Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Nehledat to špatné
#62547
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahojky Leo,

moc moc Ti držím pěsti, aby jsi vše zvládl. Já nemám odvahu jít do léčebny, stydím se před svou rodinou i dětmi.... Ale jestli s tím vším něco neudělám, stejně mě to jednou dožene... Ty jsi dál, došel jsi do léčebny, určitě to zvládneš... Drž se, chlape
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62548
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Inko,

nevím, co by nám pomohlo. Myslím, že pocit snahy je fajn, ale nestačí... Ale na druhou stranu, než se ani nesnažit... Někdy i malý krůček může být velkým krokem... Nevím, co nám může pomoci, kdybych to věděla, nepíšu sem... A tak moc bych si přála to vědět.. A přála bych to všem, co s tímto problémem bojují...
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62549
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Zaro,

já jsem byla na velké oslavě v sobotu, jako řidička. nejdříve jsem jim záviděla, že můžou pít, ale postupem času, mi to tam začalo smrdět (a v autě to potom byla ještě velká krize ... než jsem je odvezla), každopádně jak se postupně opíjeli a někteří teda opičku měli fakt trapnou, tak jsem si říkala, panebože díky, že dnes nejsem mezi nimi a dnes se prostě opět nenapiju.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62550
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Zara napsal:
Inko,

nevím, co by nám pomohlo. Myslím, že pocit snahy je fajn, ale nestačí... Ale na druhou stranu, než se ani nesnažit... Někdy i malý krůček může být velkým krokem... Nevím, co nám může pomoci, kdybych to věděla, nepíšu sem... A tak moc bych si přála to vědět.. A přála bych to všem, co s tímto problémem bojují...


Díky Zaro, já jsem včera odkrouhla 10. den bez alkoholu. Ano, pořád jsem si jen přála a snažila se a jeden den ráno jsem si řekla, že to udělám, dnes se nenapiji a to si teď říkám každé ráno. 10 dnů je nic, já vím, ale den po dni je snazší tu situaci zvládat, vždy se jedná jenom o jeden den.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62559
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahojky všem,

o víkendu jsem zase hledala , googlila vše o alkoholismu. Jasně, všechno to už vím, mám načtený a je třeba jen vydržet. Ale moc se mnou zarezonovala jedna věta a to, že takový to " proč bych si dnes nedala, vždyť si to zasloužím ", těžkej, den, prima den, trable, radost, prostě ty všechny důvody a výmluvy, to je ta psychická závislost, o které se také píše. Já jsem se vždy upínala k tomu, že se mi netřesou ruce, neválím se v příkopu, normálně funguju. Ale pak mě vžd dostane jupí, to byl dneska bezva den, tak se odměním, nebo to to stálo za h..no, to chce povzbuzení. Uspokojení tzv. odměňovacích center v mozku. To je ten převlečenej bubák.
A to je potřeba mít na paměti .
Já dnes třetí den a jak psala Agi, je čím dál těžší to stopnout a nepít. Držte se všichni.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62560
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Kájo, myslím na tebe, kdyžtak písni.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62561
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
" proč bych si dnes nedala, vždyť si to zasloužím ",

To je přesné, tyhle myšlenky jsem měla a mám je i teď, snažím se odměňovat jinak, ale stále to není ono, alkohol má rychlý účinek, odměna přichází do pár minut.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62562
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Dámy, když je mi nejhůř, vzpomenu si na toto. Zažila jsem to ve věku 30 let, po zánětu ucha, cca 3 měsíce...
Ať je to jak je to, bažení je hnus, ale může bejt i hůř. www.nasagel.cz/z-nemocnic/dopravni-zdravotnictvi/1404-usni-selest.html
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62563
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Kdybych tehdy znala alkohol, utekla bych před tinnitem k čemukoli. Ale neznala jsem, takže den po dni, nohu před nohu a tak.
Kráčíme dál, musíme.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62564
Re: Nehledat to špatné Před 2 rok, 8 měsíce  
Na to téma jsem poslouchala rozhovor nedávno s cestovatelem Ziburou, to je mazec ten tinnitus. Máš pravdu, alkohol lze odříci tady a teď, ale ten šelest je věc, kterou vlastní vůlí neovlivníme.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter