Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...6789101112...14
Dolů
Téma: Léčebna v Bohnicích
*
#37309
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
... možná potkal i ironmana...
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37310
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
dala mi pouze to, že je vhodné nepít nebo to alespoň omezit. Jinak mi to nedalo vůbec nic.

Rozumím, já nejsem ničí obhájce. Pepu jsem v léčbě potkal. Iromana také.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37311
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
Za mě tam nebyl ani psycholog
To ako vážne? A nejaké skupinky terapeutické ste nemali? A ak áno, s kým teda?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37334
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Lucko, jsem tu teď po cca třech týdnech a celé jsem to přelouskal. Hrozně vám oběda držím pěsti, aby se z toho přítel dostal a měli jste zase kvalitní život, je vidět, že s tím chce něco dělat a to je dobře.

Před Tvojí podporou smekám, jen tak dále, přeji hodně sil a dávej sem prosím průběžné informace, jak se to vyvíjí.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#37353
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Děkuji moc,že nám držíte palce..Určitě budu psát stále,co je nového atd.Jinak asi největší problém spojený s tím,že je tam budou finance..ale to musím taky nějak ustát Teď držte palce i mě,protože můj zdravotní stav se docela dost zhoršil,jak jsem psala,mám operovanou ruku...pokud by byla nutná reoperace,pak budu v nervech,že to nezvládnu...Ve středu jedu zas,povezu mu oblečení a taky potřebuji od něj plnou moc,abych mohla nějaké jeho ,,,průšvihy,,které pod vlivem nasekal řešit.Běžím pro malou do školky,tak zatím pa
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37357
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
No, bohužel to tak v životě bývá ... když se to sere, tak pořádně .

Nicméně člověk nesmí ztratit tu motivaci něco se sebou udělat, pak je zle. A pokud jde o budoucnost, tak ta je dost důležitá, proto i já na sobě makám neboť chci lepší a kvalitnější život, ne to, co jsem žil dosud. Takže jestli máš podporu v rodině Ty nebo přítel, tak to určitě zvládnete oba, je to přesně o tom, co tu psal Láďa, pokud má člověk o koho se opřít, vše jde daleko snadněji, než když je na to člověk sám.

Já se svému problému postavil sám a myslím, že i poměrně čelem. Trvalo mi to na můj vkus dlouho, ale pořád mám šanci začít na novo a nový život. Přesto, že jsem měl neúspěch mě to neodradilo a asi neodradí, rvu se s tím, jak lev, byť mi bylo hodně špatně. Takže tím chci napsat, že když chceš, uděláš zázraky. Člověk se nesmí nechat tahat těmi negativními myšlenkami dolů.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#37387
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Krtek
Petr N napsal:
Za mě tam nebyl ani psycholog
To ako vážne? A nejaké skupinky terapeutické ste nemali? A ak áno, s kým teda?


-------------------

V té době hromadně odcházeli doktoři. Na postu psychologa byl jakýsi doktor, který se motal okolo plastické chirurgie (údajně). Mezi pacienty měl přezdívku Mengele...
Skupiny byly, vedla to zdravotní sestra (byla fain), každopadně nepatřím mezi lidi, kteří se svěřují s problémy byť v uzavřených skupinách.

Později jsem svoje problémy řešil AT ambulantně, psycholog bez konverzací o chlastu a psychiatr na předepisování AD.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37389
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
To je dobre, že Mengele. To na Vás robil pokusy?
To potom asi muselo byť vážne liečenie o ničom. Ja som zo začiatku tiež mal problém rozprávať o sebe, ale časom som si zvykol. Však som bol 4 krát . A skupiny sme mali a v nemocnici na detoxe.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37524
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj..Tak dnes je za mnou další návštěva..A dojmy?Vypadá dobře,zhubnul!! Přešel na vegetariánskou stravu...Chce začít víc sportovat..řekla bych,že chce restart.nejsem proti,jen doufám,že po tom všem nevymění mě:)) Doktor si ho chválí,sestřičky taky.v léčbě postoupil,nejspíše zítra jde pryč z detoxu.Celou tu dobu,co měl ty své stavy,jsem přemýšlela,co je spouštěč...a asi tam přišli na to,co to je.Nervy z práce a přepracovanost a taky sklony k depresím..Vím,že nás čeká ještě dlouhý běh,hooodně dlouhý.Na jednu stranu si říkám,že to zvládneme,na druhou stranu mám obrovské pochybnosti...nevím jak mu začít zase věřit??A mimochodem..budeme mít společnou(rodinnou)terapii..A slzy dnes nebyly,naštěstí
lucikk8
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37525
Re: Léčebna v Bohnicích Před 7 rok, 7 měsíce  
lucikk8 napsal:
Ahoj .. Tak dnes je za mnou další návštěva ...

Lucko, zhubnul? , že by změna oproti domácí pohodě, stravě a polehávání u flašek s vodkou ? .. že chce sportovat schvaluji. Já si měsíc po léčbě, přesně 23.12.2014 jel koupit cyklotrenažér SPARTAN Bike 1800. Neptej se, kde je teď . Máš strach, že tě opustí. Z jakého důvodu si nevěříš ? Nebýt toho, kde je, opustíš ty jeho. A důvodně. Spouštěče nehledej, ty musí najít on sám ! Jsi skvělá a moc děkuji za celou skupinu přispěvatelů na tomto fóru, je to jedinečné a také poučné pro ostatní.

PS: děkuji
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter