Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Těhotenství a alfa-alkoholismus
*
#51158
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Johanno, a tví přátele z baru ví, že si tehotna? A nemají nic proti tomu, že piješ?
Johanno, s příchodem ditete se ti celý svět zmeni, po porodu taky nebudeš moct si jen tak odskočit do baru se zlít. Pišeš, že ho budeš vychovávat bez otce, to jde , samozrejme, ale budeš muset byt s dítětem, ne v baru. Chceš kojit, jak to chceš dělat pod vlivem? Nebude ti toho človíčka lito? Nebude ti líto, že až se propracujes ke každodennímu pití, že o dite přijdeš a nebo že si nebudeš jeho detstvi pamatovat. Ty nejkrásnější chvile v živote matky, kdy můžeš být s dítětem a dávat mu ze sebe to dobre mu das opilou mámu.
No, nehlede na to, že pitím mu můžeš do života dát spoustu poruch, muže byt nemocný, oslabeny, s poruchama pozornosti atd. A nebo taky nemusí byt vůbec. .
A promiň, nechci na tebe byt zla, ale to je realita. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51161
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Allie:
Mám stejný pocit. Celé ty myšlenkové úvahy a pochody mi přijdou dost nezralé.
dromedaro
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51166
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Johanna napsal:
Jsem právník tudíž si nemohu dovolit mít zápis od psychologa zničilo by mi to karieru,

Ehhh... nekdy mi prijde ze u pravniku nemoc z povolani . Mel jsem to uplne stejne - zaznam u lekare = potencionalni likvidator kariery. S nekterymi lekari se lze domluvit ze si Te povedou jako "Jane Doe" cili zadny zaznam nikde nebude. Samozrejme s predpokladem 100% hrazeni lecby. Dalsi moznost je lekar v zahranici.

Vzhledem k tomu ze z ciste biologickeho hlediska muzes diteti zavarit na hodne osklivy problemy (muzes mu znicit zivot) by bylo velmi vhodne s tim opravdu seknout - na dobu tehotenstvi i na dobu kojeni. Co se zkusit na barove pratele vykaslat? Duvod mas neprustrelny - tehotenstvi.

PS
Jestli sbiras informace tak klidne zacni tady: Mudr. Karel Nespor - Zustat strizlivy - www.drnespor.eu/tyka06e.pdf
. Excelentne zpracovane info - v zasade vsechno dulezite co potrebujes vedet.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51170
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Gennosuke napsal:
[quote]Johanna napsal:
Jsem právník tudíž si nemohu dovolit mít zápis od psychologa zničilo by mi to karieru,

Ehhh... nekdy mi prijde ze u pravniku nemoc z povolani . Mel jsem to uplne stejne - zaznam u lekare = potencionalni likvidator kariery. S nekterymi lekari se lze domluvit ze si Te povedou jako "Jane Doe" cili zadny zaznam nikde nebude.
/quote]


Potvrzuje to můj názor na lidi v právnickém oboru.
dromedaro
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/09/2018 12:55 Provedl: dromedaro.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51172
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Keď máš 38, tak jednoducho musíš mať vlastné dieťa aj keby čo bolo, lebo tie v útulkoch sú hnusné a smrdia.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51173
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Nespoznaný napsal:
Keď máš 38, tak jednoducho musíš mať vlastné dieťa aj keby čo bolo, lebo tie v útulkoch sú hnusné a smrdia.
..."určite si z útulku, N., pretože si hnusný!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51180
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
> Chci vědět jestli je zvladatelné kupříkladu terapií AA držet půst navždy a jiné psychické opory

Jasne, ze je to mozne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51290
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Momentálně to zvládám i když jsem do AA osobně nedošla a děkuji za Vaše příspěvky v této diskuzi měly svůj efekt a nyní necítím pocit potřeby pít nic.. (Odmítla jsem dle doporučení i birell) Je tomu tedy už týden, tudíž, budu v poklidu pokračovat silou vůle... Hlavně v klidu...
Johanna
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 11/30
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51291
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Na to jaký bude dopad alkoholu na můj život v těhotenství i s narozeným dítětem jsem celou dobu myslela, když jsem psala příspěvek tady, a poté i každý další den. Děkuji za cenné rady - kdyby se opakovala má epizoda z pátku večer určitě na setkání AA půjdu!!!
Johanna
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 11/30
Poslední úprava: 04/10/2018 19:13 Provedl: Johanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51292
Re: Těhotenství a alfa-alkoholismus Před 5 rok, 6 měsíce  
Držím moc palce, ať se daří a hlavně ať jste oba v pořádku a klidu. Hodně štěstí
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter