Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...24252627282930...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#45057
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
ale to já vím, že se třezalka nesmí kombinovat se sluníčkem. Já ji piju hlavně k večeru, abych spala. no a taky přes den jsem v poho...večery jsou krytické...
Brala jsem neurol a lexaurin,,,a tahle možnost mi vyhovuje líp
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45066
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj,tuhle stránku už sem navštěvoval kdysi když mi mé pití začalo dělat problémy v životě kdy sem se snažil přestat svépomocí....no asi takhle, snažím se přestat pít s přestávkami asi od svých 20 let a teď už je mi 30 a stále piju ale můj organismus a taky psychika mi jasně dává najevo že už toho má dost a nemá smysl se takhle huntovat....jako mladší sem pil každý víkend a taky některé dny přes týden,dělalo mi to problémy v práci i v osobním životě ale postupem času když už sem se teda snažil přestat pít sem se změnil v kvartálního pijana a to jsem doteď....takže znám svoje spouštěče,bažení a podobné věci které k pití patří,ale co chci říct tak v mojem případě přestávám bojovat proti alkoholu protože během doby nepití sem zjistil že je mi daleko líp bez toho chlastu...kdysi sem si myslel že alkohol je dobrý jako zábava ale nyní zjišťuju že bavit se dá mnohem kvalitněji bez alkoholu a hlavně s čistou hlavou a bez následných kocovin a absťáků!Takže teď to mám nastavené tak že nechci pít - místo toho- že chci přestat pít možná že to zní stejně ale je v tom určitý rozdíl taky jako mnoho jiných sem se snažil doteď pít kontrolovaně ale s těžkým neúspěchem,tohleto prostě nejde a nemá cenu se o to už pokoušet,takže abych to tak nějak uzavřel někde z mého nitra se dere převažující pocit že je čas s alkoholem se úplně rozloučit,protože už mi nemá co nabídnout,jenom to zlé a to samozřejmě nechci Takže hlava může bažit po alkoholu ale vnitřní vedení začíná převažovat nad tím alkoholickým
Henry
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45067
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Henry,

odhalil si svoj mechanizmus a svoje spúšťače - máš svoje poznanie.

Každý hľadá inak - my-pijani, máme svoj-špekulatívny rozum aj úsudok. Sme najchytrejší, a mnohé iné naj-...

Dôležitý prvok je - usadiť sa v sebe a rozumieť si oboma smermi:
→ von i dnu/navonok aj dovnútra... a pritom, aj bezbolestne a komfortne triezvieť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45305
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
Dobré ráno všem, tak dneska jedu maraton. 100km, vic jak 2000 metrů převýšení. Vloni bych to neujela a ani bych to nezkousela, bylo by důležitější se ožrat... Letos, po takřka osmi měsících bez alkoholu, uvidíme Držte palce. A myšlenka dne: bez chlastu můžete dělat cokoliv, treba jet maraton....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45306
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
Alli: držím palce 8 měsíců a to je změna, že...? Já se jedu sice jen tak projet, ale i to je u mě změna...je neděle a čistá hlava a spoustu plánu na dnešek. Tak šťastné kilometry a hezkou neděli všem
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45307
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
Tak jsem to zvládla, 100km, 5hodin, 6 pořadnych kopců, 2.místo.... Sice nevim, jak půjdu zitra do práce, ale budiž...
Velice symbolický okamžik nastal kilometr před cílem, kdy v prudkém závěrečném stoupání koukám, jak v příkopě sedí veselá partička (turistů), v rukách flašky tvrdého, nabízeli i kolemjdoucím, samozřejmě i mě, tak jsem z legrace jakože natáhla ruku jak na obcerstvovaci stanici, minula jsem, chytla jsem se za hlavu jakoze lituju, tak za mnou běželi... No a říkala jsem si, jak jsem ráda, že jedu na tom kole a ze to pít NEMUSÍM.... Nechci a nemusím....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45308
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
Rosničko, velká změna a je jedno, jestli člověk závodí nebo se jede projet. Hlavni je to, že člověk má plány a že je realizuje. A ne to debilni: jo, někam vyrazíme a pak člověk o víkendu stejně jen hledal nejrychlejší cestu k flašce....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45312
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
Jsi dobrá...zvládla jsi to já jen 20 km, ale jsem spokojená.
Skvělý víkend ... bez pití
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45315
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
rosnička napsal:
Jsi dobrá...zvládla jsi to já jen 20 km, ale jsem spokojená.
Skvělý víkend ... bez pití

Dámy,

to ja/Ja mám tiež už poctivo odležaných viac ako 100 km aktívneho *gaučingu* (!)...


...dekubity/preležaniny ma zatiaľ neohrozujú.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45317
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 9 měsíce  
gaučing se nepočítá....i když můj syn měl kdysi ze sportu rád taky jen šachy
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...24252627282930...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter