Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...891011121314...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#3407
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 2 měsíce  
Andreo, vůbec nikdo Vás neodepsal, jenomže já se v tom Vašem příspěvku posledním vůbec neorientuju. Nepochopila jsem, jestli dále pokračujete v abstinenci, nebo jste to porušila. Co jsem pochopila, máte velké problém vztahové s manželem a asi se to zhoršilo teď pitím, nevím, jak do toho A proto nevím, jak Vám /radou / pomoci !!! Já jsem dřív sem přispívala, do vlákna Tak jsem přestal, teď abstinuju 3 měsíce, přestala jsem tak nějak sama a cítím se skvěle. Nechala jsem si udělat kompletní krevní tety, dopadly výborně, pití nezanechalo žádné následky. I z toho mám radost......Když Vám bude úzko, svěřte se tu, uleví se, třeba někdo neodpoví hned...ale později určitě !!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3753
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Svěřila jsem se mamce.Jak mám napsat, že to nezvládám. Už nikoho nebudu obviňovat z mého života.Myslela jsem si,jak jsem silná:)Když jsem to psala mé mámě, měla jsem v sobě litr rumu, ještě teď je mi z toho zle...Víte nejsme nějaká rodina , která žije hrozně, naopak...A do toho nějak nezapadám. Mám strach, ale to už jsem stejně psala, já nevím, jdu domů, kam se netěším, teď jsem v práci, a je to fajn, pojedu do Anglie s dětmi, ale doma...Myslím, že tomu máma stejně neuvěří. Její dcera a tahle dopadnout.Ty výčitky, to bolí...Tedy moje výčitky, mamka mi řekla, nebo napsala, ať se jdu léčit, ale já opravdu nemocnici nesnáším, beru antidepresiva, bojím se, bože připadám si jako blázen....Všechno vím-prášky a alkohol- špatné, jen mě doma nikdo nevnímá, neposlouchá.nechci rady, protože tady nežijete.Jen jsem napsala, abych si ne chvíli, než mě manžel nepozdraví, ulevila. Je to hodně?
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3756
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Andrejko38,je to málo,hodně málo.Nechcete rady a přitom nevíte kudy kam.Jste zoufalá a přitom neděláte nic pro to,aby jste nebyla.Co Vám v tom brání?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3757
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Nezájem,necitelnost, nevšímavost, bezcharakternost. je to málo.Mám strach, nemůžu spát, ale je to jen moje vina, vím, že já jsem ta špatná, můj manžel je dokonalý- ředitel, a já mu to pořád kazím...
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3758
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Andrejko38,z Vašeho psaní je cítit že jste nešťastná sama se sebou.Nevím o Vás všechno,jak dlouho pijete a proč jste začala,a proč Vás manžel nepodpoří.Ale přijde mi,že jste málo samostatná a bojíte se do něčeho jít sama jen kvůli sobě.Myslím,že kdyby jste to změnila,bylo by pro Vás vše lehčí.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3762
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Souhlasím,jsem nešťastná, ale také vím, že na tohle se to nedá svalovat. Zkoušela jsem to tolikrát, vždycky se nalezlo něco, co mě dostalo zpátky do kolen. Jako že jsem poslední dva měsíce chodila běhat, tak bylo dusno, pak jsem chodila běhat pro alkohol:)Hnusný...Člověk si tak vymýšlí, že to není možné. A pak slyší- Je hezký, že cvičíš, ale do toho piješ.Má pravdu.Ale brala bych to od člověka, který si nekoupí bundu za 6 tisíc během odpoledne. Dětem nadílku za 4 tisíce, a pak po mně chce, abych platila...Nebylo to k Vánocům...Jen tak, já nedostala nic.Vlastně ano, svou smrtící dávku. Téměř. Když jsem psala své matce, která mě v jednu dobu zatratila, ne kvůli tomuhle, nebylo mi dobře...Styděla jsem se, jí, a tohle psát? Ale co jsem měla dělat, tatínka nade vše miluji, má jen mě, brácha ho zavrhl.Nevím, co si o mě myslíte, není mi to jedno, ale každodenní utvrzování se v tom, že dneska už ne, nebo mi bude zle-psychicky, mě ničí, ale stejně to dělám. Protože doma mě čeká peklo číslo dva.Nezájem.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3769
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Andrejko38,trochu jsem si přečetla Vaše předešlé příspěvky,tak o Vás vím o trošku víc.Píšete,že máte VŠ a měla jste i dost velké sebevědomí.Že jste byla šťastná než jste se vdala.Máte ještě svého muže ráda?A kam se podělo to vaše sebevědomí?Promněnilo se v sebelítost,kvůli životním ranám?Nebo je to kvůli manželovi,který má postavení?Kašlete na postavení,za to Vám žádnej chlap nestojí!Začněte se mít zase ráda!Ne kvůli ostatním,ale kvůli sobě!!!Udělejte něco,určitě jste jinak prima ženská a mamina.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3778
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Andreo, rodina je znechucená, unavená z Vašeho pití, stydí se za Vás, Vy se nevidíte opilá, jak Vás oni musí vidět!Všichni kolem jsou špatní, jen Vy chudinka??Léčení je jiné, než v nemocnici, když ji nesnášíte!, chodíte tam v civilních oblečení,terapie, práce, hodně povídáte, zachraňte se, jděte se léčit.Víte velice dobře, že sama tohle nezvládnete.Chcete vůbec přestat?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3779
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
sorry andreo, možná budu hnusná, ale měla by ses přestat litovat, to že piješ je jenom tvoje vina, nikdo ti tu sklenku nenalévá, takže ty se musíš rozhodnout se na to vysrat, jiný řešení prostě nejni!!!!
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3780
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Ožralá mamina není nikdy prima, a manžel má postavení, nezískal ho jistě náhodou, a že mu žena dělá ostudu, není to pro něj lehké.Andrea neničí jen sebe, ale taky celou rodinu,a jen proto, že chce chlastat.Vždyť ONA je chudinka.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter