Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#10268
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj stando, určitě napiš až si odpocineš. Potřebuješ pomoct?
Standa, uzdravující se alkoholik s úsměvem...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10269
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Ty první stando, vůbec nevím, který jsi.Připomeň se , to víš, hlava vypitá, nepamatuje si.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10739
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 8 měsíce  
Lidičky, už se na Vás těším zítra na Slovensku!Škoda, že tam nebudou všichni, co mají problém s alkoholem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10740
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 8 měsíce  
Libu.Příjemnou cestu a štastný návrat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11139
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 7 měsíce  
Určitě jsi na AA slyšela, že víra v Boha není povinná, ale že je dobré věřit ve Vyšší Moc, což může být cokoliv, příroda, anděl strážný, něco, co je silnějšího než Ty.Neznáš ten pocit, že je Ti nejsmutněji, hrozně, potřebuješ si v duchu postěžovat, požádat o pomoc?Většina lidí nevěří v Boha, až když je mu nejhůř, hned si vzpomene, stačí pořádná kocovina a už se modlí, slibuje, že se nikdy nenapije, jen ať se mu uleví.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13113
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 2 měsíce  
na AA mi také vadí, že se mluví o víře v boha...nejsem věřící, nikdy nebudu, ani být nechci....do AA jsem chtěla jít, když jsem si nevěděla rady, ale tohle mě fakt odradilo.vim, že to není povinné, věřit v boha, ale mě to připadá také sektářské ...
dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13116
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 2 měsíce  
proč si to povídání o víře nenechají zvlášt?pul sezeni ,,S,, a pul,,BEZ,,?někteří lidé to poslouchat nechtějí, některým to dokonce vadí. chtějí tedy pomáhat všem, nebo hlavně věřícím?
dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13123
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj. Anonymní Alkoholici pomáhají všem kdo chtějí přestat pít. Své zkušenosti předávají zadarmo. Nerozlišuji se na věřící a nevěřící. Chronický alkoholici našeho typu se bez vyšší moci nedokáží uzdravit. Nikomu to nevnucují, pouze ukazují směr kterým se dali. Mimochodem na toto řešení přišel světoznámý psycholog Dr.Carl Jung. AA toto řešení používá s úspěchem již více jak 75.let. Polovina že tří milionů členů AA nevěří v Boha, ale má vlastní představu o vyšší moci...geniální řešení na geniální nemoc.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13125
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj, do AA chodil pravidelne, som zatial novacik (4 mesiace). Z desiatich AA su asi len dvaja veriaci, ked to mam zpriemerovat. Ani ja nie som veriaca. V AA nejde o Boha, len sa tomu tak hovori z anglickeho prekladu "God". Ide o Vyssiu moc. Ja som tu svoju velmi dlho hladala a uz som neverila, ze ju vobec niekedy najdem. Velmi som sa snazila, ale neslo to. A jedneho dna som to konecne pochopila. Nechodim do kostola, necitam Bibliu. Miesto toho chodim do AA a citam Modru knihu. A to mi pomaha. Keby v AA islo o povinnost verit v Boha, alebo nejake sektarstvo, v zivote by som tam nevkrocila. V tomto som velmi opatrna.
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13130
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 2 měsíce  
Reknu ti mou zkusenost s AA. Pri slove Buh se osypavam, Modrou knihu jsem necetl,ani jsem se nemodlil, kroky jsem nedelal a presto mi AA pomohly v tech prvních krocích abstinence. Ona ta Vyssi moc, nebo buh jak se casto zminuje je v te sile sdilenych zkusenosti,vnitrni sile te skupiny alkoholiku.Pokud chces opravdu prestat, je toto jednou s moznosti pro abstinenci neco udelat.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter