Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík
#35610
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Pár let, no jak u koho. Klidně se to může lámat za pár týdnů. Odkládání problému nic neřeší, jaký pokrok? Jen uklidnila mozek pomalým popíjením. Klidně do toho nekontrolovaného zpití vletí tento víkend nebo příští. Časem bude jen těžší a těžší odolat, nepodlehnout, teď je to jen přechodné období vnitřního klidu. Sama na to přijde.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35611
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Katka,bol som na chate na Horehroní.Myslím na Teba,ako sa máš.Sme si sľúbili,ak jeden zlyhá..NEVADÍ...ideme ďalej.Moja psychika nič moc zatiaľ,baženie ma ničiii,tak by som si dal pivo.ach jaj..Bola si dnes u doktora?Napiš kým odídeš..idete,či nie?zajtra.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35612
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Katka napsal:
...já o ničí soucit nestojím a a hlavně o ten Váš alkoholiků, ačzuž třeba nepijících. Píšu jen realitu a nechci ani reakce na ne.

Káťo,
celkem Tě i chápu, zde odfoukneš jak papiňák
a prochlastáváš se životem dál, co to dá. Samorost...


(Vy ostatní si to proberte jak chcete, viď?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35613
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Tak hlavne, ze sis to uzil a nepil. No ja kalila par dni dnes uz to nejde telo stavkuje. U doktora jsem byla a nic moc nechce se mi o tom moc psat. Zitra jedem k veceru tak tam nebudu chlastat a pak mam nastup do prace. Tak se musim dat do kupy. Budu na Tebe myslet Zdeno at jsi v poho, ja vim to bazeni mame oba hrozny, ale musime ho zvladat jinak se aspon ja nedoziju 40 let. Pa
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35614
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Ja,
mas ve vsem pravdu az na to, ze se opravdu snazim prestat pit a snad se mi to podari. Ventiluji tu veci co nemuzu doma a litovani opravdu necekam.
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35615
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Zdravím
Šantalko,
já záklopku nemám, takže jestli ji máš...tak smekám .
Katko,
mě hrozně pomohla myšlenka,že už něco dělám proto a taky reálný krok v začátcích "prvně odmitnuté skleničky" a na tu jsem vždycky skládala další, ....ale na tu první v době, kdy už jsem to opravdu nedávala ani s pitím, ani bez něj...tak na tu jsem kopila další odmítnuté a pak nezakoupené láhve na domácí popíjení o samotě.
Prostě nějak se začít musí.

Holky držme se)))a i mužský))))
mmáááávááám
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/08/2016 20:14 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35618
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Stopko,
ja uz opravdu chci zacit nepit uz takto zacinam pres rok a je to hrozny. Kdyz jsem chlastala a neresila to tak to celkem slo,ale ted je to cim dal horsi od doby co se snazim prestat. O mym detskem zivote se muz se mnou nebavi prijde mu hrozny. Ja mam od te doby nocni mury a tak si trpim sama ve sve zniceny dusi a obcas se veniluji tady. Kazdy ma sve starosti a me aspon pomuze, ze se vypisu
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35619
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Stopka...treba selekciu.To nie je o vôli mať záklopku...Šantalka má tu možnosť..LEBO nie je alkoholička.Je pijanka aj navždy ostane.A to je rozdiel,markantný.Som sa pýtal mojej psychiatričky..PREČO niekto sa stane alkáčom a niekto nikdy a môže nasávať koľko chce.. Odpoveď: ak by som to vedela ..dostanem Nobelovu cenu.povedala mi ...Ak si dám teraz pivo...priklad iba.Tak 2-3 tyždne chlastám bez možnosti prestať.Smutné ale realne.Prečo nemám záklopku?Lebo mám diagnózu F10.2 .Teraz sa držim, no fakt mám strach z recidivy. Ale som optimista..cez reality -u
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35620
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Katka, ja práve kvôli tomu, že sa nemám o tom s kým porozprávať, chodím na kluby. Nie AA, ale také normálne kluby abstinentov (mne AA nesedia). A práve tam sa vykecam. Občas mi aj to stačí. Ťažko mi niekedy pomôžu s mojím problémom. A inokedy zas nasmerujú správnym smerom svojimi skúsenosťami. Taká spätná reakcia je na nezaplatenie. Craving napríklad podľa mňa dokáže pochopiť len ten, čo to zažil. Aj psychológ to má len prečítané a odpočuté z našich skúseností, mi alkoholici to máme odžité. Ja mám aj kontakty na ľudí z klubu, takže im môžem kedykoľvek zavolať, ak by som mal krízu. Možno by si mohla aj ty nad niečim takým pouvažovať. Našla by si veľa priateľov, ktorí Ťa dokážu pochopiť a poradiť.
Katka, myslím že nikto nepochybuje, že chceš a snažíš sa. Len pre tú abstinenciu musíš aj niečo spraviť. Nestačí len nepiť. To je potom len trápenie. A hlavne v začiatkoch to nie je ľahké. Píšeš, že máš hrozné cravingy(baženie). Niekto ich zvláda ľahko a niekto, ako napr. Ty, má s tým väčší problém. Tak si nájdi na nete spôsoby zvládania cravingu, napíš si ich a nauč, aby si ich mohla použiť podľa situácie. Alebo si nájdi svoje spôsoby. Rob čokoľvek, o čom si myslíš, že Ti pomôže. Len nečakaj, že budeš sedieť doma a čakať, až Ti abstinencia zaklope na dvere. Nedočkáš sa. To skôr zaklope zubatá.
Prajem Ti peknú dovolenku. Uži si ju v zdraví.
P.S. Ja viem, že sa už možno opakujem, ale tak čo už. Opakovanie je matka múdrosti.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35621
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Strizlivost je top. Ja to vim. Napriklad rada vzpominam na tu pohodu a pocit svobody v dobe, kdy jsem nepila a rikam si: to je na hlavu, tak proc si teda davas? Ale to pivko me vdycky nejak nalaka. Diky za vestby do meho zivota, Katko, nechces do kolbenky... nenapadlo Te, ze v kolbence maka spousta lidi co to tady ctou? A myslis, ze tam stojej o alkáčku? I kdyz alko-modelka zni taky dobre.. Ja si to ted hlidam a stydet se nemusim.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter