Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...21222324252627...30
Dolů
Téma: poradit
*
#30790
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Kira po recenzii:
Ja navrhuje:
"Ak vieš *ako, tak pomôž!* Ak nie, tak láskavo čuš!"...
Úplne presne si to (aj mňa ako Kiru) vystihol.
Až na to, že svojimi chorými výpadmi som to tu zašpinila cielene, zámerne a vedome. (Prepáčte!...)

Ja tu píše slušne,
ale pretože neznášam kritiku, tak reagujem na všetko vôkol účelne a cieleným zavádzaním.

Tá posledná veta (ma ako Kiru úplne vystihuje):
"Ak vieš *ako, tak pomôž!* Ak nie, tak láskavo čuš!" sedí až mimoriadne presne, budem sa ňou aj aktívne riadiť.


Vďaka, Kira!
Zredigoval som a upravil Tvoje bludy a uvádzam ich do súladu s objektívne jestvujúcou aj očakávanou a žiadanou realitou.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30791
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  


Nechcete taky nějakou zyprexu? Ráda se rozdělím, mám toho dost.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30792
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
aaaaa
nas panboh sa ozval
chlape, ty si fakt bezostysny arogatny sebastredy nafukanec


chyba mi tam nejaka rada
co keby si sa sam zacal riadit tym, nemam co poradit, cusim?
Milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30793
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
JA aspon sa ukazujes v pravom svetle, robit si posmech zo vsetkych ostatnych vies, ale akonahle si niekto dovoli napisat nieco tebe, stava sa z teba to co napisala Milada: nafukany, arogantny, sebestredny chlap a aj to co napisal Honza: ze si obycajne hovado.

Skus sa radit vlastnou radou a skus cusat aspon zopar dni, ohromne sa nam velkej vacsine ulavi.

Zaujimave, ked to tu spinim tak velmi ja, tak ja som minuly mesiac skoro 3 tyzdne nepisala a ked som si to vsetko spatne precitala, tak cely ten cas tu boli len hadky a vsetky tie hadky mali stale do cinenia s Vami tromi . Tak kto to u spini tymi svojimi chorymi komentarmi?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30794
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
a aby som nebola len taka negativisticka
Kira, velmi pekne dakujem za vase prispevky, odhalovanie a popis toho, co sa s vami dialo, ked ste pili a ta neskutocna radost a pohoda co z vas ide, ked popisujete vase sucase astinencne obdobie
este raz dakujem a ste pre mna velkou motivaciou
Milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30795
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Jaj dakujem Vam velmi pekne Milada, po tom vsetkom co tu musim citat od tych troch na moju adresu, to bolo pohladenie pre moju dusu. Ved preto som sem zacala pisat na toto forum, tak ako mne pomohli starsie prispevky niektorych ludi, ktori si tym presli a dokazali prestat pit, tak som zas ja chcela pomoct dalsim. Ale tu je to v poslednej dobe len samy posmech a negativita a novi ludia nemaju sancu tu najst nejaku motivaciu. Ja stale verim, ze sa to nakoniec este zmeni, preto som sa tu na to este nevykaslala.

A Vy ste ako na tom? Vas pribeh som tu nenasla. Abstinujete alebo nad tym len uvazujete?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30796
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Kira píšeš:
...Tak kto to tu špiní svojimi chorými komentármi?

..."Ty a Tvoje reflexie/odrazy (hybridy/klony?)".

[Mňa uraziť nemôžeš - som čokoľvek si len dokážeš predstaviť!
Hoci,... aj splachovací... :silly: ]

*Ty - Kira* sa však vyvaruj svojej furiánskej zúrivosti a zaslepeného hnevu, ten zužuje obzor, rozhľad aj periférne videnie a *Riddick z Kroniky temna* Ti už nebude poruke. Úplne sa stratíš sa v sebe - nadobro.


"Akosi Ti ten Birell neprospieva alebo si na tom ešte horšie?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30797
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Ja napsal:
[b]

"Akosi Ti ten Birell neprospieva alebo si na tom ešte horšie?" [/i]


Ty si neuveritelny, toto je oblubene aj Libine, ked Vam uz chybaju argumenty, tak zautocit tym, ze dotycny pije. Keby sa to meralo zurivostou, tak s tebou to musi byt v poslednej dobe velmi zle a lejes do seba od rana do vcera Birel som uz nemala velmi dlho, ale vidiet ze uz ti dochadzaju argumenty
A ja vobec nie som zuriva, hadam si nemyslis, ze by ma mohol rozzurit a este k tomu virtualne niekto taky ako si ty, ale podla toho co pises, to skor vypada, na nejaky blizky zachvat amoku u teba. Ja som skor rozcarovana z existencie takych ludi ako si ty. Ale nieco mame predsa len spolocne, mna tiez ty urazit nemozes, nech sa snazis ako chces.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30798
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Milada píšeš:..."nemám čo poradiť, čuším?"

Tak čuš! Si slobodná pisateľka - bráni Ti snáď niečo alebo niekto mlčať?
("A máš vôbec čo poradiť?... Zdieľaj! ...ring voľný!")

Vzťahy prispievateľov nerieš(!) - je to prázdny *koán* ale trpiacim alkoholikom alebo kodepedentom *pomôž aj poraď*!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30799
Re: poradit Před 8 rok, 6 měsíce  
Kira napsal:...Ale niečo máme predsa len spoločné...

...pokojne ver, že Birel to nie je! Ani vzťahovačnosť alebo skresľovanie faktov, poprípade ohýbanie reality podľa Teba ako to už dlhšie praktizuješ Ty sama.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...21222324252627...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter