčky.Bacha na to!!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10656
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Možná, že to bude znít jako blbý dotaz,ale v abstinenci asi radši neriskovat ani birel,že?! Nekteří doktoři říkají, že jo,nekteří ne.asi je to individuální. Jaké máte zkušenosti vy?Čemu všemu bych se měla vyhnout, tak aby mě to nelákalo a neovlivnilo ani po psych.stránce?
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10657
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Každé pivo nealko obsahuje nějaký alkohol, a ta chuť Tě nabudí, vydráždí.Jistě nepít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10659
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Alena napsal:
Možná, že to bude znít jako blbý dotaz,ale v abstinenci asi radši neriskovat ani birel,že?! Nekteří doktoři říkají, že jo,nekteří ne.asi je to individuální. Jaké máte zkušenosti vy?Čemu všemu bych se měla vyhnout, tak aby mě to nelákalo a neovlivnilo ani po psych.stránce?

Ze sve zkusenosti Birel ani dalsi nealko pivo nedoporucuji a stejne tam je cca 0,49 alkoholu! Ja se rozjela prave po Birelu a najela pak hned na alko, vymazala jsem ze svyho zivotu jak nealko piva tak nealko koktejly ale nerikam ze treba za par let si s chuti birela dam..ted to neresim
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter