Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29829
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ahoj, ambulantní léčba je v nemocnici, v dolním areálu pod psychiatrií, ordinační hodiny najdeš na netu. Ale jak ho donutit, to nevím, asi nijak Musí chtít sám, ale dokud bude lhát a tvrdit, že nic, že je dobrej, tak to nepůjde. Tohle byl můj táta, pořád tvrdil, že je vše OK a pil jak duha. Jinak jsou třeba poradny jako OS Prevent, ty mají myslím pobočku na Poliklinice Vltava (adiktologická poradna).
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29836
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Jak píše Martina, bývalá vojenská nemocnice, psychiatrie,dr.Dvořáková.Nebo zkusit přímo Detox, Havlíčkův Brod, 6 týdnů.Pak tam může zůstat na léčení až 6 měsíců. Není na tom muž asi dobře.Ta epilepsie, operace, s alkoholem , špatné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29839
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Jen se tady dohadujete, kdyby jste se pořádně ožrali bylo by vám hned líp a měli byste se nakonec i všichni rádi
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29841
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Jak píše Martina, bývalá vojenská nemocnice, psychiatrie,dr.Dvořáková.Nebo zkusit přímo Detox, Havlíčkův Brod, 6 týdnů.Pak tam může zůstat na léčení až 6 měsíců. Není na tom muž asi dobře.Ta epilepsie, operace, s alkoholem , špatné.
Libo,myslis si,ze v tomto pripade jsou tve informace dulezite (ac to myslis dobre)?Po takovychto problemech a pije..."Alpu"?!?Myslim,ze tady uz to neni ani o "hazeni hrachu na stenu":-(Bohuzel...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29844
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
ahoj,před nedávnem jsem machroval,že to zvládnu sám a nevyšlo to jako vždy.Samo,že píšu ovlivněn.Jsem tady registrovaný,ale nepamatuju si nic.Chodil jsem do alkoholiků,ale neměl jsem z toho dobrý pocit.A tak piju,pokud možno púlitřík kořalky a tři až pět piv denně a jsem totálně v prdeli.Já bych chtěl nepít,ale nejde to.Už se mi chce tak spát,ale chci to dopsat.
xxxxxxxxxxxxxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29845
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Jen jsem doplnila dotaz, proč ti to vadí, nechápu, neřeš to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30012
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
asi vás zklamu, ale pomoci mu nemůžete, dokud on sám nebude chtít...léčba je u nás dobrovolná...je to jeden z bodů léčebného "desatera" CHCI SE SÁM LÉČIT....tečka
doporučuji vám se od něj "odstřihnout" a starat se hlavně o sebe a svoji rodinu - a to bez výčitek svědomí
váš otec žije tak jak žije, protože mu to tak vyhovuje a on to tak chce, je to jeho volba - je to jeho život, nejste za jeho život zodpovědná
vy máte svůj vlastní život
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30527
Re: poradit Před 8 rok, 8 měsíce  
Libo strč si ty administrátorko tu diskuzi do prdele, když neumíte zbránit spamu! Hlavněže děláš chytrou a důležita si jak hovno na palici, ale starat se to né! Bez tebe by to šlo prej do kytek, klidně vypadni a nikdo po tobě ani neštěkne! Sou tu k vuli tobě stejně jen hádky!
spamuje se vesele

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30528
Re: poradit Před 8 rok, 8 měsíce  
Jsi na špatné adrese, já nic mazat nemohu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30529
Re: poradit Před 8 rok, 8 měsíce  
spamuje se vesele píše:
..."strč si ty administrátorko tu diskuzi do ....., když neumíte zbránit spamu!"...

"Tak (spa)mu zabraň Ty! Buď akční! A dělej to rychle, pak to stíháš i vícekrát (za stejnou dobu), jako když jenom vulgárně a agresivně píšeš!"

("Jsi snad antispamový robot? Které generace?...poraď!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter