Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Léčba
Léčba

Revia a alkoholismus, lék na léčbu alkoholismu, alkoholové závislosti

PDF Tisk Email
ReViaU léčby závislosti na alkoholu platí, že na ni přímý lék neexistuje. Léčbu řídí psychiatr, který stanoví léčebný plán s psychoterapií a doporučí podpůrnou lékovou léčbu dle svých zkušeností. Článek pojednává o preparátu ReVia.

Celý článek...
 

Jak odmítnout alkohol a nabídky k pití - rady, tipy, triky

PDF Tisk Email
jak_odmitnout_alkoholOdmínutí nabídek k pití alkoholu může být někdy docela těžké. Odmítnutí se může hodit jak zapřísáhlému abstinentovi, tak léčenému alkoholikovi, který právě dokončil léčbu nebo je uprostřed ní, tak i člověku, který má kvůli pití problémy ať už např. zdravotní, vztahové nebo pracovní.
Celý článek...
 

Dieta, vitamíny a živiny pro alkoholika, závislého na alkoholu, ochrana jater

PDF Tisk Email
dieta_vitaminy_strava_pro_alkoholikaDieta alkoholika je dietou s nízkým obsahem cukrů, vysokým obsahem bílkovin a vysokým obsahem tuků. Umožňuje, aby se alkohol stal částí rozpisu potravin. Zdroje všech živin by měly být velmi kvalitní.

Celý článek...
 

AT telefonní poradna pro alkoholiky - 724 307 775, čtvrtek 8-22 hod.

PDF Tisk Email
V České republice existuje telefonní linka důvěry pro alkoholiky a jejich rodiny. Jmenuje se AT (alkoholicko-toxická) linka a její telefonní číslo je 724 307 775. Můžete telefonovat každý týden ve čtvrtek mezi 8-22 hod. V poradně pracuje i MUDr. Gita Pekárková z psychiatrické léčebny v Bohnicích a .
Celý článek...
 

Abstinence - u koho se především doporučuje zdrženlivost od alkoholu

PDF Tisk Email
kdy_je_vhodna_alkoholova_abstinenceJsou situace, kdy nelze doporučit ani pití s mírou a kdy je vhodná naprostá alkoholová abstinence. Stránka uvádí 7 těchto případů, které sepsal MUDr. Karel Nešpor ve své knize Léčba a prevence závislostí.


Celý článek...
 

Léčba závislosti na alkoholu Praha - koneczavislosti.cz

PDF Tisk Email

lecba-zavislosti-na-alkoholu-praha-koneczavislosti.czNový rychlý a efektivní program léčby závislosti na alkoholu. Spojuje kvalitní intenzivní psychoterapeutickou léčbu s příjemným prostředím wellness resortu. Důsledně dbáme na anonymitu a osobní prostor klienta. Program je veden zkušenými psychology a terapeuty. Je koncipován do 28 dní a je postaven na základech individuální a skupinové kognitivně – behaviorální terapie.

Celý článek...
 

AdiCare - centrum ambulantní péče pro závislé na alkoholu a drogách

PDF Tisk Email

adicare-praha-lecba-zavislosti-na-alkoholuAdiCare je centrum ambulantní péče o závislé. Nabízí komplexní psychoterapeutické programy, diagnostiku závislostního onemocnění, relaxační terapii i různá cílená anonymní vyšetření zdravotního stavu. Je možné se přihlásit do  abstinentních programů, doléčovacích programů i programů kontrolované konzumace alkoholu. V AdiCare můžete využít diskrétní psychologickou, psychiatrickou a adiktologickou pomoc. Více na www.adicare.cz

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny