Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#9878
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den Adélko,
stoprocentně s Vámi souhlasím! I já mám s tou "dámou" své zkušenosti.
Aniž by někoho znala,každého odsoudí a hlavně jděte na AA!
Jinak nemáte šanci sem psát,jenom ona má pravdu-vystihla jste to přesně,vyměnila závislosti.
Přeji Vám hezký den.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9881
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
A nešlapu?Nefetuji?Nepiji tajně? To už jsem taky slyšela.Anonymně, pěkně plivat jed, jak úžasné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9882
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Já si nehraju na anonyma,jmenuju se Helena Kožíšková a jsem z Českých Budějovic,Lipenská 29
jenom jsem vyjádřila svůj názor a podpořila někoho, s kým souhlasím.Nikdy jsem o Vás neříkala, že pijete,šlapete, nebo fetujete-to bych si nikdy nedovolila,protože Vás neznám.
Zato Vy víte o každém všechno na dálku-anonymně-jste opravdu úžasná,ale mě už ze své hry vynechte prosím!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9883
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Heleno, Váš názor mě zaujal. Také sdílím názor,že se tady příliš treferuje cesta AA. Je možné se s Vámi spojit přes mail, popř. přímo na Vaši udanou adresu?
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9884
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den Petro,
můžete mi napsat na mailovou adresu:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Budu se těšit,přeji hezký den.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9885
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Tady je to pořád dokola, když někdo projeví jiný názor, hned je Líbou znectěn. Pravda je, že závislost na alkoholu vyměnila za závislost na AA.
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9887
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
A neni to spis tim, ze hledate cestu ke zbaveni se zavislosti na alkoholu a Liba vam ukazuje tu svou, vyzkousenou mnoha alkoholiky, kterym pomohla. Ono tech cest moc neni, ale tato funguje.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9888
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Ivan napsal:
A neni to spis tim, ze hledate cestu ke zbaveni se zavislosti na alkoholu a Liba vam ukazuje tu svou, vyzkousenou mnoha alkoholiky, kterym pomohla. Ono tech cest moc neni, ale tato funguje.

Ivane, nezpochybňuji činnost AA, určitě mnoha lidem pomáhají. Tady jde o jinou věc. Líba, která neustále používá slovo pokora, láska atd. reaguje vždy doslova zlostně, hystericky a popudlivě, jakmile někdo napíše odlišný názor, než je ten její, který tady tak vehementně hlásá! Kam se v tu chvílí ztratí její pokora k člověku, s jiným názorem? Nejsme naprogramovaní roboti, abychom všichni mysleli stejně. Je tím AA přímo posedlá, prostě mi to nepřijde normální. Dělá to tady jenom ona, ostatní v klidu poradí, napíší svůj názor, vysvětlí. Jen ona hned zuří a zatracuje!!!
Radka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9889
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Radko, ano, napsala jste to úplně přesně. Obsah Líby sdělení je snad správný, ale ta forma !!!!! Jestliže vede AA, kde je ta její pokora a pochopení ? To ji musí všichni poslouchat, nebo při jiném názoru kope slovně kolem sebe ?? Jen si to přečtěte někdy zpátky, jen ona je tu zlostná, nikdo jiný. Tak jak se to potom slučuje s tou pokorou ?
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9890
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den Radko,
opět Vás musím podpořit.Máte stoprocentní pravdu.
Kde je pokora,kterou Liba tak vehementně hlásá?Jakmile někdo napíše jiný názor,je špatný.Každý soudný člověk si o ní udělá obrázek sám.
Já osobně na tomto fóru si velmi vážím paní Jany Mertosové a Markéty(Marky),které nikoho neuráží a dokáží každému po svých zkušenostech poradit.
Víc takových lidí!!!
Helena
helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter