Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: kvartální alkoholismus
*
#30768
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Děkuji za odpověď , už se to vyřešilo , přítel si po 16 letech vztahu našel jinou pečovatelku a odešel , asi bych měla být ráda ...... sama bych od něj neodešla a trpěla bych ještě několik let . Tak teď musím zvládnou svůj život a začít žít ...je mi 53 let , tak mi držte palce
Zdena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30774
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Zdeno, aj ked ta to urcite mrzelo, na druhej strane urcite vies, ze takto je to pre teba lepsie a mozes zacat konecne zit. Budem ti drzat palce, aby i to zle co najrychlejsie prekonala a aby ta cakali uz len pekne veci
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30776
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Nyní budeš mít klid, nemáš čeho litovat.Tak si užívej lepší život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31501
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 6 měsíce  
Dd všem. Jsem beze sporu "kvarta", nicméně to mám nějak jinak, asi. Rád si vyslechnu vše k tématu. Když se napiji, nikdy tomu nepředchází nějaké puzení. Nepil jsem rok, před tím čtyři. Chlast byl všude okolo mě, bez problémů. Když kvartál přichází,dám si panáka a klidně zase dva dny nic. Pak je to ovšem zabijačka, během půl hodiny litr kořalky a do mrtva. Samozřejmě druhý den pokračuji, ale nikoliv s předchozí brutalitou. Již jen dorovnávám, ustupuji před absťákem, třeba deset dní. Jsem ovšem k ničemu, mentálně ani fyzicky. Když už si nelíznu třeba 24 h, znovu podlehnu, ale opět mírnou formou. Promarněný čas, toho je málo. Tak co s tím?
rad
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31502
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 6 měsíce  
radovan kral píše:
..."Tak co s tím?"

Rado,

možností je mnoho. Vyber si, sám sa rozhodni pre jednu z nich!


(Ak si neveríš, tak začni uvažovať o zmene a o nácviku zdržanlivosti.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter