Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15579
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Petře, proč bohužel.Vždyť každý, komu alkohol nevadí, ať si dá do nosu, vychutná si kvalitní alkohol,lízne se,přej, bude ti přáno.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15580
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Libo mas pravdu.Pavlo znam lidi co pijou a jsou v x letech zdravi jako ripy..je to v hlave,pokud neskodi hlave tak ani telu
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15581
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Ok Petře já znám zase lidi co pili a zdraví nejsou. Leží tady a není jim ani 60 let. Většinou infarkt, jestli má alkohol pozitivní účinek má to být snad decka denně, většinou si lidí ptám jak žili dost mě to zajímá. Nebyli alkoholici ale často pili, nikdy se neléčili. Teď leží odkázáni na lůžku....hm, myslím že tělu určitě škodí.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15589
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Já vím, že bych měl už mlčet. Slíbil jsem to. Přesto mi nedá, abych vám, v dobré víře neřekl ještě pár slov. Kouřil jsem kdysi čtyřicet cigaret denně. Byl jsem těžce závislý na nikotinu. V pětadvaceti letech jsem kašlal po ránu, jak tuberák, prsty žluté... Ze dne na den jsem přestal. Nekouřím dodnes.Říká se, že nikotinová závislost je horší, než alkoholová. Nevím... kdesi jsem to četl. Takže znovu. Ti, kdož jste závislí na alkoholu, snažte se dostat z toho sami. Bojujte, nejste přece báby, a pokud budete chtít, pokud budete mít motiv, dostanete se z toho. Na každého se vykašlete. NIKDO vám nepomůže. Źijeme v systému, kde jde jen o peníze. Peníze hlupáků a naivních lidí. Navíc, vyhledáte-li tzv. odbornou pomoc, dostanete se do systému. Opravdu věříte v lékařské tajemství? Pokud někomu, kdo disponuje odpovídajícími prostředky budete stát za to, zjistí si o vás cokoli. Cokoli, co o sobě vyžvaníte. Doktorovi, sousedovi, na netu. Takže... žádný psychiatr, žádný kámoš, v lepším případě rodina, jinak nikdo. Jste na svou závislost sám...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15592
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Nevíš, co meleš, blábolíš, ubližuješ.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15593
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jirko, vážně toho nech ! Toto nejsou stránky pro tebe, najdi si nějaké adekvátnější, kde se budeš moci realizovat.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15595
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Pro dobrotu... na žebrotu.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15596
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jirko,tady nejde o "pro dobrotu na zebrotu".Tady jde o to,ze se vyjadrujes k necemu,o cem nic nevis a zavrhujes lekare a odborniky,kteri na to studovali a cely profesni zivot se teto nemoci venuji..Je to to same,jak kdybys "radil" napriklad cukrovkarum,at si nepichaji inzulin,staci jist "korinky",schozofrenikum,at neji leky a neveri "hlasum",lidem s epilepsii,at se vyhnou urcitym situacim atd..Alkoholismus je nemoc a jako kazda jina potrebuje lecbu.A tve obavy,z vyzrazeni lekarskeho tajemstvi apd..,to snad nemuzes ani myslet vazne!Nebo,jak rikam a uz jsem i psala...tyto tve nazory jsou naprosto nepochopitelne a pokud je mas,res si je,ale ne zde."Normalne" se lekarum veri.Tak jako dalsim lidem,ktere vyhledame pro jejich odbornost.Nevim,co dalsiho bych k tomu mela napsat.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15597
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Anoine, zřejmě jsi můj příspěvek nečetla dost pozorně. Zde nejde o to, jestli doktorovi věřím. Když mám zdravotní problém, samozřejmě že mu musím věřit, co mi zbývá? Jinak bych na sebe nenechal sáhnout. O tom, že lékař dodržuje lékařské tajemství také nemám velkých pochyb... i když na druhou stranu, peníze mají obrovskou moc. Ale o to mi nešlo. Měl jsem na mysli to, že když člověk navštíví lékaře, je zařazen do systému, do nějakého kompíku připojeného k síti. Takže i kdyby byl pan doktor světec, pokud někdo bude moc chtít, dozví se o vás vše. Zaplatí si hackera... třeba. To není blbost, to je fakt. Takže já se držím zásady, pokud si můžeš pomoci sám, pomoz si, ale hlavně drž hubu o svých problémech. Nevíš, kdy kdo na tebe co vytáhne. Pokud si pomoci nemůžeš, tak to je bohužel jiná... jenže před tím, než člověk dojde k názoru, že si nepomůže sám, měl by to alespoň zkusit. I když chápu, nemusí to být nic lehkého.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15598
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Ono Jirko někdo dospěje do bodu, kdy nemá moc na výběr, buď umřít nebo se zbláznit a nebo si říci o pomoc.
Ale zároveň s Tebou souhlasím s tím systémem.Je celkem blbý mít v papírech poznámku alkoholik i když to čtou jen lékaři.
Mají štěstí AA, ti jsou anonymní a kolikrát pomohou lépe jak kdejaký odborník. I když třeba zrovna já, tu odbornou pomoc nejdříve potřeboval. Neměl jsem totiž na výběr, buď žít a nebo se upít.Přeji pěkný den Michal K alkoholik
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter