Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29450
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Anko,
Ikarův pád Líba předvídá téměř každému. To je u ní normální.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29451
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Peťo, ty sám jsi výborná ukázka toho, kam člověk padá, když pití nezastaví.Je tě škoda.Anka neví o pití nic, pochybuji o jejich slovech, nebudou moc pravdivá.Čas ukáže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29454
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Milá Líbo, velmi rád bych věděl, kam díky pití padám. Konečeně mám práci, kde platí a neslibují výplatu. Když už piji tak maximálně třikrát do měsíce (v pátek nebo sobotu) a množstevně od čtyř do deseti piv. (deset piv je pro mě strop, po tom bych totiž chodil po čtyřech a štěkal jako pes.)
Obvykle s přáteli v hospodě.
Svůj současný život beru jako zcela běžný. Škrábu se nahoru ze svých problémů a o to jde, ne? To, že to nebude ihned vím.
Good Luck
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29456
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ještě se doplním, peníze, které utratím za pivo, bych stejně pro*ebal jinak. (tzn. utratil bych je za jinou formu krátkodobé zábavy - pouze s mlčením jako bonusem)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29459
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Peťo, ty sám jsi výborná ukázka toho, kam člověk padá, když pití nezastaví.Je tě škoda.Anka neví o pití nic, pochybuji o jejich slovech, nebudou moc pravdivá.Čas ukáže.
Proč? pochybuješ to je hezké,milá LIBO,nemusím být jako ty
srará,opuštěná,nebuď zlá ž neznáš všechny formy alkoholismu,píšeš snad od té doby co existuje internet,na dokterce a i jinam.kolik ti je 70?nebuď nešťastná to není žáden věk,po tom cos prožila.kloikrát jsi byla v léčebně?řekni proč ti řezali hlavu?tvůj pes už nežije,nekrm ty chudáky lidi tím jak je to skvělé v léčebně.kolik je procent vyléčených.prosím řekni pravdu,bydlíš ještě v čechách?nebo už trvale v Opavé?číslo telefonu máš pořád stejné dokonce jsem ti kdysi chtěla volat.něštěstí jsem měla dost alkoholicky zdravého rozumu a nevolala jsem,jinak už bych byla v léčebně.a když nevíš nepochybuj,já ti přece nechci vzít tvou pozici.pomáhej po svém!naháněj do léčeben kde citlivým lidem vezmou poslední čest,naštěstí není komunismus a lidi se múžou ROZHODNOT jestli se chcou léčit po vašem nechat se zavřít,nechat do sebe kopat,řvát na sebe nechat se nacpat prášky jedovatějšími než alkohol,proč nenapíšeš kolik lidí takto exlo?
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29463
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
A LIBO ČAS UKÁŽE CO?lidi přestanou psát je to logické,nebaví je to,jsou otrávení z takových vševědů jako jsi ty,řekni kolik dostanou léčebny za alkoholika?proč se tak přetahují?chudák alkoholik zaplatí za chlast,daně jak a pak zas ze zdravotního,nechá po sobě řvát šlapat aby ho proboha vyléčili
a nic zas nic,ztratí zdraví,rodinu a co mu zbyde?zas léčebna protože ho normální neberou,přece se může zas napít,alkoholici nejsou litováni,prč když to je nemoc?třeba jako rakovina?Proč alkohlik je ken opvrženíhodný on si za to múže sám..AJE TO OPRAVDU TAK? vaše anka
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29464
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Petr N napsal:
Milá Líbo, velmi rád bych věděl, kam díky pití padám. Konečeně mám práci, kde platí a neslibují výplatu. Když už piji tak maximálně třikrát do měsíce (v pátek nebo sobotu) a množstevně od čtyř do deseti piv. (deset piv je pro mě strop, po tom bych totiž chodil po čtyřech a štěkal jako pes.)
Obvykle s přáteli v hospodě.
Svůj současný život beru jako zcela běžný. Škrábu se nahoru ze svých problémů a o to jde, ne? To, že to nebude ihned vím.
Good Luck

10piv?dvanáctek,proboha...
JÁ sice desítek, ale 20 a klidně jsem štěkala jak pes,jsem doma tak co.
ale na libu nemáme ta pila 3-4flašky tvrděho za večer.No ale t bude dobrý,už jsem prozřela,anka
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29466
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anka napsal:
Petr N napsal:
Milá Líbo, velmi rád bych věděl, kam díky pití padám. Konečeně mám práci, kde platí a neslibují výplatu. Když už piji tak maximálně třikrát do měsíce (v pátek nebo sobotu) a množstevně od čtyř do deseti piv. (deset piv je pro mě strop, po tom bych totiž chodil po čtyřech a štěkal jako pes.)
Obvykle s přáteli v hospodě.
Svůj současný život beru jako zcela běžný. Škrábu se nahoru ze svých problémů a o to jde, ne? To, že to nebude ihned vím.
Good Luck

10piv?dvanáctek,proboha...
JÁ sice desítek, ale 20 a klidně jsem štěkala jak pes,jsem doma tak co.
ale na libu nemáme ta pila 3-4flašky tvrděho za večer.No ale t bude dobrý,už jsem prozřela,anka

Anka,Anka...tak jestli nechlastas dal (ci to nekompenzujes necim jinym),tak pak by bylo dobre,kdybys navstivila psychiatra.A vubec to nemyslim zle..Tohle ale,podle obsahu,mnozstvi peispevku,frekcence,cetnosti nicku,"nasazeni",vypada skoro na afektivni bipolarni poruchu;-(
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29467
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
nepotěším tě samozvaná psychiatričko jsem zdravá jak říp,proseě jsem měla štěstí,vím že se to špatně poslouchá,a ten kdo hechce věřit rýpne,že jo no nic milí lidičkové v telce je šimon a matouš a venku je přád teplo.jo kdopak to řeklŠTĚSTÍ SE NEODPOUŠTÍ,vygugli si to jestli znáš i jiné stránky.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29468
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
no na tebe v četnosti příspěvkú nemám ani na libu,ale nemíním tě dohánět,je mi po tom ůraze čím dál líp,takže sedět tu už za chvíli nebudu,léto je přece krásné,i když letos je obzvlášt horko.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter