Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Iveta Bartošová
*
#14449
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
jj, zrovna dneska jsem si to říkala, když jsem udělala poslední zkoušku v tomhle ročníku. Že kdybych chlastala dál, mohla jsem mít místo pěkný práce, studia a kamarádů možná už někde hrob. Nebo bejt na ulici mezi spodinou... Je to drsná zkušenost s tim chlastem, ale zase si díky tomu umím vážit věcí, co ostatní berou jako samozřejmost
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14451
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Souhlasím s Líbou i Hankou!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14491
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Chce se mi blít.
Ale asi se to lidem líbí.
Ozzy Osbourbe

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14492
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Každý z nás, co přestal pít ví, že hlavně musí chtít nepít. Může si za to holka sama. Má přece obrovskou motivaci vyléčit se a zůstat střízlivá. Má přece syna. I když je velkým soustem pro bulvár já jsem si po návratu z léčebny také připadala sledovaná na každém kroku. Bydlím na malé vesnici, ale právě proto, že jsem byla sledovaná a každý čekal, kde a jak udělám tu chybu a spadnu zpět do toho jsem měla obrovskou chuť to neudělat. Alkohol jsem úplně vypustila ze svého života, je pro mě TABU.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14498
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Dnes už je úplně mimo realitu, nezmůže se na rozumné rozhodnutí, léčení se bojí, nechce opustit alkohol, ovládá jí, přeji jí, aby se dostala do léčebny někde venku, kde by měla klid, tvrdší režim bez možnosti podepsání reverzu,dala se dohromady.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14499
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Vsem kdo vahaji

Prestal jsem diky lecbe v Bile Vode chlastat ( Rok a pul nepiji )mel jsem stesti mam vybornou a nadhernou praci v zahranici, povedl se navrat k rodine a mam nove pratele kteri o me vi ze se nenapiji a alkohol mi nenuti.
Vratil jsem se z Asie kde jsem byl rok a muzu rici ze konecne jsem zase stasny a muzu se sve rodine svym synum podivat do oci. Chce to jen prehodit system hodnot a priznat si ze jsem alkoholik ( abstinujici alkoholik ,coz je velky rozdil).
V Cine jsem byl se svymi problemy sam , ale pomohl mi ZOLOFT ordinovany lekarem na deprese a zaroven pusobi jako berlicka proti piti a hlavne mi pomohla moje rodina ktera mi dala Posledni sanci. Zaroven zdravim cely personal v Bile Vode a dekuji..... V Bile vode jsem byl na leceni od Ledna 2012 do
dubna 2012.

Vsem vahajicim alkoholikum preji Silu k rozhodnuti.

Pouzivam prezdivku Jagu Ajagi

PS. Do Bile vody zdravim a Hlasim navrat k hodnotam. ( NEPIJI)
Jagu Ajagi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14508
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
A je to tady..Už je v Bohnicích.Ovšem nevím, jestli Bohnice přímo doporučit, neb tam vozej to nejhorší z celý Prahy včetně těžkejch fetáků a nevyléčitelných alkoholiků..Možná je lepší jít spíše do menších léčeben (červený dvůr, Bílá voda atd...) nevím, můj názor
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14512
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Mě třeba pomohlo, když jsem viděla i těžší případy. např. totálně žlutou paní, co vypadala jako chodící mumie, která pila na Antabus. To si pak člověk rychle rozmyslí, jestli blbnout, nebo ne. Každopádně bude mít asi hodně velké deprese a v hlavě stále jednu otázku: Kam jsem se to dostala?
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14514
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Ach jo

je nepochopitelne jak muze Iveta prijmat navstevy viz. Mr. Rychtar and Mr. Macura ( Napadeni pred lecebnou ). Podle lecebneho radu se nesmi s pacientem mluvit,pacient v detoxu nema vychazky , lekar nesmi davat informace cizim lidem atd.
Za dalsi nevim jestli Bohunice maji separatni pokoje toalety a sprchy pro privilegovane. Pokud Mrs. Bartosova bude zarazena do normalniho rezimu detox, lecba a vydrzi to tak ji davam sanci. Pokud neni zbavena svepravnosti ( coz neni )a pokud se neprokaze ze je nebezpecna svemu okoli muze kdykoliv odejit!!!
( Pak je sance miziva).
Pokud bude pokracovat v normalnim rezimu tak ji hrozi jeste to to ze se vyautuje za trestne body. ( Rezim je tam velice prisny ostatne jako vsude v normalnich lecebnach v nasi krasne ceske kotline).
Pokud vydrzi a prehodnoti system hodnot tak ma sanci. Preji ji to ....byl by to nadherny comeback. Nejvetsi motivaci by pro ni melo byt to aby se za ni vlastni syn nemusel stydet...
pro hodne absinujicich alkoholiku to byla nejvetsi motivace...pro me take.

Preji silu , vydrz a svetlo na konci tunelu ( tou je trvala abstinence a hodnotny zivot....jeste neni pozde!!!!
jagu ajagi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14515
Re: Iveta Bartošová Před 10 rok, 9 měsíce  
Ještě má šanci, jenže Pepan jí vytáhne domů.Ona podepíše reverz.V cizině by měla větší šanci.Také nechápu, že on rozhoduje, kdo dostane info o jejím zdravotním stavu-rodina ne, novináři ano-, moc bych jí přála uzdravení, kéž bych jí mohla předat trochu síly, chutě do života........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter