Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#40043
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Taky že s tím počkáme..Dnes jsem byla na návštěvě..trochu jsme rozebírali co potom..mno uvidíme.je to boj na dlouhou dobu,hoodně dlouho..Vy co jste tu a úspěšně abstinujete..i ostatní abstinující..klobouk dolu a držte se.Vím,že konec pobytu v léčebně neznamená konec léčby a že bude vše ok..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40048
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
To nie je na dlhú dobu, to je na celý život. Je to o zmene myslenia. A čím dlhšie je človek triezvy, tým je to ľahšie. Aj keď v našom prípade je smrteľne nebezpečné "zaspať na vavrínoch" a zabudnúť na svoju minulosť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40049
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek napsal:
To nie je na dlhú dobu, to je na celý život. Je to o zmene myslenia. A čím dlhšie je človek triezvy, tým je to ľahšie. Aj keď v našom prípade je smrteľne nebezpečné "zaspať na vavrínoch" a zabudnúť na svoju minulosť.

tak jsem to myslela..bojovat dlouhou dobu a pak...bdělý stav..do konce života..Ano,jak píšeš,je to o změně myšlení..není to jen o bažení,či vyvolávačích...je tam sppoustu a spoustu dalších aspektů..nemám pravdu?Uvidíme,uvidíme co bude..snažím se moc pochopit,že nejde jen o to aby si člověk řekl-nemůžu to pít,protože mi to ubližuje a okolí taky..že je to mnohem mnohem těžší.Mimochodem,nedávno od tam vyhodili pár lidí,kteří pili na pokoji...
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40050
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Čo sa týka baženia, tak tam mu určite poradia ako ho zvládnuť a najlepšie je mu predchádzať. A aj on by mal spoznať sám seba, vedieť kedy a prečo pil. A asi mu tam aj odporučia suchú domácnosť. Je dobre nemať v prípade krízy doma alkohol. A ešte jedna vec, aj keď možno to znie kruto. On musí chcieť kvôli sebe a nie vôli Vám dvom. Vy ste ale perfektná motivácia. A určite je to všetko ťažšie ako sa to na prvý pohľad zdá. Zober si koľko ľudí chodí na tie liečenia a aká je úspešnosť liečby. Ak vynecháme takích ako si spomínala(čo ich vyrazili), tak aj takích, čo skutočne chcú je v pomere koľko sa ich lieči nie veľa. Možno 2-3 z 10. Myslím, že tam sa počíta minimálne rok abstinencie.
P.S. ten bdelý stav sa mi páči
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40051
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Tak suchou domácnost máme a vždy jsme měli..Jak jsem nejspíše už psala-já jsem úplný abstinent..Taky bohužel vím,jaká je úspěšnost ''léčby''
Ano,musí to dělat hlavně pro sebe..S tím s tebou souhlasím na 100%.
K těm spouštěčům...ano,ví které to jsou,je jich více...taky že se učí jak zvládat stres..dále,nemůže mít moc peněz u sebe...a další a další věci,mluvíme o tom..Jen mě trochu mrzí?že některé věci mu došly až tam.jako např s těma penězma-když jsem mu xkrat říkala,ať si peníze či kartu nechábvá doma,vezme si s sebou do práce max 200Kč-na ciga,limču,sváču...tak jsem byla špatná..teď mu to tam radili..no,zvládli jsme spoustu věcí,zvládneme snad i toto..
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40052
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Lucka, ja keď som si chcel vypiť stačili mi aj 2 eura. Akurát na pivo a poldeci. A keď som mal len 50 centov, tak som sa uskromnil aj s tou vodkou, čo predávajú v trafike, tie plastové.
Píšeš:Jen mě trochu mrzí?že některé věci mu došly až tam.jako např s těma penězma-když jsem mu xkrat říkala,ať si peníze či kartu nechábvá doma,vezme si s sebou do práce max 200Kč-na ciga,limču,sváču...tak jsem byla špatná..
V tom je výhoda liečenia. Jasné, že ťa tam nevyliečia. Ale má tam čas len na seba. Nemusí v podstate riešiť nič iné len seba samého. Doma toľko času na premýšľanie nemáš. Riešiš aj kopec iných vecí. Prácu, domácnosť, peniaze atd.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40054
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Lucka. Vedľa(Kroměřiž) som niečo napísal inej osobe. Nedávajú aj tam kde je tvoj priateľ niečo také? možno by Vám to pomohlo trochu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40261
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek napsal:
Lucka. Vedľa(Kroměřiž) som niečo napísal inej osobe. Nedávajú aj tam kde je tvoj priateľ niečo také? možno by Vám to pomohlo trochu.
Děkuji moc.
Nejspíš se to tam nedávají..Jen tam jsou pohovory s lékařem..mám za s sebou,ještě mě čeká minimálně jeden...
Dnes ráno odjel,byl na propustce,přijel v pátek večer a musím říct,že tak dobře nám bylo možná když jsme spolu začínali.Všímal si jak malé,tak mě,psa..sám pomohl doma..měli jsme si co říct..a ty večery
Taky jsme mluvili co bude pak,po ústavní léčbě.Vybrané anonymní alkoholiky má,ambulanci taky..plus zřejmě antabus(berličku)
Začal mít srašáka v podobě jeho slinivky,jelikož má na ní změny způsobené alkoholem.
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40262
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
Lucka. To je len skrátená verzia. Prepisovať 4 strany sa mi absolútne nechcelo. To som len ja niečo povyberal. Ale všade také niečo nedávajú. Snáď to niekomu pomôže. A aspoň som si aj ja niečo z toho opakoval pre seba. To liečenie bolo už dávno, keď mi to dali.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40293
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 4 měsíce  
lucikk8 napsal:musím říct,že tak dobře nám bylo možná když jsme spolu začínali.[/quote]

A možno už nikdy nebude, rátaj s tým.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter