Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: nepiju
#14947
Re: nepiju Před 10 rok, 8 měsíce  
Zítra jdu do anonymních alkoholiků...
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14949
Re: nepiju Před 10 rok, 8 měsíce  
už toho je dost.Začínám si uvědomovat určité souvislosti závislosti jako lhaní,skrývání láhví,podrážděnost...Doufám,že to zvládnu.Hlavně teď momentálně chci...
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14954
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Mirku, děláš dobrou věc pro sebe, napiš, jak pokračuješ, věř, že ti tu fandíme!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14960
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
jojo, Mirku, přijde mi, že to je u každého podobné... Držím moc palce
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14965
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak jsem si včera ráno řekl,že bych už tam nemusel,že zas tak velký alkoholik nejsem...
o půl čtvrté poledne mi "něco "říká...ale mazej!!!Tak jsem se oblékl a mazal.S malou dušičko,ale stálo to za to!!!!!!
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14966
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Hurááá.A jedem jako s medem.Pravidlo, rada áčkařů-"Zvedni prdel a jdi na AA"!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14968
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Pane Mirku, držím Vám palce. Je dobré, že jste se rozhodl nebojovat se svým problémem sám. To, že je člověk alkoholik, si většinou uvědomí. Horší je to přiznat svému okolí. Stejně tak já jsem si uvědomovala, že mám velký problém, ale strašně jsem se za to styděla a pořád jsem si naivně myslela, že to zvládnu sama. Nezvládla jsem to, málem jsem se upila. Nakonec jsem skončila v nemocnici, kde mi samozřejmě doporučili léčbu. Brala jsem to jako strašnou ostudu, ale byla to moje záchrana. Teď mám čtyři týdny po čtyřměsíční ústavní léčbě. Měla jsem tam spoustu času na přehodnocení svého života. Musím říct, že mi to hodně dalo. Na spoustu věcí jsem změnila názor a chci začít úplně nový život. Svoji minulost už nezměníme a ani nemá smysl zaobírat se výčitkami. Jako každý alkoholik jsem hodně ublížila svému okolí, ale hlavně jsem ublížila sobě. Výčitkami to ale nezvrátím, můžu to všechno napravit tím, že budu abstinovat. Je to hodně těžké a kdo není závislý, to nepochopí. Musíme se s tím naučit žít a říkat si, že každý den bez alkoholu je takové malé vítězství. Přeji Vám hodně štěstí a hlavně nesnažte se být na to sám. Zvládání závislosti není pouze o vůli. A hlavně si skutečně musíte uvědomit, že jste závislý a že chcete abstinovat hlavně kvůli sobě. Drže se. Pavla.
pavla78

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14971
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Díky za podporu.Mno já doufám,že to zvládnu,že jsem sice nabyl úplně na tom samém dně,nicméně je to pro mě obrovský strašák.Budu se snažit.
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14975
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Jako strašáka to berte. Já jsem se také nedostala na úplné dno, soudě podle příběhů pacientek v léčebně. Ale měla jsem k němu pěkně nakročeno. A věřte, že kdyby mi ještě někdo loni řekl, že skončím v léčebně, tak se tomu vysměju. Závislost má pomalý začátek ale rychlý konec. Jako alarmující berte, že své pití před okolím tajíte.
pavla78

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14976
Re: nepiju Před 10 rok, 7 měsíce  
Každé poučení je dobré,díky za to.
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter