Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Nehledat to špatné
#62211
Nehledat to špatné Před 2 rok, 10 měsíce  
Ahojky,

vracím se sem skoro po 3 letech, kdy se v mém počínání moc nezměnilo. Doufala jsem, že se mi podaří vyhrát nad alkoholem, ale nestalo se tak. I po těch 3 letech, co jsem se tu poprvé objevila, každý večer končím s lahví vína. A každé ráno se probouzím s výčitkami a přesvědčením, že to změním... Mám chvíle, kdy jsem přesvědčená, že to zvládnu, vydržím pár dní nepít a pak se to zase zlomí... Nevím, jak to zlomit... Chci přestat, ale je to silnější.... a pro rýpaly, kdyby mi to bylo jedno, neměla bych potřebu sem psát....
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62212
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj Zara,
Snad nebudu rýpal.
Pomoc psychologa a nebo AA nezabiraji?
Co antabus??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62213
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Me zafungovalo, ze jsem s tim prestal bojovat, prestal chtit to nejak zlomit. Boj stoji moc sil a vysileny alkoholik jich moc nema. Pak prisel takovy klid - no, jo, vzdyt ja s tim nemusim bojovat. Pak jsem si to cele tak nejak pripustil = podivat se pravde do oci. Udelalo se mi psychicky zle, zavolal jsem x lekarum. Vzali me hned druhy den, antabus, terapie, skupiny a tento podzim to bude jiz pet let bez alkoholu. Ne bez chuti na ne nej nebo ze by se mozek neprihlasil, ale da ser s tim zit normalni zivot bez nejakych omezeni. Chodim do hospod, do spolecnosti, kde piji - je mi to neprijemne a tak se moc douho nezdrzim. Opili lide mi nejdo k pleti asi jako odnaucenemu kurakovi smrdi cigarety.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62215
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Zaro, udělala jsi první krok...uznala jsi svou bezmocnost nad alkoholem,Tvůj život se stal neovladatelný...další kroky které Tě čekají najdeš v AA...choď, poslouchej a uvidíš...Funguje to...Hodně štěstí a sil...
René

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62223
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj Zaro,

psaly jsme si tu tenkrát spolu .
Já také neabstinuji, ale nebojuji už s tím. Mám dny, kdy to jde samo, řeknu si, tenhle týden nepiju a nepiju. Nemyslím na to, neřeším to.
Pak jsou tu víkendy, tam je to horší a dny, kdy si to prostě dovolím. Našla jsem nízkoalkoholové víno, koupím si sedmičku a ta prostě musí stačit.
Postupně se můj vztah k alkoholu uvolňuje, už nemám křeč, že všechno musím vypít, jinak se nejde spát.
Zase napiš.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62224
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj taky doporučuji aa měl sem tu možnost se s ní a teď setkat a paráda. Budu se snažit s nemá být co nejvíc v kontaktu až budu venku. Momentálně bojuju první měsíc v léčebné a zatím můžu říct že jen dobrý že už sem tu měl být dávno ale uvidíme co přinese život venku
Leoš
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62260
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj Zaro, taky mi vadí některé rýpavé příspěvky, ale už jsem se tohoto fóra načetla tolik, že je začínám ignorovat.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62261
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Možná to je cesta jak píšeš Kájo a MichaleB, že já pořád "bojuji" neustále na to myslím, chvílemi se mi daří lépe, pak zase jakoby na truc to toho spadnu. Výčitky atd. zkusím se nad tím zamyslet.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62278
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Inko, já jsem na to také pořád myslela. Jestli je víno doma, když ne, tak kam pro něj půjdu a kolik ho koupím. Neustálý kolotoč v hlavě.
Ale přestala jsem s tím bojovat, hlavně, když tu jelo " kravské " vlákno. Dařilo se mi celkem dlouho, asi 2 měsíce nepít a ono je to jaksi ohladilo. Neříkám, že na to nemyslím vůbec, ale je mi celkem šumák, jestli víno mám, nebo ne, přes týden určitě.
Držím palce
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62327
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 9 měsíce  
Karolíno, tak to je prima, že se ti to takto podařilo.
Zatím opravdu bojuji, jenom o víkendu jsem si kupodivu díky nabitému programu až do večera nevzpomněla, to se mi už dlouho nestalo, nabité a pěkné dny končily večer stejně jako ty opačné. A já jsem hlavně večerní pijan - uvolnit se, usnout...
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter