Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol
#63006
Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Zdravím, mám problém s alkoholem,nějak se nemám komu svěřit,je tu někdo kdo by si chtěl o tom popovídat? Dnes jsem začala abstinovat,už vážně nechci pít. Je to tak složité, nechci hlavně kvůli synovi,moc ho miluji a nechci se takto chovat.Ráda bych si o tom s někým pokecala,jsem na mateřské a proste bych rada se poradila,nebo zkusila abstinovat s někým. Moc děkuji ????????
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63007
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Sabrino, to je super, že chceš tohle téma otevřít. A je super že si umíš říct o pomoc, o to promluvit si s někym. Mě osobně to moc pomáhá a pomohlo. Můj syn je moc rád, že nepiju. Můžu se s nim o tom teď už i otevřeně bavit. Přeju hodně sil, at to zvládneš a klidně napiš.
R
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63008
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Sabrina, treba by mohla byt cesta AA a nejaky tzv. mentor/ka.
Me se osvedcily skupinove a posleze individualni terapie. Plus ze zacatku AD a antabus.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63012
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Mockrát děkuji za odpověď,nějak to nemám s kým probrat,nepřijde mi,že bych byla klasická alkoholička,nepiji třeba měsíc,ale pak si dam třeba 7 piv a odpadnu ráno se strašně stydím a mám strašne deprese,naposled jsem usnula a můj rok a půl starý syn byl v postýlce sice o nej bylo postaráno,vše v pořádku,ale vzbudil mě přítel proč jako spím,no je mi z toho strasne jak jsem blbá Říkám si co vše se mohlo stát o syna se vzorně starám moc ho miluji a hlavně k vůli němu nechci pít …. Nepiju tvrdý alkohol,pouze pivo,ale proste si myslím,že mi nesedí ani to :-/
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63013
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Moc děkuji za radu,už jsem o tom premyslela,ale v této době asi už moc sezení nebude,jelikož nejsem ockovana,moc rozhled mít nebudu.
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63016
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Nefnukujte, kde co neni a zkuste se zamerit ceho cim chcete dosahnout - to funguje me. Nepochybne najdete neco/nekoho/organizaci/psychlog/psychiatr. Naopak v tehle pakarne xy lidi rusi ruzne terminy (karanteny, pozitivni testy na covid a jine..).
Takze si vecer dohledat kontakty a rano obvolat.
Cim dele bude trvat se nekam objednat, tim hrozi vetsi riziko, ze vam otrne a rozpijete se - tedy, ja to tak mel.
Ad s nekym probrat - ty rady okolo alkoholismu se vejdou na jednu radku. Mate-li i nejake jine problemy nepramenici z alkoholismus, ale napr. detstvi, pak nevahejte a najdete si psychologa na dlouhodobou terapii s nejakym konkretnim cilem - vyresit pricinu problemu (ne piti).
Za akazdou situaci, ve ktere se nachazime, si muzeme sami a sami si dokazeme z te situace najit cestu ven. PSycholog/terapie je pruvodce, nikoliv radce a resitel.

Pivo, vodka, vino je to furt alkohol. "Jen" pivo je pitomost, to snad vidite sama .

Zatnout zuby, kousnout se do zadku, hlavu vzhuru a dobre to dopadne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63017
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Mám svého lékaře,nicméně chuť na pivo mi stejně nezmizela, našla jsem tuto stránku,abych si s někým o tom mohla pokecat,ne proto,aby mi někdo říkal ať nefňukám a radil mi antabus. Díky za vaše skvělé rady,ale radši bych si popovídala s někým na jiné úrovni.Hezky večer
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63018
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Co chceš vlastně slyšet?
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63019
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
A jakou úroveň si představuješ? Máš problém s alkoholem, normálně se nestává, že, když má někdo doma rok a půl staré dítě, že by někdo večer vypil 7 piv, není normální vypít 7 piv večer ani když nemáš dítě.... alkohol je evidentně silnější. To, že se to stává ,,jenom,, jednou za měsíc, to asi nijak nikoho neomlouvá, může to být otázka času, než se intervaly zkrátí a nebo když toho vypiješ tolik, že se nepostaráš vůbec. Nepomáhá ti lékař? Zkus jiného...řeš to, to, že nejsi očkovaná není argument.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63020
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Sabrino,
Ono to bude tak, co clovek, to nazor.
Ja si zase myslim, ze by nebylo spatny se nechat ockovat. Pak muzes dochazet na AA a nebo na terapii.
Par lidi zvladne prestat pit bez pomoci. Tim myslim bez navstevovani AA a nebo psychologa.
Ja to zvladla. Dokazala jsem prestat pit, jen s pomoci lidi tady na foru.
Psala jsem sem kazdy den nekolikrat.
Ale to se pak musis pripravit na to, ze se ti nektere komentare nebudou treba libit.
A ve vsi ucte, ten prispevek od MichalaB byl jen navrh na nejakou moznost co mas.
Preji at se dari
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter