Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#3799
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
no vsak uvidime, treba andrea opravdu potrebuje spadnout az na dno, je to smutne, ale velmi poucne, ta vlastni zaslepenost a neochota videt realitu, ona se urcite jeste ozve, i kdyz asi litovani se nedocka...to je asi taky jeden typ alkoholiku, ja chudinka a cely svet proti mne, ach jo...co rict, palce drzim andreo at se vzpamatujete, je to na vas
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3800
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
aspoň kvuli těm dětem!!!!!!!
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3801
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
To je pravda Movo,nejdřív člověk musí moc chtít a je to na něm.Andrea38 asi má motivaci dost velkou(děti),ale podporu žádnou.Nevím no.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3802
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
je to takový blbý "o ní bez ní"
ale jak by podle tebe měla ta podpora u ní vypadat? když už všechny zklamala a vlastně už jí jenom doma tolerujou...
podporu si musí najít v sobě, nebo v doktorovi.
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3805
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Víš já si pročítala ten první její příspěvek,teda jestli byl první.Ona nenapsala jestli její muž byl takový odtažitý už před tím než začala pít.Tak mě napadlo,že je na něm dost závislá a místo aby se o něj poprala,nebo v opačném případě ho poslala kamsi....tak raději pije a ničí se.Vyznívá mi to tak.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3809
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Zatím jsem četla jen první příspěvek, a to je jich hodně.Nemyslela jsem to zle, víte ,takováhle věc vás nenechá jen tak, jsem naštvaná na celý svět, ale sama ne sebe taky.Kopu kolem sebe, protože hledám viníky, kteří za to můžou, ale žádní nejsou, Kromě mě. Nelituju se,- ne přiznávám, že lituju, už budu upřímná, každý-á z vás ví, že jste to vždy chtěli na někoho svalit, kdo za to může.Vím, že jsem to já, ale člověk to slyšet nechce.Nechce uvěřit, že je na dně, má vztek, když mu napíšete pravdu. Protože nejste příbuzní, nejednáte s ostatními v rukavičkách.Naštěstí.Vzalo mě to, co jste dopoledne napsali, pak jsem musela ještě pracovat, ale stejně jsem na to myslela.Nedokážu si přiznat pravdu, protože to pořád doma i v práci nějak prochází....Ale sama vím, že jsem byla dřív jiná.Omlouvám se znovu všem, kteří můj stav řeší, protože si kvůli jedné nepřiznané alkohohličce berou svůj drahocenný čas, který by mohli věnovat něčemu jinému.
Stejně napíšu , že se léčení bojím.To mi nikdo nevezme.Ale také vím, že nic jiného mi nepomůže.Děkuju
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3810
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Souhlasí, moje mínus.
Andrea38

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3811
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Andrejko38,já vím jak je to všechno těžké taky se s tím peru.A když jsem si vážně uvědomila,že mám problém s pitím říkala jsem si to samé co ty.Že to není možné,všichni okolo pijí a je to normální,ale u mě to bylo jiné.Na nic jiného jsem nemyslela.A taky ti řeknu,že jsem taky pěkná posera.Jít k doktorovi,nastoupit do léčebny,to nikdy.Ale jak jsem o tom přemýšlela,tak jsem si řekla zkusím to nejdříve sama a pak se uvidí.A tak jsem udělala a zatím se držím.Ale manželovi jsem řekla na rovinu,jestli to nezvládnu nechám se zavřít do léčebny.Nechci být do konce života nalitá,odpudivá,smradlavá a hnusná.Což by se mi asi brzy stalo kdybych nepřestala.Ale chtěla jsem,a moc a nic mě nezastavilo.Ani ty absťáky při nichž jsem si myslela,že je to můj konec.Zkus to,každý se bojí,a uvidíš jak se zase budeš mít ráda a budeš na sebe pyšná.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3815
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
to je nejupřímnjěší co jsi kdy napsala!
jsi na dobré cestě
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3820
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 1 měsíc  
Movo nevím jestli ta odpověď byla určená mě,ale jestli ano,tak děkuji.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter