Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: Strach z recidivy závislosti
#52127
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj ludia, padam zas do nejakeho bludneho kruhu. Snazim sa z toho zas von, uz je tu nespavost, stres a zvlastne pocity uzkosti. Necitim sa dobre. Musim s tym zase skoncovat, len to neni moc lachke. Asi od tretej v noci si tu citam, presne viem co sa so mnou deje a co mam robit, len to je nejak silnejsie nez ja.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52128
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Vie mi niekdo poradit jak sa dostal z recidivy a zase abstinoval?
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/11/2018 05:13 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52130
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Cibulko!
Já radit nemůžu a neumím. Jen Tě chci podržet a podpořit, abys to zvládla. Píšu proto, že jsem taky v noci nespala a svírá mě úzkost (dárky, úklid, Vánoce, cukroví atd). Pocit, že nestíhám a nezvládám. Tak jsem se toho lekla (hrozící recidivy na uvolnění) a mrkla sem. A tady tvoje volání. Kočko drž se, nepij, jsem s tebou. To zvládneme!
A zdravím všechny
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52131
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
..já jsem to sám málokdy zastavil,musel jsem se nechat zavřít na týden dva,na detox na otevřené oddělení.psychiatrie.Zkus to doma sama,vždy ten jeden den se prostě nesmíš napít,nech si napsat Antabus,běž k obvodnímu,nech se zavést na AA,cokoli,zkus třeba Linku důvěry,taky poradí.Neco dělej
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52133
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Diky Šantal, asi aj na mna doliehaju tie bliziace sa sviatky, nic nestiham, vela roboty, a nemala som si minule dat to pivo, to bola velka chyba, odvtedy to neni dobre, necitim sa dobre a mam pocit ako keby moje odhodlanie slablo, z coho mam aj depky. A dnesna prebdena noc, no des. Dakujem velmi za podporu, mam pocit ze som na to neni sama.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52134
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Zdenek na AA mam daleko a na Antabus sa ja nemozem dat, ono ja som s tymto tajomstvom nevysla na svetlo sveta a nikdo o tom nevie ze to mam takto. A ani nechcem aby vedeli, bolo o mne zname ze si rada vypijem ale pila som aj doma, tak nikdo nevie celu pravdu.Asi je to aj chyba, lebo nemam s kym o tom hovorit, ale neviem ci by som nasla u niekoho pochopenie. Skor by sa o mna zacali bat a to nechcem, este niekomu pridavat starosti. Asi musim zacat jak hovoris zase den po dni, len mam strasnu krizu, tak to neni lachke momentalne.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52135
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
..nestrasim Te,byla by to parada,ale uplne sama to dlouhodobe nedas.A ulevilo by se Ti
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52136
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Zdenek, ale dam, neboj dam to. Len sa sem tam z toho potrebujem aspon tu vykecat. Ja som v zivote inak velky bojovnik, len si to asi rada komplikujem alebo co
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52137
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Zdenku, aky je podla Teba najlepsi den v Brne na AAcka ? V Kromci som chodieval na kazde, velmi ma inspirovali, pocuvat ludi, ich pribehy a ake zmeny prisli do ich zivota, a tam bolo fajn, ze som sa mohol aj opytat a tak dostaval odpovede. Cital som aj 12 krokov a 12 tradic, velmi som sa v tom videl. Pred tym som sa citil velmi strateny v zivote, strach uzkost hnev depky pocity nezmyselnosti. Citim, ze duchovna cesta je velmi spravna a velmi dolezita v zivote, i ked nie lahka, ale lahka nebola ani ta predtym. Myslel som si, ze "robit co sa mi zachce", je sloboda, no a take som dostaval i ovocie.
Myslim a citim, ze to je asi naj co mna moze ochranit pred vratenim sa na stare chodnicky a recidivou - takze to je aj moja odpoved k teme.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/11/2018 12:57 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52138
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Cibulka myslim, ze by si to nemala sama drzat v sebe, ocividne je to pre Teba samu velmi tazke, i ked tvrdis ze si velky bojovnik. Sme len ludia. Podla mna by si mala prekonat svoj strach a byt uprimna. Komunikacia, spatna vazba, davat pocity vonku je dolezite a zvlast medzi blizkymi. Tak sa trapis sama a asi to moc nic neriesi.
Ja som sa tiez velmi bal, dlhe roky som ani nechcel a nevedel sa vzdat. Ale urobil som velmi spravny krok, no a teraz sa skor bojim, aby som sa nevratil Takze musim byt opatrny, vyhybat sa rizikovym starym veciam, najst veci nove spravne, pre mna je velmi dolezita aj duchovna cesta, clovek sa ani potom tak neboji vsetkeho.
Prajem Ti aby si nasla cestu.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/11/2018 13:24 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter