Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#2709
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Andrea psala, že brala antabus.Vyhodila ho!Ví moc dobře, že je na tom zle, pořád čeká nějakou zázračnou radu, aby nemusela přestat pít, to je průšvih.Já VŠ nemám, jedině alkoholickou Vysokou!Je to nepodstatné, my alkoholici jsme na tom stejně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2710
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Nevím, jak mě může někdo soudit na základě pár informací. ano, hnusím se sama sobě.Ale do léčebny nepůjdu.Po tom všem, co jsem zažila, jako pacient, ne.Myslím, že kdybyste mě potkala a mluvila se mnou, asi to nepoznáte. Musí ve vás být hodně hořkosti a smutku, ale několik let, abyste začala -mylsím sebe. Jde o to začít v příčině, ne v následku. Což neznamená, že to zvládnu.
Myslela jsem , že zde mohu říci beze všeho, co si myslím a cítím, ale teď vím, že to tak není. Pořád vás někdo musí obviňovat.Zřejmě Vy-já:::
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2711
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Andrejko38, teď je potřeba léčit následek, to vám potvrdí každý odborník na závislost na alkohol, příčina přijde na řadu také. Moc vám přeji abyste na ten ohromný bágl nazůstávala sama,jak je vidět s rodinou teď počítat nemůžete,taky se vzpamatuje až uvidí, že jste to vzala za správný konec, k synovi se potřebné a nezkreslené informace o tomto problému dostanou také, bude dospívat, vše pochopí, teď ale jednejte než bude pozdě.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2712
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Ano, vyhodila ho.Nebylo to řešení.Člověk ho vezme , u mě maximálně 3x , ale pořád má pocit- tohle nejsem já,proč to beru?Kde jsou mí blízcí?Potřebuji naslouchat, tedy aby mi bylo nasloucháno, myslím si, že většina z nás nechce piulku, která nevyřeší to podstatné.Proč jsme začly pít?Protože něco nebylo v pořádku.Stačí na tohle prášek?
Ano.
Na následek jistě, ale příčinu, beru to podle svého, kdyby se mě partner zeptal, proč,pojď , něco v tom podnikneme. nejsi mi lhostejná, miloval mě jen svým pohledem, pak dokážu říci za sebe.Nepila bych.
Tak mě neodsuzujte, neposílejte jinam,ale hledejme to místo, kdy se to stalo a pojďme ho léčit.
ALE JINAK.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2713
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Děkuju za podporu.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2714
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
V předchozích příspěvcích jsem odpovídala.Jsem na tom zle, ne tolik, ale dost. Ale myslíte si,že původce toho všeho vyřeší Antabus?Já ne...Mám zkušenosti.Zpouštěč byl určitý, a tem samý by to měl zastavit- ne chemie.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2715
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Andreo38, k posouzení , jak na tom opravdu jsi se závislostí, Ti může fakt pomoci jen odborník.To, co o sobě napíšeš v tomhle foru, nestačí k tomu, aby Ti tu někdo přišpendlil nálepku alkoholika. Na to jsou i lékaři opatrní a nesázejí to všem stejně. Pití předcházely /asi/ psychické problémy, rodinné, tak jak to bývá ve většině případů. Zkusila jsi někdy psychologa nebo psychiatra ?? A ještě otázku, možná na tělo, jak dlouho vydržíš nepít ???
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2716
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Váš manžel tento problém ,, hodil za hlavu,, víc než-li je potřeba, ale přece z toho chcete ven kvůli sobě, ne? Jasně s podporou o které píšete by to bylo lehčí, ale přečtěte si tu o tom co lidí píše, jak své polovičky milují, píší o rady pro ně a oni nechtějí. Co by bylo kdybyste fakt vše uchopila za správný konec s vaším manželem to asi nemůžete odhadnou ani Vy sama, ale to teď není to nejpodstatnější, všichni co Vám odepsali s Vámi soucítí, věřte tomu, jinak by se na to vykašlali a neodepisovali a chtějí pro Vás Andri to nejlepší
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2717
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
Děkuji,
bágl, jak jste o tom psala nejsou jen chutě po alkoholu, ale i ta přebytečná kila a věřte, že se se vším kloubí.
Jinak mě nepříjemně zaráží, kolik lidí tady je...To jsme na tom tak špatně?
Přeji Vám, pokud Vám nenapíšu, opravdu splněná přání, a ne jen napsaná,Andrea
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2718
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 4 měsíce  
No, já nevím, jestli jsem na tom taky tak špatně, ale já nepiju,ale na léčení jsem nikdy nebyla, stačila jsem to zastavit / snad / včas sama. Na forum chodí i lidi, co nepijou.....Ale z Tvých slov mám pocit, že Tě psaní sem nějak odrazuje. To by byla škoda.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter