Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29562
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
jestli umí Lojzička číst, napsala jsem , že dnešní generace se učí německy a anglicky / což je fakt, bohužel/ a nerozumí slovenským výrazům / některým/. Co jste za demagoga, že mi podsouváte, že jsem napsala, aby psali německy a anglicky.Ano, omezenost opravdu nezná mezí, s tím souhlasím. trošku si po sobě vždy přečtěte, co píšete.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29580
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
podsouvají ti co chtějí zakaždou cenu vnucovat lidem svůj vlastní názor ,mi tady hrozí že mě bloknou že liba je mocná,že já jsem ožralaá je to k smíchu,hlavné to jak je liba mocná spíš nemocná,ne?když s ní nékdo nesouhlasí pouští bubáky,proč?libo jen chudák bez lásky a rodiny musí dělat to co ty být závislý na stránkách pro alkoholiky je sméšné a ne-mocné.já jsem začala tadypřispívat po ůraze který se mi stal z chlastu,píšu svúj názor a za sebe ,je směšné když vas taková liba osočí ze nemáte pravdu ,ona přece ví všechno ona pozná z toho co píššete že jste opilá jen proto žemoc nekontrolujete po sobě písmena co ž,moc nekontroluju přiznávám po tom třísknutí do hlavy mi to šlo blbě,ale milí alkoholici je mi čím dál líp a potěším vás užtu moc nebudu psát jen občas nahlédnu a šlápnu libě na kuří oko,nesnáším lži ona lže a jiné obviňuje,ach jo,psychistrické konzilium řeklo nad mou postelí,paní utpěla jste těžký minerální rozvrat,ruce se vám neklepou reagujete normálně mluvíte souvisle a k věci a liba mi na to napsala žádný minerální rozvrat mělas delirium,co na to říct,samozvaná doktorka která má patent na rozum.všecko ví nejlíp všecko zná a byla nedál v opavě.tak už to není ani humorné ,proč libo neřekneš o sobě tu pravdu,jak to s tebou je?pro jiné to bude poučení,pro ty kdo se poučit nechcou tak to nemá cenu.anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29581
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
V Opavě jsem byla asi před 50ti lety.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29584
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
no vidíš,konečné jedna pravda a dál?anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29587
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Na školním výletě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29588
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Na školním výletě.
jo i tam jsi chlastala,že jsi každý rokna léčení nenepíšeš,takto ti je 80nebo chlastáš od narození,?proč každého posíláš do léčebny?no ty jsi tam jak doma,že?ale neboj se tvoji oblíbenou hračku ti nikdo nechce vzít,jsi jak můj 2letý vnuk,nedám nedám,bože libo ty celý život jen lžeš a hledáš útěky.Pro vás ostatní milí alkoholici bojujte s tím a pokud nesnášíte řád ale pořádek tak si ho udělejte nejdřív doma pak v sami v sobě.a přeji vám ať se taky vzpamatujete jako já,dnes jdu pro výsledky jrve co mi včera brali na interné,kolik mám munerálů,za panem mudr.Viečorkem,jo jo libo pořád pilule a rozklad osobnosti je tu ?co?napiš kolik bereš denně.
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29589
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ten rozklad osobnosti je hrůza, viď?Zatím nic neberu, copak mně doporučíš?Nemít munerály musí být svinstvo.Je to vidět.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29592
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anka, píšeš:
...pokud nesnášíte řád ale pořádek tak si ho udělejte nejdřív doma pak v sami v sobě.
...dnes jdu pro výsledky ...kolik mám munerálů,...


Jak (u)děláš z řádu pořádek? (Např.: - v sobě, v hlavě...)

Rozrat vnitřního prostředí a úbytek minerálů poškozuje taky mozek.
(Udělej si v tom jasno a řád/pořádek a radši už nepomlouvej(!).)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29593
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
PROSiM TE OD KDY JE PRAVDA POMLUVA?ZAPÁTReJ NA DOKTORCE JESTLI CHCES NAJDES,A O mou hlavu se neboj mám ji naprosto v pořádku dnes jsek po kontrole jsem ok.to nastve co?
KOHO

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29594
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
KOHO, píšeš:
...to nastve co?

KOHO,

supluješ Anku? Neumí se přihlásit pod svým pseudonymem? Zapomněla snad heslo?
Máš problém s adrenalinem? ...když Tě život štve?


(Píšeš stylem reinkarnované Jorgy/Jiřího, Renaty a dalších, podobných troll-ujících pseudonicků a spamerů... )
Zaregistruj se a piš pak už jenom za sebe a o sobě!
Udělej všem radost, prosím!...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter