Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol
Lidé a alkohol

Jak vzniklo slovo kocovina - původ

PDF Tisk Email
kocovina_puvod_slovaVzhledem k tomu, že se web kompletně zabývá alkoholem a všemi aspekty, celkem obsáhle se zmiňuje o prevenci, příznacích a léčbě kocoviny. Někoho by ale mohlo zajímat, jak slovo kocovina vzniklo. Na to dokáže odpovědět následující stránka.
Celý článek...
 

Alkohol a těhotenství, pití alkoholu v graviditě a následky

PDF Tisk Email
alkohol_a_tehotenstvi_alkoholizmusEthanol, tedy alkohol je jed. Jestliže koluje v krvi budoucí matky, těhotné ženy, alkohol se dostává přívodnými cévami dělohy  i k plodu. Stránka uvádí následky opakovaného pití alkoholu u těhotných žen na plod.Celý článek...
 

Pití alkoholu v práci, v zaměstnání, pracovník alkoholik

PDF Tisk Email
piti_alkoholu_v_zamestnani_praciPožívání alkoholických nápojů na pracovišti je zakázáno pracovním zákoníkem. Stránka uvádí informace jak zařadit pracovníka alkoholika a na co si dát pozor.


Celý článek...
 

Celebrity a kocovina - jaké rady a léky na kocovinu mají slavní

PDF Tisk Email
celebrity_a_kocovina_z_alkoholuO kocovině bylo na tomto webu popsáno mnoho stránek. Dozvěděli jste se, jak kocovina vzniká a která chemikálie ji převážně způsobuje, dále jak se léčí bez léků i s léky, ale jak s ní bojují celebrity? Tak o tom se dozvíte na této stránce.
Celý článek...
 

Prevence pití alkoholu u zdravotníků a lékařů, řešení návyku

PDF Tisk Email
prevence_piti_alkoholu_u_zdravotniku_lekaru_lecba_zavislostiOpakovaně se doslýchám o "hojně" pijících lékařích např. z oborů pediatrie, LDN, často u praktických lékařů nebo anatomů a patologů. Především lékaři tzv. emergentní medicíny, kam patří i většina operativních oborů včetně gynekologie a porodnictví, jsou vznikem problémů působených alkoholem a jinými návykovými otázkami ohroženi více, než jiné lékařské profese.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny