Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol
#63021
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Od Vás už nechci slyšet nic radši,chtěla jsem dopouštějí s někým popovídat,nic jiného v tom není a vy hned startujete jak na svoji manželku ????Nejste mi vůbec příjemný,ani Váš styl psaní se mi nelíbí,tak prosím pište si někomu jinému,nevím proč tu jste vy ? Aby jste někomu psal,že je ufňukaný,když se chce svěřit ? Nebojte nežijí sama a o své dítě se vždy postarám,to že se mi to jednou stalo,že jsem usnula neznamená,že jsem se z toho nepoucila a od te doby se to nestalo a nestane ! Chtěla jsem pouze s někým probrat problematiku a alkoholem,protože mi pivo chutná,ale nemusím pít nic když nechci ! Chtěla jsem jen pokec,s Vámi ale ne ! Tak děkuji za Vaše vyčerpávající odpovědi a věnujte se někomu kdo o to stojí.
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63022
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Taky jsem odpověděla,že moc děkuji za názor,ale o antabus nestojím,nicméně ani o to,aby mi někdo psal,že jsem ufňukaná,jen když se chci s někým poradit s pokecat,myslela jsem,že od toho toto forum je. Ale pán mi není příjemný už jen jak píše,tak proč tu vlastně je. Jinak též děkuji za názor
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63023
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Sabrino, jak by jsi si chtela psat?
O tom jestli ja taky piju, nebo jestli mam jeste chut? Jestli se mi o piti zdaji sny?
Promin, nechapu
Napsala jsi sem a ted se ti par lidi snazi poradit jak prestat.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63024
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Psala jsem třeba,jestli někdo nezačal abstinovat jako já,mne se to teď daří a chtěla jsem zjistit,jestli někomu též jinak děkuji za otázku a hezky den
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63025
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Pokecat si jedna věc. Ale postavit se svým problémům a přiznat si pravdu je věc druhá. Hezky si o pití povídat moc člověk nikam neposune.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63026
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
No vidíte,j si třeba myslím,že promluvit si s někým kdo má stejné problémy je právě klíč k uzdravení Myslím,že od toho to forum je,pochybuji,že je tu mezi námi někdo kdo mi rovnou předepíše antabus Děkuji za názor
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63027
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Takže za mě je fajn tohle téma u sebe otevřít. Ale otázka je, jestli chceš zůstat jen u toho povídání, nebo s tím něco udělat. Ty lidi, který třeba píšou silný reakce se mi zdá, že ví o čem mluví. Máš silnýho protivníka, musíš tomu čeli. Tohle neni cesta, která vede po růžích
Ne každej je schopnej přestat sám. Skupina může zachránit život. Doporučuju.)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63028
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Myslím,že dokážu o svých problémech mluvit,s tím nemám problém,spousta lidi pije pivo normálně a vlastně to jako problém nevnímá,což já ano Zacla jsem hodně sportovat což mi teď pomáhá asi nejvíce a když mne chytne chuť na pivo,dam si nealko,věřím si a vím,že to zvládnu, ale je fajn zjistit zkušenosti ostatních a vědět jak kdo s tím pracuje Děkuji
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63030
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Kdo neco napsal, nejakou radu, napsal vlastni zkusenost.
To co mu pomohlo.
Ale nechces ty spis resit to, jestli jsi vubec alkoholik?
Kdyz pijes jen pivo? A jen nekdy?
To si myslim, ze ti nikdo nerekne.
Ale uz jen to, ze jsi si nasla tohle forum, znamena, ze nejaky problem a nebo pochybnost mas.
Snad to ode me nezni utocne. To opravdu nemam v umyslu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63031
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Já s tim pracuju jednoduše, po mnoha marných pokusech s kontrolovanym pitim. Jsem se přestala zajímat, co dělá většina lidí, kolik toho kdo vypije. A konečně začala jít svojí vlastní cestou. Nepiju a ostatní neřešim. Už teď vim, že i kdybych nááhodou uklouzla, napila se, měla relapse. Tak se hned zase vrátim zpátky na tuhle svojí cestu a pujdu dál.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter