Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a antidepresiva a úzkosti
#63050
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Třeba se po stý opakujte, ano založila jsem novou diskuzi. Ale máme si pomáhat, prosím, napište a po několikátý... podpořte duši, co hledá porozumění. Bylo tolik přečtení mých příspěvků a většinově bez odezvy. Prosím, pište si se mnou.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63051
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Nebol Lajka ten hafo, čo lietal medzi hviezdičkami?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63052
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Lajko. Já dnes asi vůbec nepůjdu spát. Vypil jsem láhev rumu Heffron (ředím to vodou), spát se mi nechce, mám sice na spaní léky Kventiax, ale nejradši bych je vysadil, akorát po nich mám hlad a tloustnu, mám už teď 120 kg.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63053
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Krtku, to nevím :-D Ale máš pravdu, že je to něčím známé, tak možná jo.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63054
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Davide, tak to byl včera smutný výkon. Ale hlavu vzhůru, i já se na sebe za včerejšek zlobím. Naštěstí dnes jsem se relativně vyspala, tak mám trochu energie na další pokus. A tak znovu a znovu, už se nebudu omlouvat a nebudu pro dvě hodiny euforie celé dny chcípat. Davide, proč piješ? Úzkosti, stres... U mě to začalo samotou a úzkostnou poruchou zároveň. Jo a hodně velkou dávkou blbosti. Jako dneska si to pamatuju, to svoje: dyť si dám jen dvě piva, mám to pod kontrolou. Před dvěma týdny po těch deseti, kdy jsem šla normálně si vyčistit zuby a spát, to byl takový osobní šok pro mě, že mi došlo, že je třeba zabrzdit. Jenže jedno je rozum, druhý můj večerní návyk a hlodání v hlavě....
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63055
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Jinak já beru Eliceu, ale stále jen půlku, jelikož jsem se furt nevzdala piva. Davide, vím, že se to snadno radí, ale jak na tělo, tak na psychiku, hlavně pohyb. Alespoň tohle jsem se naučila, alespoň něco pozitivního. Já celé léto běhala, teď orbitrek na max., dej tomu klidně jen půl hodiny denně, pomáhá to.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63057
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Lajka,
- farmaka by mely pomoci cloveka stabilizovat, aby se mohl zastavit, nadechnout a nabrat energii. S konzumaci alkoholu muze jejich ucinost klesat. Napr. u SRRI mi toto lekar zduraznoval.

- zmenit/menit dosavadni navyky. Urcit si cas, kdy jit spat, kdy vstavat a to dodrzovat kazdy den. To same se stravou - jednak ji upravit a druhak dodrzovat casy. Telo bude vycerpane. Bude spoustu volneho casu na cteni knih, filmy, navratu k zalibam, co cloveka bavilo, nez se zacal venovat alkoholu.

- spanek - vycerpane telo muze prejit do spankove deprivace. Ja si pamatuji, ze se mi nekolik mesicu spatne spalo. Telo chtelo, ale hlava to nedovolila. Priserny. Do toho zbesile sny.

- ty stavy, ktere popisujes, mi prijdou jako projevy abstinencnich priznaku. S tim bacha, kdyby prislo delirum.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63058
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Proč piju? U mě je to už zakořeněný návyk, závislost a taky tím řeším samotu a nudu. Když jsem začínal pít, bylo to kvůli depresím, alkohol mi ulevoval. Mám k tomu sklony, odjakživa mi alkohol chutnal a byl to tak nějak životní styl, jezdil jsem na čundry a hrál na kytaru, k tomu taky to pivo patřilo. S tím pohybem máš pravdu, to pomáhá. Problém je někdy se přinutit.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63059
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
David, takze jinym islovy vymluvy proto, abychom nic nemuseli menit ve svych zivotech = pohodlnost a na pozadi bezi strach ze zmeny. To nemyslis nijak pejorativne nebo negativne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63060
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
MichaleB, a myslíš že to může být spíš absťák po nikotinu? Protože já večer u těch šesti piv vyhulím přes deset IQOS, pak povětšinou celý den nekouřím. I když dnes jsem si už zapálit musela, neklid, pot. Ale vše to takhle nabralo grády až po nasazení antidepresiv. Může to mít souvislost? Nebo i to pochopení problému, uvědomění si, mohlo i to vyvolat zhoršení stavu?
Jak píšeš o deliriu, neměl by ho spíš mít někdo kdo chlastá trochu větší ligu? Já nevím, nevyznám se v tom. Moc děkuji za odpověď!!
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter