Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#39231
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Hehehe. Koukam na to jak blazen Koralka, jak se to tam mohlo vloudit? Ja koralku nikdy nepil. Jo aha! Koraaaalky - vyroba privesky, naramku atp.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39603
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
Ahoj lidičky...
utíká to celkem rychle,zítra opět přijede na propustku..ale jen přes den..Vede se mu dobře,návštěvy tam jsou každý den kromě úterý..ale vždy tam nejedu..Začínám to trochu nezvládat,ale jen finančně..ale to bude ok
Jen má přítel stále horší výsledky jater což se mi ůbec nelíbí.V pondělí jde na ct,tak uvidíme...Jinak je strašně milý,pozorný,nežný..ach jak mi tento chlap chyběl..a ne sprostý neurvalec,do kterého se vždy po chlastu přeměnil..Teď ještě to,aby to dal i pak...uvidíme.Každopádně se strašně moc těšíme já i malá na zítřek.Návštěvy jsou fajn,ale..znáte to..hafo lidí a vymezený čas...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39604
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 5 měsíce  
S navstevou nemuze na zahradu?
Tak drzim palce, at to dobre funguje i po navratu z lecebny.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40000
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Ahojky,slíbila jsem že budu poávat nové informace
Tak tedy-Měla jsem pohovor u jeho psychiatra,moc milý pán :)Pokud to vše dobře dopadne,bude mít zkrácenou léčbu o 11 dnů.Příští pátek má přijet na propustku,již delší než předešlé-Přijede v pátek večer a odjede v neděli brzo ráno,tak se já i malá už těšíme..
Jinak co se týče těch jater..výsledky po měsíci a půl od toho jeho excesu se konečně pohybují v nějaké přijatelné hodnotě..ale!byl na tom CT slinivky a jater...Dle doktora játra kupodivu celkem dobrá,jen už mají horší regeneraci..Nikdo neví,kdy se rozhodnou ''nespolupracovat s alkoholem''.A ta slinivka...bohužel jsou tam chronické změny..
Takže jestli po návratu z léčebny se ještě někdy napije a spadne o toho,tak tu mezi námi dllouho nebude..Takto mi to řekl doktor.
Jinak přítel úspěšně dál hubne,začal posilovat..a to chování.A já..bojuju jak se dá,ale když ho vidím,jak se ''dal dohromady''jsem vlastně šťastný člověk..Uviíme pak co doma,ale má plány jak na doléčování,tak co s volným časem..a konečně,jsme na prvním místě já i malá...takže tak..Jen se ještě teď naučit znova pořádně důvěřovat..a to,i když mě to mrzí,půjde asi dost těžko..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40003
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
To s tou dôverou vás, teda rodiny nás alkoholikov poznám. Ja som začal 2 rok, ale asi pred mesiacom som našiel doma pár pív. Mama kúpila, čo ak to raz na mňa príde a pozná ma. Absťak som vždy popravoval ďalším alkoholom. Plus samozrejme sú kontroly cez telefón, kde som keď sa dlhšie neozvem. Ja už som si na to zvykol, ale na začiatku to dosť preháňala. A to už mi liezlo na nervy. Síce som ju chápal, viem že to myslela dobre, že sa o mňa bojí, ale...Extrém tiež nie je dobrý. Aj keď mala so mnou zlé skúsenosti. Aj teraz, keď sa o tom rozprávame, tak mi povie, že ona by aj chcela veriť, ale po skúsenostiach so mnou je to ťažké. Veď som abstinoval aj 2 roky a jedného dňa som dorazil domov na mraky ožratý.
Ináč asi sa priprav, že až príde domov, bude to zrejme iné ako predtým. Lebo aj on bude iný ako píšeš, že sa zmenil. A ani všetky ženy tú zmenu nezvládnu. Na jednej strane by žena chcela, aby chlap nepil, na druhej strane, ale aby ostal taký ako predtým. A to niekedy nejde. Skús sa porozprávať aj o tom s jeho lekárom. Čo potom, až príde domov. Niektorý po liečení prídu domov plný elánu, eufórie, že začnú nový život. Naplánujú si v liečebni kopec plánov, čo budú robiť až prídu domov. Ale trochu iné je to tam, v chránenom prostredí a skutočnosť, v reálnom živote môže byť opäť iná. A to ich často zlomí. Preto je ten prvý rok po liečení najťažší. A preto to doliečovanie je dôležité. Tam dostane "návod" ako na to a zvyšok je na ňom. Ale držím palce, nech sa Vám trom(aj dcerke) darí. Ste na dobrej ceste.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40008
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Děkuji krtku
On i dr teda říkal-důvěřuj,ale prověřuj..ale v mezích normy..Pokusím se o to ;)Jak píšeš,že se tam člověk mění a ženy to nezvládnou-on zatím je takový,jako býval když nepil...Nějaké kroky jak změnit život již udělal..Na doléčování budeme chodit spolu(jen na některé)a i u tohoto mi dr řekl,že si mám občas o Psych.ambulance zavolat,zda tam chodí..
Určitě chci s lékařem mluvit o tom co bude pak..ale v klidu o samotě..
a ještě něco k té změně života..zeptal se mě,zda bych mu nedala svou ruku...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40011
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Len jednu?
Tak to je riadna zmena. A čo ty na to?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40012
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Nechápem na čo mu bude jedna tvoja ruka.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40015
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek napsal:
Nechápem na čo mu bude jedna tvoja ruka.

...aby mu druhou mohla zamávať, keď sa opäť rozpije a pofrčí na zastavenie ťahu!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40016
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
No až taký pesimista nemusíš byť. Snaží sa. Viac toho teraz spraviť nemôže. Ja by som ale s tou rukou počkal až niečo dokáže. Viem ako to chodí na liečeniach. Bol som 4x. Ľudia si plánujú ružovú budúcnosť, nový život, ale realita je oveľa ťažšia. Drvivá väčšina v záverečnej reči číta, čo všetko bude po liečení robiť, ako budú chodiť na kluby. Väčšinou prídu raz, dvakrát a dosť. Aj lekár Lucke odporúčal, aby si občas skontrolovala, či bude chodiť na kluby. Vie ako to funguje. Tá počiatočná eufória po krátkej dobe vyprchá a nastúpi tvrdá realita života.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter