Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29621
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
anka, píšeš:
...rozvrat osobnosti nastává z tvrdého chlastu milí přátelé,

...jenom z tvrdého?

milý ja piješ? a kolik?tvrdé nebo pivo?někdy nebo vůbec,jsi alkáč nebo ne?
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29625
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anka, píšeš:
[b]...milý ja piješ? a kolik?tvrdé nebo pivo?někdy nebo vůbec,jsi alkáč nebo ne?

...tož, nechlašču a pořád ešče žiju. Otrava, co?
(Jsu střízlivec v obvyklém pitním režimu. Smůla, viď?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29638
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Je to asi divny, ale moc zavidim lidem co piji jen obcas a nebo vubec. Jsou stastny a ne jak ja co preziva ze dne na den. Rikam proc zrovna me musi dostat ten hajzl demon. A modlim se aby nebyli zavysli syni to bych uz nedala.Je to sakra tezky zivot alkoholika depky , abstaky a piti uz jen na prezivani a to mi je jen 33 let.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29639
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Evi,
tak to zlom. Já mám za sebou xxx pokusů, až ted´ jsem to dokázala , zatím nejdelší dobu. Pravdou je, že vždycky jsem si myslela, že stačí pouze nepít a hotovo, ale tak to nešlo.
Už mám po vrtání, stálo to za prd....nechala jsem si dát injekci.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29640
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Budu to muset zlomit je to tyden od tydne horsi, ale moc se stydim to rict rodine. Zaridim si Aa protoze sama to nedam, ale bojim se, ze me tam nekdo pozna a pomluvi jinde.
/EvaTo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29641
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Z AA se nesmí vynášet ven, kdo tam byl, proto se jmenují Anonymní Alkoholici.Musíš trochu jinak uvažovat, pochopit svou nemoc, ono přestat pít fakt nestačí.Prostě jsi nemocná.Ti, co se napijí bez následků neřeš, mají se fajn, alkohol je neničí, pochutnají si na něm, my prostě ho nemůžeme, nevadí.A začni s tím něco dělat co nejdříve, ten alkohol tě opravdu může zničit, a na to jsi příliš mladá.Na AA ti pomohou, možná nebudeš muset ani do léčebny.Budeš se divit, jak lze žít hezky bez kapky alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29648
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Libo dekuji uz jsem kontaktovala nekoho z Aa v pondeli se sejdem a pokeceme a domluvime na dalsim postupu. Snad mi to pomuze protoze uz dal nemuzu.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29649
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Uvidíš, že ti to pomůže, najdeš klid, sílu.Jestli chceš, zavolej mně, určitě máš plno otázek, trošku strach tam jít.....zbytečně, jdeš mezi alkoholiky, co přestali pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29669
eRe: Před 8 rok, 9 měsíce  
Libo ja jsem uz ve stadiu kdy nejsem schopna s nikym mluvit krome rodiny. Je to hrozny nikdy predtim jsem to nemela stranim se lidi. Bude tezke zvladnout Aa, ale nejdriv budu poslouchat a casem se pridam. Diky za nabidku treba najdu silu ti zavolat, ale jsem v blbem stavu. Je to des co ten chlast z lidmi udela. Ja jsem uz na hrane bud se upit a nebo prestat. Vsem abstinujicim drzim palce
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29670
Re: eRe: Před 8 rok, 9 měsíce  
Evi,
přesně ten pocit jsem měla taky,přestat , nebo se uchlastám. Večer jsem se budila s pocitama hrůzy, spocená, panika, strach sama ze sebe. Ráno ještě horší a už jsem se nemohla dočkat až do sebe něco kopnu. Vznětlivá, než jsem si něco dala. Lidi jsem nemohla mít kolem sebe, vyšla jsem ven a měla pocit, že každý hledí jenom na mně...tohle vše jsem musela změnit. Vyčistit tělo, mysl, duši a taky dům od chlastu. Říct vše na rovinu manželovi, požádat o pomoc. Vyvarovat se krizových situací, kdy jsem automaticky sahala po chlastu. Zvednout si sebevědomí, budovat ho. Najít si jiné využití volného času, dělat si radost, mít se ráda...Tolik toho všeho je. Předtím jsem si vždycky myslela, no tak si nenaliju a je to. To vůbec nefungovalo, nebo snad max týden. Pak začal birell a už to jelo, nebo ty kapky s alkoholem, chyba. Zatím se držím, AA mám v záloze, dyby něco, takže taky se tam chystám.
Evi, drž se a jak říkám, když to nejde ohnout, tak to zlom.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter