Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...3456789...17
Dolů
Téma: Jak to začalo....
#2887
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Movo,tak"mokrý sny" mám taky pořád je to už 2roky cojsem pila naposled,ale ve snu je to stále.když se probudím,jsem štastná,že to byl jen sen ;)nevím jestli se toho dá zbavit
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2888
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Jo, ty sny znám, děsívaly mě moc.Brečela jsem, sama v domě, noc, po probuzení jsem nevěděla, jestli to byla pravda, nebo né,už jsem to chtěla vzdát, jít do hospody, bála jsem se, že mě chlast bude týrat pořád.Našla jsem svou metodu, začala jsem sprostě nadávat, zuřit, pak mě napadlo, že kdyby tak někdo koukal do okna, řekne si:"Baba se zbláznila, lítá po kuchyni a kleje , je v amoku", a to mě rozesmálo, a šla jsem spát.Dnes už sním o úplně jiných, hezčích věcech.No, v Plzni jsou ve čtvrtek od 19 hod, ale nejdřív zavolej tomu Standovi, upřesní Ti to.Klidně mě tykej, áčkaři si tykají všichni, jsme na stejné lodi, my alkoholici.Movo, vůbec neváhej, nech si poradit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2889
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
samy ty sny maj vývoj...ze začátku, když jsem nepila krátce, tak jsem ve snech alkohol odmítala a byla na sebe hrdá...ale čím je abstinence delší, tím jsou ty sny horší, piju v nich potají a lžu pak všem...pak se rozrušená probudim, chvilku přemýšlím, jestli se to fakt stalo, pak mi dojde, že to byl jen sen a oddechnu si, ale přesto mě ten sen trápí...podvědomí je šílená džungle!
taky se mi teď často zdává o tátovi, který se upil, že ho prosím ať se jde léčit, takový sny jsou ještě horší, děsivý.
ale asi se proti nim teda nedá nic dělat, než jen čekat až přejdou...??
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2890
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Přejdou, můžou se objevit i po deseti letech, ale to už se zvládá asi dobře.Na AA máme taky diskuzi, tu naši, možná by Ti pomáhala , Movo, ale to bys něco o AA měla znát, takže neváhej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2893
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Jsou to jen sny,nech je plynout a večer než usneš přemýšlej o něčem hezkym/třeba o krásných chlapech /Movo,jak je to dlouho,co si se zasmála z plných plic pořádně až tě břicho bolelo?Sny jsou tvé podvědomí,nenech se jimy strašit.Snaš se tam dostat něco pozitivního.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2894
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Iviku, právě o to víc jsou ty alkoholické sny zrádnější, aspoň u mě, když prožiju hezký den, šup, zaskočí mě.Zrovna dneska jeden sen byl, vzbudil mě, už mě neděsí, ale trochu naštval, a to jsem včera měla dobrý den, s vnukama sáňkování, sranda, pohodička.Včera jsem machrovala, že ty sny už nemám, honem rychle o sobě daly vědět,patří mě to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2895
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Jakpak je asi Andree, najde v sobě dost pokory, odvahy, půjde se léčit?Nebo zvolí dobrovolně umírání?Živoření, bez rodiny, o samotě, nenáviděná, nechtěná.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2897
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Musim rict, ze od patka na to, co Andrea napsala myslim. Co vic by ji melo prinutit k radikalnimu rozhodnuti se lecit nez to, ze se od ni deti odtahuji a ze to s nimi nezvlada. Musim se priznat, ze je mi ji lito, ale litost ji nepomuze. Snad se ozve a snad ji to ted konecne docvaklo, ze ma nejvyssi cas.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2898
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Když ona si na nás vzpomene, až jí je zle,když potřebuje,je soustředěná jen na sebe, sobecky , lituje se, vše je vina všech, snad jí to už nedochází.Je na tom daleko hůř, než si připouští.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2900
Re: Jak to začalo.... Před 13 rok, 3 měsíce  
Libuško,zdálo se ti to co se zdálo,protože jsme o tom tady psaly a probírali to,měla jsi to v podvědomí,ale ty máš v sobě už tolik pokory,že tě to nerozhází vid Andrejka se určitě dá do kupy,bude jí to ale ještě chvilku trvat,Andrejko,seber všechnu odvahu a sílu co ti ještě zbyla a jdi do toho,udělej ten první velkej krok,už sis přiznala,píšeš tu o tom tak skoč ještě o kus dál.Zajdi na AA,zavolej na krizové centrum 284016666,ale už něco dělej,je to na tobě svůj život máš ve svých rukou.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter